15 Yaşındayım Fitness'a Başlamak İstiyorum Ve Sorularım Var.

Bu konuyu okuyanlar

Kenway

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
evet arkadaşlar öncelikle benim bikaç sorum var

not : 20 kilo fazlam var onu vermek istiyorum

fitness a gitsem boyumun uzaması durur mu ?

20 kilo fazlayı verebilrimiyim orda

fitness a 18 yaş altı alırlarmı

fitness ta sadece kilo vermek için yapılan bişiy varmı yoksa ben biyherde okumustum 3 tane seçenek varmı body fitness ve kilo verme bu doğru mudur

sorularıma cevap verirseniz sevinirim iyi günler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

cevaplarınıza ihtiyacım olduğu için bi upladm

- - - Mesaj Güncellendi - - -

cevaplarınıza ihtiyacım olduğu için bi upladm

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Boyunun uzaması durmaz :) Yaş sınırı bildiğim kadarıyla yok. Seçenek diye bir şey yok aslında çünkü amacını sen kendin belirliyorsun. Amacın kilo vermekse ona yönelik bir program hazırlıyorlar.

drake565

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Durmuyo diye biliyorum
20 kiloyu birkaç ayda verebilirsin
18 sınırı değişiyo
Kardiyo yaparak kilo verebilirsin

mtcapan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle fitness a gitmeni onermem onun yerine bi dovus sporuna gidersen hem kilo verirsin hem de birseyler ogrenirsin.

Kenway

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kesinlikle fitness a gitmeni onermem onun yerine bi dovus sporuna gidersen hem kilo verirsin hem de birseyler ogrenirsin.

kardşm dövüşü geç benim acil kilo vermem lazım adamlara desem ben kilo vermeye geldim diye hallederler mi

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
en iyi yol kaloriyi harcama degil daha az kalori almak.
demek oluyor ki az yiyecegiz.
ve yaglari da yakacagiz demek ki tempolu yürüyüp bol su icecegiz.
seker ve undan uzak duracagiz. ekmegi azaltacagiz sekeri kesecegiz. yani her ikisini dörtte bire indirecegiz.

Rylad

Asistan
Reaksiyon puanı
12
protein, karbonhidrat falan sakın alma. 1 gün gidip 1gün dinlen kaslar dinlenmesi lazm

Kenway

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
beyler ben kas yapmak istemiyorum kilo vermek istiyorum firtness ta yardımcı olurmu

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Dostum aslında o kadar sıkmaya gerek yok kahveyle aran iyiyse biraz yemeni azalt dışarıda dolaş 1 saat boyunca paso yürü eve gelince sert kahve iç sabah kalktığındada iç zamanla midenin sıkılaşmaya başladıgını hissediceksin bizzat kendim öyle yapıyorum...

Byperest

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Fitnes da boyun kısalmaz yada gerilemez fazlan varsa ve sadece yağ yakıp kas yapmak istemiyorsan sadece kardiyo yap 1-2 ayda toparlanır zinde kalırsın sana yağ yakmada tavsiye sakın göbekteki yağları eritmek için mekik yapma ilk başta, göbek vb yağ eritmek için ilk önce düzenli beslenmelisin sonra kardiyo yapmalısın bisiklet çok yararlıdır bu konuda bunları yapıp fazlaların gidince mekik yap şekillensin düzelsin.Kas olayına girmek istiyorsan ve ağırlık istemiyorsan salonunda kardiyona ek barfix ve şınav çek barfix hem boyda uzatır

beynim 2 gb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
16 yaş altına hizmet vermiyorlar benim bildigim ama, kardiyo programı uygularlar sana. boyunun uzamasına engel olmaz. sonuçta halter kaldırmayacaksın.

Muroxd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lütfen boş konuşmayın bu arkadaşın 20 kilo vermesi lazım ve fitness in bir zararı yok.Boy uzamasını da kesinlikle etkilemez tabi spor aletlerini doğru ve aşırı kullanmadığı sürece . Kilo verdikten sonra sarkan derilerden kurtulması şart bu yüzden fitness da şart