150 TL Kablosuz gamepad tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Merhaba arkadaşlar. Daha çok futbol oyunlarında kullanmak için bir gamepad arayışındayım. Kullanmış, memnun kalan ya da fikri olan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum. Kablosuz arıyorum, kablolu olsun istemiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Monster'ın var birtane. Onu önerebilirim sanırım. Önermek değil de, deneyebilirsiniz yani. 15 gün içinde iade hakkınuz var sanırım. Birde Monster servisi gayet ilgili ve işini iyi yapıyor. Sorun yaşadığınzda dert çile çekmezsiniz.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Monster'ın var birtane. Onu önerebilirim sanırım. Önermek değil de, deneyebilirsiniz yani. 15 gün içinde iade hakkınuz var sanırım. Birde Monster servisi gayet ilgili ve işini iyi yapıyor. Sorun yaşadığınzda dert çile çekmezsiniz.
Evet onu gördüm ben ama pek yorum bulamadım hakkında. Aklım belki bir tık bütçe arttırıp Xbox kolunda ama onunda orijinalliğine güvenemiyorum, birisi yorumlarda çok iyi diyor. Diğeri çin malı bir şey geldi diyor ben de anlayamadım.

Monster'ın gamepadini aldığımda 1-2 gün oynadım beğenmedim diyelim, alacaklar mı yani hocam direk geri bir sorun çıkarmadan? Öyleyse eğer kendim deneyimlersem daha güzel olur tabii.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Evet onu gördüm ben ama pek yorum bulamadım hakkında. Aklım belki bir tık bütçe arttırıp Xbox kolunda ama onunda orijinalliğine güvenemiyorum, birisi yorumlarda çok iyi diyor. Diğeri çin malı bir şey geldi diyor ben de anlayamadım.

Monster'ın gamepadini aldığımda 1-2 gün oynadım beğenmedim diyelim, alacaklar mı yani hocam direk geri bir sorun çıkarmadan? Öyleyse eğer kendim deneyimlersem daha güzel olur tabii.
Arayıp sorabilirsiniz bunu.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Monster'ın gamepadi aldım. Baya oldu alalı. Sadece spor değil diğer çeşitli oyunlardada denedim. Çok memnunum. Gamepadi oyunlar otomatik olarak Xbox kolu olarak görüyor ve ayarlıyor. Ekstra bir ayar yapmıyorsunuz kendiniz bir şey değiştirmezseniz. Malzeme kalitesi ve ele oturma olarakta çok çok iyi. Kablosuz menzilide gayet iyi ve gecikme yapmıyor. Cihaz genel itibariyle oldukça başarılı.

Bu bütçelere gamepad arayıp konuyu okuyan arkadaşlar olursa belki bir faydası dokunur diye bu konuyu böyle güncellemiş olayım.