150-250 TL Oyuncu Kulaklığı

Bu konuyu okuyanlar

Pixilt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
(rampage, gamepower, James donkey) markaları olmasın lütfen zamanında çok sıkıntı çektim

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Şimdi şu şekilde.
Servisi iyi olduğu sürece sıkıntı çekmeniz biraz zor. Rampage servisi gayet iyi mesela ama ürünlerini ben de önermiyorum. Uğraşmaya değmez yani. Ama bütçe aralığınız beni buna yönlendiriyor. Diğer iki marka çöp zaten her yönü ile onları tavsiye ettiğimizi göremezsiniz hiçbir zaman.

https://trendyol.com/snopy-rampage/snopy-rampage-sn-rw1-7-1-usb-oyuncu-siyah-mikrofonlu-kulaklik-p-2849430?boutiqueId=309629&gclid=Cj0KCQjwtr_mBRDeARIsALfBZA7DpUkqELbfEMLpxa8wZyNwXxiz747NCLRvIz9j92c_R2VzmQi4Gl0aAlZWEALw_wcB

(RW-1 Özellikle bass konusunda üstüne tanımam.)

Pixilt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şimdi şu şekilde.
Servisi iyi olduğu sürece sıkıntı çekmeniz biraz zor. Rampage servisi gayet iyi mesela ama ürünlerini ben de önermiyorum. Uğraşmaya değmez yani. Ama bütçe aralığınız beni buna yönlendiriyor. Diğer iki marka çöp zaten her yönü ile onları tavsiye ettiğimizi göremezsiniz hiçbir zaman.

https://trendyol.com/snopy-rampage/snopy-rampage-sn-rw1-7-1-usb-oyuncu-siyah-mikrofonlu-kulaklik-p-2849430?boutiqueId=309629&gclid=Cj0KCQjwtr_mBRDeARIsALfBZA7DpUkqELbfEMLpxa8wZyNwXxiz747NCLRvIz9j92c_R2VzmQi4Gl0aAlZWEALw_wcB

Hyper X de 7.1 var mı? Ona göre şu an alacam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi şu şekilde.

İi bişi olursa 350 ye kadar çıkarım ama o HyperX kafama yattı 7.1 ise alacam

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Hyper X de 7.1 var mı? Ona göre şu an alacam
Mesaj otomatik birleştirildi:

İi bişi olursa 350 ye kadar çıkarım ama o HyperX kafama yattı 7.1 ise alacam
7.1 değil. Olması da gerekmiyor bence.

Reaksiyon puanı
5,172
Şimdi şu şekilde.

Ufak bir dipnot. Arkası açık kulaklıklarda ses yalıtımı olmaz ancak sahne genişliği inanılmaz şekilde artar. Oyun içi konuşursak kulağın farklı sesleri ayırt etmesi çok daha kolaylaşır. Eğer müzik için konuşursak sahne derinliğine bu durum doğrudan etki eder. Üst düzey arkası açık bir kulaklıkta enstrumanların yerini tahmin edebilirsiniz. Yukarıdaki üç kulaklıktan snopy marka olanın arkası açık.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Ufak bir dipnot. Arkası açık kulaklıklarda ses yalıtımı olmaz ancak sahne genişliği inanılmaz şekilde artar. Oyun içi konuşursak kulağın farklı sesleri ayırt etmesi çok daha kolaylaşır. Eğer müzik için konuşursak sahne derinliğine bu durum doğrudan etki eder. Üst düzey arkası açık bir kulaklıkta enstrumanların yerini tahmin edebilirsiniz. Yukarıdaki üç kulaklıktan snopy marka olanın arkası açık.
Snopy olan bende var. Beni bilirsin Bass hastasıyım. Bu kulaklık Subwoofer Bassı okadar iyi veriyor ki, titreşim özelliği ile harikalar yaratıyor. CX300II ve bunun dışındaki kulaklıklarla müzik dinleyemez hale geldim. XB-70AP alacaktım stoklarda yok.

Reaksiyon puanı
5,172
Snopy olan bende var. Beni bilirsin Bass hastasıyım. Bu kulaklık Subwoofer Bassı okadar iyi veriyor ki, titreşim özelliği ile harikalar yaratıyor. CX300II ve bunun dışındaki kulaklıklarla müzik dinleyemez hale geldim. XB-70AP alacaktım stoklarda yok.
Eğer beklentiniz bass ise CX300ii ün herhangi bir bass iddası bulunmamasına ramen gerçekten bass konusunda iddalı bir kulaklık ama XB70ap bass konusunda cx300ii den çok daha iyi. Eğer bass seviyorsanız doğru bir geçiş olabilir.

Tabi beklentiyide çok büyütmemek gerek. Bazen beklenti çok büyüdüğünde kulak istemsiz olarak dinlenilen kulaklığın açığını bulur. Yada bazenleri kulak eski kulaklığınıza o kadar alışır ki onun sesini ideal ses olarak benimser. Ancak dediğim gibi XB70AP bass konusunda cx300ii ü tokatlar.

Son mesajlar