1500-2000 TL Telefon Önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

(:alletun

Üyecik
Merhaba yeni bir telefon almak istiyorum sınırım 2000 tl kamerası iyi olsun istiyorum genel olarak sosyal medyada takılırım ve indirirsem iki üç oyun indiririm çok aman aman performans beklemiyorum oyunlar için. Düşmelere karşı dayanıklı olsun son olarak. Aklımda Huawei Mate 20 Lite, Samsung A30, M30 ve eğer 2000 üstüne çıkabilirsem A50 var.

ishak042

Doçent
Xiaomi redmi note 7.gorilla glass 5 ile korunması da düşmeler dayanıklılığını gösteriyor. Performans ve kamera fiyatına göre çok iyi. Alınabilecek bir cihaz.

ForeverPower41

Profesör
Huawei almanızı önermiyorum durumu pek parlak değil,en azından şuanlık.
Önereceğim telefon Samsung A30,M30 vs M50 den çok daha iyi.

Redmi Note 7 öneriyorum,ha birde sağlamlık mı istediniz lütfen şu videoyu sonuna kadar izleyin ve bakın bakalım sağlam mı :)

Sıçramalara karşı su geçirmeme özelliği de var :) (Videoda sıçramanın ilerisine geçip bozdular,siz öyle yapmayın :D Telefona duş aldırmak nedir)

(:alletun

Üyecik
Yorumlarınız için teşekkür ederim fakat note 7de yazılım konusunda problem çeken kişiler varmış. Siz kullandınız mı kullandıysanız yorum yazabilir misiniz

Special Forces

Profesör
Merhaba yeni bir telefon almak istiyorum sınırım 2000 tl kamerası iyi olsun istiyorum genel olarak sosyal medyada takılırım ve indirirsem iki üç oyun indiririm çok aman aman performans beklemiyorum oyunlar için. Düşmelere karşı dayanıklı olsun son olarak. Aklımda Huawei Mate 20 Lite, Samsung A30, M30 ve eğer 2000 üstüne çıkabilirsem A50 var.
Xiaomi Redmi Note 7 almanızı tavsiye ederim :)

ForeverPower41

Profesör
1 Yıldızlık yorumlara baktım saçma sapan şeyler yazmışlar.
Bu fiyata GM9 Pro alırım diyen var,sanki o cihaz yazılımda dünya markası.

Şarj hiç iyi gitmiyor diyen biri var,bu fiyat bandında 4000mah bataryata sahip kaç telefon var,sanırım ekran parlaklığını fullemiş ve bütün özellikleri en yükseğe almış bir kişi yazmış bunu.

Bu fiyata daha iyi tercihler var yazan var,acaba hangi telefon çok merak ettim :)

Böyle bir sürü var.Yazılım olarak genelde pek şikayet yok,teknoloji işi şans işi biraz,bazılarına kötü telefon gelebiliyor umarım benimki düzgün olur :)

ForeverPower41

Profesör
huawei nin bir durumu yok kendi işletim sistemini çıkartıcak işte ne güzel google hastası deilim zaten sg abd ne B** yerse yesin
Paranı bu şekilde riske atarmısın ?
Ya işletim sistemi tutmazsa kötü olursa,ayrıca örnek vereyim google play deki oyunların bu işletim sistemine geleceği ne malum,windows phone gibi olursa ne olacak,zamanında kullandım bu windows phone u içinde instagram bile yoktu hiç bir şey yoktu.Amerika bu tür uygulamaların bu işletim sistemine gitmesini engelleyemez mi engeller.Ben durum düzelmeden Huawei ye asla güvenemem,hele bir çıkarsın şu işletim sistemini kaliteli ise alırız ancak Türkiye şartlarında zar zor kazandığımız parayı bu şekilde ne olacağı belli olmayan bir markanın telefonuna harcamak hiç mantıklı değil.

aligznn01

Asistan
Paranı bu şekilde riske atarmısın ?
Ya işletim sistemi tutmazsa kötü olursa,ayrıca örnek vereyim google play deki oyunların bu işletim sistemine geleceği ne malum,windows phone gibi olursa ne olacak,zamanında kullandım bu windows phone u içinde instagram bile yoktu hiç bir şey yoktu.Amerika bu tür uygulamaların bu işletim sistemine gitmesini engelleyemez mi engeller.Ben durum düzelmeden Huawei ye asla güvenemem,hele bir çıkarsın şu işletim sistemini kaliteli ise alırız ancak Türkiye şartlarında zar zor kazandığımız parayı bu şekilde ne olacağı belli olmayan bir markanın telefonuna harcamak hiç mantıklı değil.
huawei in işletim sistemini güzel yapacağından eminim

ForeverPower41

Profesör
huawei in kötü yaptığı birşey görmüyorum çünkü
Koskoca dünya markası microsoft (kendileri Windowsun sahibi) bu marka batık bir uygulama mağazası yaparken huawei neden yapamasın,bundan emin olamayız.Belki İOS'uda Android'ide sollayacak bir işletim sistemi çıkartabilir ama çok riskli ben olsam kesinlikle bu riske girmezdim.

stat counter