1500-2200 TL Arası Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Arkadaşlar 1500-2200 TL Arası Telefon Önerebilirmisiniz? Telefonda Aradığım Özellikler:

1- Performans Konusunda Sıkıntı Çıkarmasın
2- Kamerası Üst Düzey Değil Ama Kötüde Olmasın Orta Derece Bir Kamera Yeterli
3- Kronik Bir Hatası Olmasın
4- Bataryası 1 Günü Çıkarmasa Bile En Az 8-10 Saat Dayansın

Tasarımı,Ağırlığı Vesaire Önemli Değil Ekranıda 5.7 inç Ve Aşşağısı Olursa Daha İyi Olur Ama 6da Kabulümdür.

Son düzenleyen moderatör:

Evrifaessa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Oneplus 5t 64 gb şuan 2300 lira ama 2 haftaya düşer fiyati

Evrifaessa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
O telefon şuan o bütçeye en iyi telefon bir sorun olursa forumda one plus 5t kullananlar grubuna bak derim.

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
İthalatçı garantili olması size uyarsa Xiaomi Mi6 veya OnePlus 5T'ye bakabilirsiniz.

Bulabildiğim en uygun Xiaomi Mi6 satılan sayfa:
Xiaomi Mi6 64gb/4gb Ram Snapdragon 835 - n11.com

Bulabildiğim en uygun OnePlus 5T satılan sayfalar:
Oneplus 5t 64 Gb Cep Telefonu GittiGidiyor'da
OnePlus 5T 64 GB (İthalatçı Garantili)
İthalatçı Garantili Pek Sorun Etmezde Attığınız Xiaomi 4 GB Ram Hocam... 6GB Lığını Alırım Muhtemelen 1850ye Falan...

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu Arada Sizce Lg V20 Almaya Değer mi Ghost Screen Vesaire Var Diyorlar Ama? Bide Sony Xperia XZ Premium İle XZ1 Veyahut HTC U11 ?

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
İthalatçı Garantili Pek Sorun Etmezde Attığınız Xiaomi 4 GB Ram Hocam... 6GB Lığını Alırım Muhtemelen 1850ye Falan...

Bu Arada Sizce Lg V20 Almaya Değer mi Ghost Screen Vesaire Var Diyorlar Ama? Bide Sony Xperia XZ Premium İle XZ1 Veyahut HTC U11 ?

Çift kamerayı çok önemsemiyorsan htc u11 alabilirsin

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Arkadaşlar 1500-2200 TL Arası Telefon Önerebilirmisiniz? Telefonda Aradığım Özellikler:

1- Performans Konusunda Sıkıntı Çıkarmasın
2- Kamerası Üst Düzey Değil Ama Kötüde Olmasın Orta Derece Bir Kamera Yeterli
3- Kronik Bir Hatası Olmasın
4- Bataryası 1 Günü Çıkarmasa Bile En Az 8-10 Saat Dayansın

Tasarımı,Ağırlığı Vesaire Önemli Değil Ekranıda 5.7 inç Ve Aşşağısı Olursa Daha İyi Olur Ama 6da Kabulümdür.
Dostum xiaomi mi6 almalısın. Performans felaket, kamera orta düzeyin bir üstü üst seviyenin bir altı gayet iyidir, pil desen senin telefonu nasıl kullandığına bağlı, kronik bir hatasına da ben rastlamadım.

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Çift kamerayı çok önemsemiyorsan htc u11 alabilirsin
Kamerası İyi Olsunda Çift Tek Fark Etmez.
Note FE alabilirsin.
Hocam Onun Hakkında Pek İç Açıcı Şeyler Söylemiyorlar Ama Pek Bilgim Yok Hakkında Açarsanız Biraz Sevinirim
Dostum xiaomi mi6 almalısın. Performans felaket, kamera orta düzeyin bir üstü üst seviyenin bir altı gayet iyidir, pil desen senin telefonu nasıl kullandığına bağlı, kronik bir hatasına da ben rastlamadım.
Mi 6 Kullanıcısımınız Hocam ? Ve Teşekkürler :)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Kamerası İyi Olsunda Çift Tek Fark Etmez.
Hocam Onun Hakkında Pek İç Açıcı Şeyler Söylemiyorlar Ama Pek Bilgim Yok Hakkında Açarsanız Biraz Sevinirim
Mi 6 Kullanıcısımınız Hocam ? Ve Teşekkürler :)

Htc u11 al o zaman

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Şuanlık onu düşünüyorum ama performans olarak acaba oneplus mı daha iyi olur htc mi karar veremedim çoğu videoda oneplus önde ama htc bu açığı kamerasıyla kapatabilir mi?

Htc u11 güncelleme ve ses konusunda daha iyi

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Tamam alabilirsin :)
Sağolun Hocam açıkçası kararsız kalmıştım günlerdir oneplus mıı htc mi diye sonunda kararımı verdim %90 ihtimalle htc alacağım tabii önce bi gidip teknosada falan varsa kontrol edeyim cihazı ele oturuşu falan nasıl bir bakmak lazım :)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Sağolun Hocam açıkçası kararsız kalmıştım günlerdir oneplus mıı htc mi diye sonunda kararımı verdim %90 ihtimalle htc alacağım tabii önce bi gidip teknosada falan varsa kontrol edeyim cihazı ele oturuşu falan nasıl bir bakmak lazım :)
Rica ederim kontrol edebilirsin

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Anladım Sorum Olursa Sorarım Ozaman :p
İthalatçı konusunda hiç kimseye tasvip etmem. Alacağın yerleri çok yoğun araştırıp al alacaksan. Her daim bi risk vardır. O riski göze alamam diyosan TR garantili başka bi telefon bulabilirsin. :)

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
İthalatçı konusunda hiç kimseye tasvip etmem. Alacağın yerleri çok yoğun araştırıp al alacaksan. Her daim bi risk vardır. O riski göze alamam diyosan TR garantili başka bi telefon bulabilirsin. :)
Şuan TR Garantili Tek Alacağım Telefon Olsa Olsa Sony Xperia XZ1 Olur... İthalatçı Garantili de İse Mi 6 alıcak olursam kipa'dan OP 5T Veyahut HTC Veyahut Nokia 8 Alırsam HepsiBuradadan Alıcam ki Zaten Nokia 8 TR Garantili Satılıyor :)

Güncel. Şuan Düşündüğüm Telefonlar 3 Tane;
1-Nokia 8
2-HTC U11 128 GB
3-Oneplus 5T 64 GB

Sizce Hangisi ?

Son düzenleme: