1500-2000 tl arası telefon

Bu konuyu okuyanlar

2someone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhabalar,ben maalesef telefondan hiç anlamıyorum o yüzden foruma yazmanın iyi olabileceğini düşündüm.Ben kamerası iyi,şarjının beni bir gün götüreceği,hızlı,çözünürlüğü iyi,kasmayan hızlı bir telefon arıyorum.Oyun pek oynamayorum ama arada canım sıkılınca indirip oynayabilirim bu tür bir telefon var mıdır?Biliyorum aşırı ütopik oldu bu fiyat aralığında isteklerim ama şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Yılmaz İpek

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Kardeşim bende 7 ay önce bunları arıyordum iPhone 6 aldım iyi ama küçük şimdi bende böyle bişey arıyorum a6 alıcaktım ithalatçı 1900 kamerası iyi ama PUBG en düşük ayarda açıyor o sıkıntı saten xiaomi telefonu ön kamera pastel boya işe çekmiş diyorlar yoksa xiaomi iyi bir telefon güç bakımından kardeşim aynı dertteyiz ben 7 aydın telefondan anlıyorum bence LG g6 var Samsung a6 yada j8 var bir ihtimal şuan onu araştırıyorum xiaomi mi a2 lite kamerası iyiyse alınabilir

DearLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Öncelikle merhabalar,ben maalesef telefondan hiç anlamıyorum o yüzden foruma yazmanın iyi olabileceğini düşündüm.Ben kamerası iyi,şarjının beni bir gün götüreceği,hızlı,çözünürlüğü iyi,kasmayan hızlı bir telefon arıyorum.Oyun pek oynamayorum ama arada canım sıkılınca indirip oynayabilirim bu tür bir telefon var mıdır?Biliyorum aşırı ütopik oldu bu fiyat aralığında isteklerim ama şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Samsung Galaxy J7 Prime 2 alabilirsin bi bak derim

2someone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim ^^

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kamerası konusunu daha ön planda tutuyorum çünkü fotoğraf çekmeyi seven birisiyim ve her zaman da fotoğraf makinesi yanımda taşıyamayacağımı düşünüyorum.Önerileriniz için tekrardan teşekkür ederim.

Son düzenleme: