1500-2000 tl arası telefon önerisi

Bunlardan tercihiniz hangisi olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    17

Bu konuyu okuyanlar

SenseiEndo97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bütçem belirttiğim gibi en fazla 100 tl daha oynar o kadar, İphone dışında söylerseniz çok daha iyi olur. Teşekkürler

SenseiEndo97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ayrıca listeye ekleyemediğim Note FE, Xiaomi mi mix2s ve Huawei P10 u söyleyeyim

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Bence lg g6 al gitsin
Lg nin arayüzü güzel hem kronik sorunu da yok bu özelikleri ve bu fiyatıyla alınır pişman olmazsın aksesuar konusunda da sıkıntı çekmezsın
Ama eğer bütçeni 2500 yaparsa bi xz premiuma da bak ama tasarımını sevmiyorsan bakmana gerek yok

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Xiaomi Mi6 al. Aralarındaki en iyi telefon.
Ya da Sony Xz1 alabilirsin. Tr garantili olduğundan sıkıntı çekmezsin.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Huawei P9 ya da Xiaomi mi 6 tavsiye ederim.

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
O telefon giriş
Sen bi xz yüksek serileri al bi daha sony i bırakmazsın

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Sony hayatta almam bir daha şu an m5 kullanıyorum zaten bi ağzıma etmediği kaldı
o kronik sorunlu telefon ve giriş segment.birde xz1'de o sorunlar yok ve üst segment.Ama bir marka sizi pişman ettiyse onu markayı hep kötüleme isteği doğuyor.Bende Samsung a serisinde kazık yemiştim o yüzden a serisinde uzay gemisi çıkarsalar almam.Ama ben samsung'a kin beslemiyorum a serisine kin besliyorum.Sony'nin son amiral gemilerinde her hangi bir sorun yok

SenseiEndo97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
o kronik sorunlu telefon ve giriş segment.birde xz1'de o sorunlar yok ve üst segment.Ama bir marka sizi pişman ettiyse onu markayı hep kötüleme isteği doğuyor.Bende Samsung a serisinde kazık yemiştim o yüzden a serisinde uzay gemisi çıkarsalar almam.Ama ben samsung'a kin beslemiyorum a serisine kin besliyorum.Sony'nin son amiral gemilerinde her hangi bir sorun yok
Valla hocam açıkçası sony'i beğeniyorum ben fakat bu .... telefonu beni illahlah ettirdi artık, fakat bu xz1 de duyduğum kadarıyla memnun herkes.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Ankete koyduğunuz cihazlar arasında Mi6'yı seçtim ancak ek olarak Note Fan Edition'u da eklemişsiniz. Eğer alabiliyorsanız Note Fan Edition'u almanızı öneririm. Gerçekten çok iyi bir cihaz. Eğer malum olaylar yaşanmasa 3500TL'yi o cihaz. Ekran güzel, işlemci güzel, kamerası güzel, iris tarayıcısı var. Note olmasından dolayı Spen'i de var. Özellikle ben o cihazın tasarımına hayran kalmıştım. Ben şuan S7 Edge kullanıyorum. Eğer piyasadan kaldırılmasaydı Note 7 alacaktım ama kaldırılınca S7 Edge aldım. Bence Note FE tercih edilebilir. Biraz pil düşürüldü, pil performansı çok iyi olmayabilir ama yine de çok bir sorun çıkarmaz diye düşünüyorum.

SenseiEndo97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ankete koyduğunuz cihazlar arasında Mi6'yı seçtim ancak ek olarak Note Fan Edition'u da eklemişsiniz. Eğer alabiliyorsanız Note Fan Edition'u almanızı öneririm. Gerçekten çok iyi bir cihaz. Eğer malum olaylar yaşanmasa 3500TL'yi o cihaz. Ekran güzel, işlemci güzel, kamerası güzel, iris tarayıcısı var. Note olmasından dolayı Spen'i de var. Özellikle ben o cihazın tasarımına hayran kalmıştım. Ben şuan S7 Edge kullanıyorum. Eğer piyasadan kaldırılmasaydı Note 7 alacaktım ama kaldırılınca S7 Edge aldım. Bence Note FE tercih edilebilir. Biraz pil düşürüldü, pil performansı çok iyi olmayabilir ama yine de çok bir sorun çıkarmaz diye düşünüyorum.
S7 Edge mi dersiniz fe mi ?

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
S7 Edge mi dersiniz fe mi ?
Ben S7 Edge kullanıyorum. Cihaz güzel ama Note FE, Note olmasından dolayı daha yetenekli ve işlevsel üstelik iris tarayıcısı var ve simetrik bir tasarım var. Zaten onun dışında ekran, kamera birebir aynı. Ama Note FE'nin avantajları çok daha fazla. O yüzden Note FE'yi öneriyorum. Hem muhtemelen S7 Edge daha bile pahalıdır. Batarya problemi yaşmadığı için. Üstelik Note FE'nin kutu içeriğinde 250TL değerinde kılıf çıkıyor.