150 TL ye kadar Oyuncu kulaklığı önerisi

Bu konuyu okuyanlar

YavuzSelimE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 150 tlye kadar oyuncu kulaklığı arıyorum bütçeyi artırma şansım maalesef yok biraz olabilir ama fazla olmasın

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
önerim sana hepsi buradaya gir gamepower kulaklıklarına bi bak tam model önermeyecegim dolar arttı

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119

YavuzSelimE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
biraz buyuk bi kulaklik ama uzun sure kullanimda sıkıntı çıkarmaz
gamepower magnus v2 diye buldum güzele benziyor sen önerirmisin
biraz buyuk bi kulaklik ama uzun sure kullanimda sıkıntı çıkarmaz guzel ama hatirlatiyim. fiyati dusuk tutugumuz icin 7.1 degil

YavuzSelimE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
biraz buyuk bi kulaklik ama uzun sure kullanimda sıkıntı çıkarmaz

biraz buyuk bi kulaklik ama uzun sure kullanimda sıkıntı çıkarmaz guzel ama hatirlatiyim. fiyati dusuk tutugumuz icin 7.1 degil
şey sorucam 7.1 olunca daha iyimi ayak sesleri fln duyuluyor ben csgo oynamayı düşünüyorum da bunla iyi ses kasabilirmiyim arada müzik fln dinlerim video fln izlerim yani

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
şey sorucam 7.1 olunca daha iyimi ayak sesleri fln duyuluyor ben csgo oynamayı düşünüyorum da bunla iyi ses kasabilirmiyim arada müzik fln dinlerim video fln izlerim yani
7.1 de dediğin hersey daha guzel olur ama ztn stereo bu kulakliklada iyi ses kasarsın

-Emirhan Türk-

Profesör
Reaksiyon puanı
376
tamam alacam bu kulaklığı :) teşekkürler
Aklın varsa alma derim,gamepower ürünlerinden şikayetçi olanlar çok fazla,rampage de çok iyi değil ama daha iyi.Bu sana öneri yapan arkadaşın neye göre gamepower önerdiğini bilmiyorum fakat dandik bir marka kendileri.

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Aklın varsa alma derim,gamepower ürünlerinden şikayetçi olanlar çok fazla,rampage de çok iyi değil ama daha iyi.Bu sana öneri yapan arkadaşın neye göre gamepower önerdiğini bilmiyorum fakat dandik bir marka kendileri.
kullandin mi acaba dogruyu soylermisin

-Emirhan Türk-

Profesör
Reaksiyon puanı
376
hayir gamepoweri kullandinmi gercekten
Hayır kullanmadım,kullandığımı ba belirtmedim.Fakat 2-3 yıllık geniş forum tecrübem var,birçok ürün test ettim,100lerce inceleme videosu yazısı inceledim ve gamepower ürünlerine alınmaz gözüyle bakıyorum.Sen neden alınır gözüyle bakıyosun anlatsana?

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Hayır kullanmadım,kullandığımı ba belirtmedim.Fakat 2-3 yıllık geniş forum tecrübem var,birçok ürün test ettim,100lerce inceleme videosu yazısı inceledim ve gamepower ürünlerine alınmaz gözüyle bakıyorum.Sen neden alınır gözüyle bakıyosun anlatsana?
çunku kullaniyorum malzeme kalitesi biraz dusuk ama Snopyden iyi f/p urunu ama bunun yuzunden tartismamiza gerek yok herkesin dusuncesi farklidir?