1400-2000₺ arası telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

B

Berk.iqiq

SDN Okuru
Merhaba dostlar,

1400-2000 lira arası bir telefon bakıyorum lakin ileriye dönük bir telefon bulamadım bu konuda sizlere danışmak durumundayım benim için önemli olan öncelik olarak ses deneyimi kamerası depolama kapasitesi ve sd kart girişi ve tabikida hız bu civarlarda htc 10 uygun geldi ama ileriye dönükmü bilemem yanıtlarınızı bekliyorum.. ( huawaei hariç)
Teşekkürler

Yılmaz İpek

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Merhaba dostlar,

1400-2000 lira arası bir telefon bakıyorum lakin ileriye dönük bir telefon bulamadım bu konuda sizlere danışmak durumundayım benim için önemli olan öncelik olarak ses deneyimi kamerası depolama kapasitesi ve sd kart girişi ve tabikida hız bu civarlarda htc 10 uygun geldi ama ileriye dönükmü bilemem yanıtlarınızı bekliyorum.. ( huawaei hariç)
Teşekkürler
Bu bütçeyel
Merhaba dostlar,

Teşekkürler
huawaei hariç
Merhaba dostlar,

Teşekkürler
xiaomi mi 6 yada s7 edge ithalatçı garantili önerebilirim diğerleri düşük kalır

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Xiaomi mi 6 öneririm çok iyi bir cihaz

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Xiaomi mi 6 çok daha uygun olacaktır.

B

Berk.iqiq

SDN Okuru
S7 edge kullaniyordum zaten parcaladim ve samsungdan nefret ettim xiaomiye guvenemiyorum ileri donuk gibi gelmiyor bana

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
S7 edge kullaniyordum zaten parcaladim ve samsungdan nefret ettim xiaomiye guvenemiyorum ileri donuk gibi gelmiyor bana
S7 edge problemli bir cihazdı satıp daha üst bir seviye amiral gemisi bakabilirdiniz

B

Berk.iqiq

SDN Okuru
Çoğunluk xiaomi yanında ama

---- Mesajlar birleştirildi ----

Evet samsung un herşeyi sorun onu ekranı kırık olarak 900 tlye sattım üstüne 2 bin tl ekleme sansım var

Son düzenleyen moderatör:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Çoğunluk xiaomi yanında ama

Evet samsung un herşeyi sorun onu ekranı kırık olarak 900 tlye sattım üstüne 2 bin tl ekleme sansım var
Bugün mobil dünya kongresi var ona göre karar verin

B

Berk.iqiq

SDN Okuru
Genel olarak herkez mi 6 taraftarı toplam 2000 bin en fazla bütç verdim lakin elimde 2900 tl var sadece o kadar büyük miktarda telefona gerek duymadım

Bugün mobil dünya kongresi var ona göre karar verin
Derken nasıl yani ?

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Genel olarak herkez mi 6 taraftarı toplam 2000 bin en fazla bütç verdim lakin elimde 2900 tl var sadece o kadar büyük miktarda telefona gerek duymadım

Derken nasıl yani ?

Yeni nesil birçok model telefon duyrulacak saat 19:30'dan itibaren onlara bak ondan sonra karar ver derim :)

B

Berk.iqiq

SDN Okuru
Belki Uygun Sony modelleride çıkar gözatmayı unutmayın derim :)
Asıl içimden geçende sony veya htc cünki ilk dokunmatik telefonum kaç sene önce htc idi çok ileriye dönüktü sağlamdı o zamana göre ama sony xperia modelleride fena değil xz modeli ozellikle

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Asıl içimden geçende sony veya htc cünki ilk dokunmatik telefonum kaç sene önce htc idi çok ileriye dönüktü sağlamdı o zamana göre ama sony xperia modelleride fena değil xz modeli ozellikle
Sony ve HTC'nin telefonları her zaman ilk güncellemeyi neredeyse onlar alır piksel ailesinden sonra tabi arayüzleri oldukça stabil diyebiliriz
Sony o rezalet tasarımından bugün vazgeçip adam gibi bir model tanıtırsa alınmaması için bir sebeb kalmaz

B

Berk.iqiq

SDN Okuru
Sony ve HTC'nin telefonları her zaman ilk güncellemeyi neredeyse onlar alır piksel ailesinden sonra tabi arayüzleri oldukça stabil diyebiliriz
Sony o rezalet tasarımından bugün vazgeçip adam gibi bir model tanıtırsa alınmaması için bir sebeb kalmaz
Evet haklısınız tasarım olarak yatay tutunc dikdortgen olan bir telefon banada cirkin geliyor ve evet htc arayüzü muazzam hızlı katılıyorum şuan dediğiniz kongreyi bekleyeceğim ondan sonra artık bir hütçeye göre htc sony arasında veya mi 6 arasında git gelim olacak isteğim bataryası çok kullanıma dayanabilsin ses kalitesi iyi olsun hızı bozulmasın ve depolaması geniş olsun bu istekler bir telefonda bulunması gerçekten zor özellikle kamer

Htc m8 veya m9 nasıl acaba m8 m9 dan daha pahalı? Bu 2 modelde çok hoş sizce?

Ve android güncellemesi alirmi 7.0 veya üstü

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
Evet haklısınız tasarım olarak yatay tutunc dikdortgen olan bir telefon banada cirkin geliyor ve evet htc arayüzü muazzam hızlı katılıyorum şuan dediğiniz kongreyi bekleyeceğim ondan sonra artık bir hütçeye göre htc sony arasında veya mi 6 arasında git gelim olacak isteğim bataryası çok kullanıma dayanabilsin ses kalitesi iyi olsun hızı bozulmasın ve depolaması geniş olsun bu istekler bir telefonda bulunması gerçekten zor özellikle kamer

hocam o cihazlar artık çok eskide kaldı, tasarımları güzel bana göre..
mwc yi bekleyin ondan sonra duruma göre karar verin..

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7'den OnePlus 5T 8/128'E geçtim tavsiye ederim.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375

Kötü cihazlar android 7 almayacaklar

B

Berk.iqiq

SDN Okuru
Herkez mi 6 oneplus vb modelleri söylüyor nedense ama coğu ithalatçi garantili güvenemiyorum ben çok kırıyorum çünki açıkcası evet o telefonlar eskidi ama hala gideri var diyorlar

Kötü cihazlar android 7 almayacaklar
O zaman sorun

Aklımdaki cihaz markaları htc sony lg ama hangi modelleri iyidir ileriye dönüktür gerek sürümü gerek kullanımı

Hala önerilere açığım samsung s9 u tanıtmış samsungdan ümidi kestim apple da dahil

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
çok az üstüne htc u11 4/64 alabilirsin.Kamera olarak çok iyi ve ses olarak daha iyi deneyimi sana hiç bir telefon veremez.Üstelik içinden çok iyi bir kulaklık çıkıyor.

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
çok az üstüne htc u11 4/64 alabilirsin.Kamera olarak çok iyi ve ses olarak daha iyi deneyimi sana hiç bir telefon veremez.Üstelik içinden çok iyi bir kulaklık çıkıyor.
Hocam Artık HTC U11 Önermekten Vazgeçmeli Bu Forum... Çünkü Araştırmalarıma Göre Ekranı Çok Sıkıntılı Yatay Beyaz Çizgiler Vesaire...Birde Onlamı Uğraşıcak Arkadaş...

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Xiaomi mi 6 çok daha uygun olacaktır.
mi 6 ile mi note 3 ü karşılaştırdım arada 300 tl fark var ve donanımsal farkları sadece işlemci ve indirme hızı diğer gibi mi note 3 bütün özellikleriyle onde 300tlye değermi bu fark ? (mi 6 64gb 4gb ramli fiyatından bahsediyorum)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
mi 6 ile mi note 3 ü karşılaştırdım arada 300 tl fark var ve donanımsal farkları sadece işlemci ve indirme hızı diğer gibi mi note 3 bütün özellikleriyle onde 300tlye değermi bu fark ? (mi 6 64gb 4gb ramli fiyatından bahsediyorum)
Evet değer.

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Hocam Artık HTC U11 Önermekten Vazgeçmeli Bu Forum... Çünkü Araştırmalarıma Göre Ekranı Çok Sıkıntılı Yatay Beyaz Çizgiler Vesaire...Birde Onlamı Uğraşıcak Arkadaş...
Kendi kullanmadığınız cihaza sorun var demek de iyiymiş