Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Siz bu akıllı telefonlardan hangisini tercih edersiniz?

• LG G5

Kullanılan: 93 15.4%
  • iPhone SE

Kullanılan: 170 28.1%
  • Sony Xperia Z5

Kullanılan: 82 13.6%
  • Huawei P9

Kullanılan: 259 42.9%

• Kullanılan toplam oy
    604

Ergull

Üyecik
Selamun Aleykum ;

kardeşime bu miktar civarında telefon almayı düşünüyorum bu ay içinde alıcağım bütçeme uygun tavsiyelerinizi bekliyorum .

Kamera ve donanıma önem veriyor kardeşim .
Kardeş çok açık ve net söylüyorum SONY marka bi telefon alırsan %10000 sorun yaşıycaksın 2 yıl önce 4 tane telefon aldım Xz z1 z2 Xz hepsi çok ısınma sorunu kasma sorunu yaptı sadece z1 de çok arıza olmadı ama geçen hafta hepsini elden çıkardım tamir de zor Sony telefon piyasasında batmış seni uyarırım

HugoBoss

Üyecik
Yaklaşık 1 haftadır migros markette 1850tl p20 lite var. Gerçekten benim için f/p ürünü tavsiye ederim incelemeleri de mevcut.

Arkonac

Üyecik
Selamun Aleykum ;

kardeşime bu miktar civarında telefon almayı düşünüyorum bu ay içinde alıcağım bütçeme uygun tavsiyelerinizi bekliyorum .

Kamera ve donanıma önem veriyor kardeşim .
Mi 8 Lite al hem donanım hem hız hem de şık nir telefona sahip olursun. Bem mi6 kullanıyorum oldukça memnunum. Kayınbiraderime de mi 8 lite aldık kameradaki akıllı sahne modu çok iyi, parmak izi okuyusu çok hızlı çalışıyor, yüz tanıma da bir incele derim, pişman olmazsın

Winson

Üyecik
Merhabalar size tavsiyem Lg veya Huawei öneririm. Sony Xperia serisi kesinlike pişmanlıktır. Neden? diyecek olursanız; Ekran kartında yanmaların meydana gelmesi Xperia serisinde meşhur bir sorundur. Mesela 2.el Xperia aramaya kalkın 10/7 si ekranda sarı veya farklı renkte bir sıçrama olduğunu göreceksiniz. İphone eski sürümlere bulaşmayın Apple firması İphone 4 desteğini kaldırdı 5 modelleri ne olur bilinmez.

FlickersLears

Üyecik
Merhabalar size tavsiyem Lg veya Huawei öneririm. Sony Xperia serisi kesinlike pişmanlıktır. Neden? diyecek olursanız; Ekran kartında yanmaların meydana gelmesi Xperia serisinde meşhur bir sorundur. Mesela 2.el Xperia aramaya kalkın 10/7 si ekranda sarı veya farklı renkte bir sıçrama olduğunu göreceksiniz. İphone eski sürümlere bulaşmayın Apple firması İphone 4 desteğini kaldırdı 5 modelleri ne olur bilinmez.
5 ve 5C için destek zaten sonlandırıldı. 5S için de İOS 13 gelmeyeceğini düşündüğümden hafiften artık 5S'de unutulutur gibi.

SoldierNav

Üyecik
Arkadaşlar merhaba. Şimdi ben bir Huawei telefon alıcam ama androidden çıkarılacak diyorlar yine de alayım mı önerir misiniz Huawei telefon?

stat counter