15 inç MacBook Pro alıyımmı

Bu konuyu okuyanlar

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
güncel oyunlardan hangileri oynanabilir

• 2.8 GHz dört çekirdekli 7. nesil Intel Core i7 işlemci
  • 3.8 GHz’e kadar Turbo Boost
  • 16 GB 2133 MHz LPDDR3 bellek
  • 256 GB SSD depolama1
  • 2 GB belleğe sahip Radeon Pro 555

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
macbook kullanıcı olarak tavsiyem; oyun için macbook pro alma sebebi donanım olarak oyun oynamaya uygun olmadığı için ısınma ve ısınmadan kaynaklı cihazına zarar gelecek. sana tavsiyem mac os x olarak imac yada windows işletimli bir oyun bilgisayarı.

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
macbook kullanıcı olarak tavsiyem; oyun için macbook pro alma sebebi donanım olarak oyun oynamaya uygun olmadığı için ısınma ve ısınmadan kaynaklı cihazına zarar gelecek. sana tavsiyem mac os x olarak imac yada windows işletimli bir oyun bilgisayarı.

Katılıyorum, oyun için kesinlikle Mac bilgisayar almamalısın. iMac’lerin üst seviyelerinde oynanır ama onlara vereceğin parayla kuracağın bi sistemle çıkmış ve çıkacak olan tüm oyunları oynarsın uzun süreli.

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Katılıyorum, oyun için kesinlikle Mac bilgisayar almamalısın. iMac’lerin üst seviyelerinde oynanır ama onlara vereceğin parayla kuracağın bi sistemle çıkmış ve çıkacak olan tüm oyunları oynarsın uzun süreli.
apple lardaki intel ve amd pro ekran kartları pek bilmediğim için her sene oynanmıcanı bile bile bi heves soruyorum işte belki bişey değişir diye :) artık dizaynları berbat kaba hantal laptopları kullanmaktan bıktım ama oyun tutkusu var işte

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
oyun için alma sonra pişman olursun. ayrıca macbook düşünüyorsan 15 inch değilde 13 inch modellere baksan daha iyi. 13 inch olanlar daha premium kalitesinde görünüyor gibi geliyor bana. genede tercih sana kalmış.

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
oyunu masaüstünde hallediyim dersem normal işler için şu yeter heralde
Touch Bar ve Touch ID 3.1 GHz İşlemci 256 GB Depolama Kapasitesi
benim buna taşınabilir hdd filan takabilmem için neler almam gerekecek ve iphone x bağlamak için

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
iphone x macbooka bağlamana gerek yok. icloud adresi olarak ikisinide aynı mail adresiyle kurarsan macbook ve iphone çok uyumlu çalışıyor. airdrop ile resim ve video atmak saniyeler sürüyor. flash ve harddisk için ekstra type-c usb çevirici lazım

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
oyunu masaüstünde hallediyim dersem normal işler için şu yeter heralde
Touch Bar ve Touch ID 3.1 GHz İşlemci 256 GB Depolama Kapasitesi
benim buna taşınabilir hdd filan takabilmem için neler almam gerekecek ve iphone x bağlamak için

Oyun için Playstation ya da XBOX’ta tercih edebilirsin bence. Konsolda oyun oynamak daha zevkli olur diye düşünüyorum. Evet diğer işlerin için MacBook alabilirsin.