1500-3000 Arası Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Talha Ceylan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar şuanda aktif olarak note 4 kullanıyorum ve artık telefonumu güncellemeye karar verdim.
1 Aydır bi araştırma içine girdim ve karşıma bazı telefonlar çıktı.
Bende sizden öneriler almak için onları listelicem ama illaki bu telefonları arasından olacak diye bi şart koşmuyorum.
Dersiniz ki şu daha iyi şuna bak gibisinden hepinizin yorumlarını dikkate alıcam.
Benim için telefonda kamera(özellikle selfie kamerası)>stabillik>donanım ve pil ömrü>tasarım şeklinde gidiyor,bunu dikkate alarak önerirseniz sevinirim.
Şimdiden yorum yapan herkese teşekkür ederim.
(Sony'nin hiçbir telefonunu sevmiyorum,büyük telefonlardanda pek haz etmiyorum)
Aklımdaki Telefonlar :
Oneplus 5t
Xiaomi mi 6
Huawei P10
S8

Bu 2 Telefonu Tr'de bulamadım ama ikiside çok ilgimi çekti (Xiaomi mi mix 2s,Honor 10)

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Arkadaşlar şuanda aktif olarak note 4 kullanıyorum ve artık telefonumu güncellemeye karar verdim.
Bende sizden öneriler almak için onları listelicem ama illaki bu telefonları arasından olacak diye bi şart koşmuyorum.
Dersiniz ki şu daha iyi şuna bak gibisinden hepinizin yorumlarını dikkate alıcam.
Benim için telefonda kamera(özellikle selfie kamerası)>stabillik>donanım ve pil ömrü>tasarım şeklinde gidiyor,bunu dikkate alarak önerirseniz sevinirim.
Aklımdaki Telefonlar :
Oneplus 5t
Xiaomi mi 6
Huawei P10
S8

Bu 2 Telefonu Tr'de bulamadım ama ikiside çok ilgimi çekti (Xiaomi mi mix 2s,Honor 10)
OnePlus 5T'yi tercih edebilirsin.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kamera S8
Donanım 8GB RAM modeli olursa 5T
Stabilite 5T
Tasarım göreceli çoğu kişi S8der 5T gayet güzel bence (S7'den gectim memnunum)
Pil ömrü Mi6 veya 5T
P10u direk ele
Mix 2Si bırak beklersen gelir. U11 Plusa bakabilirsin bu cihazlardan üstün bence Kirman Dikmen temiz kullanırım dersen U11 Plus al diyorum kırmazsan dökmezsen U11 Plusa para ile bile destek Alman Mi6 ve 5T'den bile zor

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Performans kamera s8 fiyat performans ve batarya mi6

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Aklımdaki Telefonlar :
Oneplus 5t
Xiaomi mi 6
Huawei P10
S8

Beklemeni tercih ederim bir süre sonra yeni modeller çıkacak ilgini çeken bir cihaz olabilir.

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
P10 olabilr

---- Mesajlar birleştirildi ----

Br de mate 10 lite var orta üst segment
Ön kamerası fazlasıyla yeter zaten hıaweinin arayüzü akıcı ve stabil hem de bu telefonların yarı fiyatı xiaomi hariç
Yani matr 10 lite seni üzmez

Son düzenleme:

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
P10 olabilr

Br de mate 10 lite var orta üst segment
Ön kamerası fazlasıyla yeter zaten hıaweinin arayüzü akıcı ve stabil hem de bu telefonların yarı fiyatı xiaomi hariç
Yani matr 10 lite seni üzmez
Snapdragon 835 platformlu cihazlar varken P10'nun ve Mate 10 Lite'in hiçbir şansı yok.
2 katı güce sahip. OnePlus 5T'nin arayüzü oldukça stabil. Güncelleme konusunda daha başarılı.

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Snapdragon 835 platformlu cihazlar varken P10'nun ve Mate 10 Lite'in hiçbir şansı yok.
2 katı güce sahip. OnePlus 5T'nin arayüzü oldukça stabil. Güncelleme konusunda daha başarılı.
Merak ettim acaba siz hangi telefonu kullanıyorsunuz

@Death Mark

Son düzenleme:

Talha Ceylan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar Oneplus 5t'ye karar verdim sanırım.Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ama aklımı kurcalayan bir kaç soru var.Mesela bu telefonda 2 lenstede 1.7 diyafram açıklığı var.Bunu neden yapmışlar.Birde acaba oneplus 6 beklenirmi ? 22Mayıs yazıyo satış tarihi için bende ogün almaya gidicektim telefonu acaba 23 24 ünde Türkiyede bulabilirmiyim ?

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Arkadaşlar Oneplus 5t'ye karar verdim sanırım.Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ama aklımı kurcalayan bir kaç soru var.Mesela bu telefonda 2 lenstede 1.7 diyafram açıklığı var.Bunu neden yapmışlar.Birde acaba oneplus 6 beklenirmi ? 22Mayıs yazıyo satış tarihi için bende ogün almaya gidicektim telefonu acaba 23 24 ünde Türkiyede bulabilirmiyim ?
Erken bulman çok zor.