Siz bu akıllı telefonlardan hangisini tercih edersiniz?

• LG G5

Kullanılan: 93 15.4%
  • iPhone SE

Kullanılan: 170 28.1%
  • Sony Xperia Z5

Kullanılan: 82 13.6%
  • Huawei P9

Kullanılan: 259 42.9%

• Kullanılan toplam oy
    604

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Donanım istiyorsan A8 2016 bak fotoğrafı da iyi donanımdan kisarim video da olsun diyorsan X Compact ve Ceza bak X compactin arka kamerası Xden daha iyi x in ön kamerası daha iyi
Ön kamera Über önemli diyorsan 1500e bulursan a5 17 belki ön kamerasının baya iyi olduğunu fark ettim ama baya iyi
Zenfone 3 var dengeli bir cihaz malzeme.kalitesi üst seviye işlemci a5 17 ile birlikte listedeki en gücsuzü
Durum bu sen nereye eğiliyorsun o önemli biraz da
--- Gönderi Güncellendi ---
Tabi bi mi5s gerçeği de var ithalatçı da

meraklımargarin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Donanım istiyorsan A8 2016 bak fotoğrafı da iyi donanımdan kisarim video da olsun diyorsan X Compact ve Ceza bak X compactin arka kamerası Xden daha iyi x in ön kamerası daha iyi
Ön kamera Über önemli diyorsan 1500e bulursan a5 17 belki ön kamerasının baya iyi olduğunu fark ettim ama baya iyi
Zenfone 3 var dengeli bir cihaz malzeme.kalitesi üst seviye işlemci a5 17 ile birlikte listedeki en gücsuzü
Durum bu sen nereye eğiliyorsun o önemli biraz da
Tabi bi mi5s gerçeği de var ithalatçı da
Ya ben telefonu turkcell den tarifeye ek olarak alacağım ve turkcel de zenfone 3 yok. casper via a1 le lenovo p2 arasında kalmıştım daha çok

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Lenovo P2 yi araştır derim kesinlikle alınası bir telefon. Benim tercihim Lenovo P2 den yana olacaktır.

Enes_tekin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim, eski bir telefon bana göre. Bir ara düşünmüştüm ve zaten de ekranı küçük olduğu için de vazgeçmiş bulunmaktayım.
Kardeşim bence az daha çık iphone 6 al. Hâlâ 2-3 Yıl rahat güncelleme alır. Iphine farkı var. Kasmaz donmaz stabil çalışır. Şuanda zaten indirimde iphone 6 2000 lira civarında.
Z5 Premium 1979 ₺ ne dersiniz, alınır mı?
Al kardeşim bir arkadaşım aldı. Gayet memnun telefondan. Kamerasıda gayet güzel. Hatta bence sony alacaksan xa1 var onuda alabilirsin. Ama benim düşüncemi sorarsan 2200 lira fiyatlara sony xz var. Snapdragon 820 var .

Esra Rmzn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar maximum 2000 tl lik bir telefon alacağim 1 haftadir araştiriyorum fakat 3 seçenek arasinda kaldim asus zenfone 3 64 gb ze552kl, huawei gr5, iphone 6 32 gb bu cihazlari kullananlar dan acil yorum bekliyorum lütfen yardimci olur musunuz ???

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
iPhone 6yı ele çöp.
GR5 zaten kaç liralık telefon
ZF3 ise yine 1600lük bir telefon. Yapılacak en mantıklı hareket 2200e çıkıp Xperia XZ almak 2016 amiral gemisi ve üst düzey bir cihaz.
Yine ithalatçı garantili tarafta Huawei Mate 9 2200e bir seçenek.

Esra Rmzn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone 6yı ele çöp.
GR5 zaten kaç liralık telefon
ZF3 ise yine 1600lük bir telefon. Yapılacak en mantıklı hareket 2200e çıkıp Xperia XZ almak 2016 amiral gemisi ve üst düzey bir cihaz.
Yine ithalatçı garantili tarafta Huawei Mate 9 2200e bir seçenek.
2000 ÜSTÜNE ÇIKMAMAM GEREK. GR5 VE ZF3 1699 TL MEVCUT SUAN TEKNOSADA. ÖZELLİKLERİ BENZER AMA 1699 VERDİKTEN SONRA 2000 TL İPHONE 6 32 GB VAR HANGİSİ DAHA MANTIKLI

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Tamamı büyük harf ile yazmasak? Tamamı büyük harf ile yazmak internette bağırmak anlamına gelir saygısızlıktır ayrıca forum kuralları gereği yazmasanız i olur bu şekil

Esra Rmzn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2000 ÜSTÜNE ÇIKMAMAM GEREK. GR5 VE ZF3 1699 TL MEVCUT SUAN TEKNOSADA. ÖZELLİKLERİ BENZER AMA 1699 VERDİKTEN SONRA 2000 TL İPHONE 6 32 GB VAR HANGİSİ DAHA MANTIKLI
ETRAFIMDAKİ HERKES İPHONE KULLANIYOR KALİTESİNDEN VE FİYATININ DÜŞMEMESİNDEN DOLAYI İPHONE A KAYIYOR AKLIM
Tamamı büyük harf ile yazmasak? Tamamı büyük harf ile yazmak internette bağırmak anlamına gelir saygısızlıktır ayrıca forum kuralları gereği yazmasanız i olur bu şekil
İş yerinden alışkanlık capslock kapatmıyorum bilmiyodum forum sitelerinde çok vakit geçiren biri değilim sadece fikir amaçlı yazdım

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110

Daha iyi görebilmemiz için böyle yapıyor sanırım

Esra Rmzn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İş yerinden alışkanlık capslock kapatmıyorum bilmiyodum forum sitelerinde çok f
Dediğim iPhone 6 çöp bir cihaz. Başka cihazlara bakın.
Neye göre böyle söylüyorsunuz zamanı geçince güncelleme vermemesinden dolayı mı ?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
hem forum kurallarında acil diye başlık yazıyor hem büyük harf yazıyor uyarı gelince o görür bizim yerimize

M

Murat Burç

SDN Okuru
İş yerinden alışkanlık capslock kapatmıyorum bilmiyodum forum sitelerinde çok f

Neye göre böyle söylüyorsunuz zamanı geçince güncelleme vermemesinden dolayı mı ?
Cihaza güncelleme veriliyor orası sıkıntı değil.
En üst seviye cihaz şuan 2 ve 3GB ramli cihazlar alacağınız cihaz 1GB bütün güncellemeler en üstteki cihaza göre veriliyor. 1GB ram büyük bir eksik. Cihazın kamerası o fiyatlara göre çöp özellikle ön kamerası REZALET. Pil tarafındaki çöplüğünü söylemek bile istemiyorum. Cihaz alınabilir bir cihaz değil .
Sony Xperia XZ Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al Şu cihaza bakın. iPhone 6dan veya bu listedeki cihazlardan daha üstün bir cihaz.

Esra Rmzn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihaza güncelleme veriliyor orası sıkıntı değil.
En üst seviye cihaz şuan 2 ve 3GB ramli cihazlar alacağınız cihaz 1GB bütün güncellemeler en üstteki cihaza göre veriliyor. 1GB ram büyük bir eksik. Cihazın kamerası o fiyatlara göre çöp özellikle ön kamerası REZALET. Pil tarafındaki çöplüğünü söylemek bile istemiyorum. Cihaz alınabilir bir cihaz değil .
Sony Xperia XZ Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al Şu cihaza bakın. iPhone 6dan veya bu listedeki cihazlardan daha üstün bir cihaz.
Anladım teşekkür ederim peki zf3 mü gr5 mi dersiniz ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
teşekkür ederim peki zf3 fiyat civarında xperia xz dışında önerebileceğiniz başka cihaz var mı ?
Xperia X var ön kamerası güzel ama pil performansı zf3den kötü. 5inçlik bir cihaz , ZF3den güçlü. ZF3 ise dengeli bir cihaz her yönden

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
İkinci el S7 al veya Xz bulursun daha ucuza

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar maximum 2000 tl lik bir telefon alacağim 1 haftadir araştiriyorum fakat 3 seçenek arasinda kaldim asus zenfone 3 64 gb ze552kl, huawei gr5, iphone 6 32 gb bu cihazlari kullananlar dan acil yorum bekliyorum lütfen yardimci olur musunuz ???
alacağın cihazda önce androidmi iosmu alacaksın ona karar ver önce

meraklımargarin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
dostum birde lenovo p2 bakabilirsin gerçekten güzel cihaz yaklaşık 1700 lira civarında gidip geliyor fiyatı

RianKillah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İkinci el Garantili Note 5 ve S7 Edge'ler mevcut onlarımı değerlendireyim yoksa daha iyi bi cihaz alabilir miyiz? önerilerinizi bekliyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Temiz bulursan S7 ve S7 Edge iyi. Note 5 alma
İkinci el işine giremem dersen TR garantil, 2150ye Sony XZ ve 2200e ithalatçı garantili Huawei Mate 9 var