1400tl civari telefon onerisi

Huawei p9 lite Alinirmi

• Kullanılan toplam oy
    15

Bu konuyu okuyanlar

Mithat can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar maximum 1400 tl civari bir telefon almak istiyorum universite ogrencisiyim gunluk kullanim sosyal medya ve ders notlarinin fotograflarini cekmek icin kullanicam hizli fotograf ceken bir cihaza ihtiyacim var cok fazla oyun oynayan biri degilim ama en azindan 3 yil akici bir sekilde kullanabilecegim bir telefona ihtiyacim var aklimda general mobile gm 5 plus vardi ama cok fazla sikayet var vazgectim suanda huawei p9 lite dusunuyorum sizce alinabilirmi yada baska bir telefon oneriniz varmidir.

Hic

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Xiaomi mi5 modellerinden birini öneririm bütçenizi az artırırsanız mi 5 pro modeline bakabilirsiniz.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Bence bir de Xiaomi Mi5'e göz at derim.:)

Firat95

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Alınır yada Xiaomi mi5 te alınabilir.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhabalar maximum 1400 tl civari bir telefon almak istiyorum universite ogrencisiyim gunluk kullanim sosyal medya ve ders notlarinin fotograflarini cekmek icin kullanicam hizli fotograf ceken bir cihaza ihtiyacim var cok fazla oyun oynayan biri degilim ama en azindan 3 yil akici bir sekilde kullanabilecegim bir telefona ihtiyacim var aklimda general mobile gm 5 plus vardi ama cok fazla sikayet var vazgectim suanda huawei p9 lite dusunuyorum sizce alinabilirmi yada baska bir telefon oneriniz varmidir.
Xiaomi mi 5 öneririm ben...

Mithat can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiomi mi5 baktim cok guzel telefon ama adaptorleri falan turkiyeye uygun degil sadece ingilizce destek veriyor ve ithalatci garantisi cok dusunduruyor cihazda herhangi bir sorun oldugunda cok sıkıntili olur diye dusunuyorum

Hic

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Benim aldığım mağaza garanti olarak delta servisini göstermiş onun belgelerini vermiş ayrıca çok kaliteli olmasada yanında dönüştürücüsünü de göndermiş.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
O fiyata hepsiburada da mi5s alabilirsin,mi5'ten de üstündür.Fiyatı 1389 tl idi yanlış hatırlamıyorsam.
Ithalatçı garantide pek sorun çıkacağını sanmıyorum.Kargo gelince kutuyu kuryenin yanında aç ve cihazı incele bir sorun varsa tutanak tuttur geri gönder sorun çıkmasın.

Mithat can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamamdir arastiriyim belki xiomi tercih ederim

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
lg g4 de anakart sorunu var. ufak çizikte bile düşürülmüş diyip anakartı değiştirmeyen servisler oluyor.
htc evo vardı ter girince bozulmuş. garantisi vardı verdik kullanıcı hatası dediler 300 tl para istediler.
internette bunun gibi birçok örnek var. servisler garanti kapsamında tamir etmemek için bahane arıyorlar.

gerçek garanti konusunda bence türkiyede tek marka apple. gerisi bahane makinası.

denklemden garantiyi çıkardığında şartlar çok değişiyor.
ben bu yüzden gittmi xaomi mi5 aldım. şimdilik bir sorun yok umarım çıkmaz.

Serhat İnce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 3 aydır j7 prime kullanıyom öğrenciyim baya meraklıyım teknolojiye bence al o kadar kötü değil ekran alışırsın 7870 işlemci yetiyor 830 mp2 gta sa yı kaldırıyo 3 gb ram parmak izi 5 üzerinden 4 kameraya meraklı değilim zaten şu ana kadar 5 tane fotoğraf çektim (snapchat,instagram yerine facebook twitter kullanıyom) kamera 5 üzerinden 3.5 ben gta sa yı satın aldım süper oynatıyo zaten ekran 1080p bildirim ledi var sesi 5 üzerinden 5 5.5 inch hepsi günlük kullanıma yetiyo bende 4 oyun var 2 si ağır çok güzel kaldırıyo bem normalde c7 alacaktım ithalatçı diye bunu aldım ama türkiyede en iyi samsung cihazı bu 1500 tl civarı 3300 mah pil var 1 gün her şekilde çıkıyo ısınma donma yok bunların hepsi kendi düşüncem bence al yada riske gir c7 ama buda iyi tek kötüsü ips ekran olması onuda git gsm operatörüne yada teknosaya dene beğenirsen al iyi günler

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
ben 3 aydır j7 prime kullanıyom öğrenciyim baya meraklıyım teknolojiye bence al o kadar kötü değil ekran alışırsın 7870 işlemci yetiyor 830 mp2 gta sa yı kaldırıyo 3 gb ram parmak izi 5 üzerinden 4 kameraya meraklı değilim zaten şu ana kadar 5 tane fotoğraf çektim (snapchat,instagram yerine facebook twitter kullanıyom) kamera 5 üzerinden 3.5 ben gta sa yı satın aldım süper oynatıyo zaten ekran 1080p bildirim ledi var sesi 5 üzerinden 5 5.5 inch hepsi günlük kullanıma yetiyo bende 4 oyun var 2 si ağır çok güzel kaldırıyo bem normalde c7 alacaktım ithalatçı diye bunu aldım ama türkiyede en iyi samsung cihazı bu 1500 tl civarı 3300 mah pil var 1 gün her şekilde çıkıyo ısınma donma yok bunların hepsi kendi düşüncem bence al yada riske gir c7 ama buda iyi tek kötüsü ips ekran olması onuda git gsm operatörüne yada teknosaya dene beğenirsen al iyi günler
C7 bildiğin note 7 gibi önden yahu :D

Son mesajlar