1300 ₺'ye kadar telefon alacağım karasız kaldım

Bu konuyu okuyanlar

SERKAN gx246ksel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba siz değerli arkadaşlar XİAOMİ Mİ5 VE SAMSUNG GALAXY C5 telefonlar arasında kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim ithalatçı garanti konusunda sıkıntı çekermiyim diye tereddüdlerim var bir ikincisi günlük kullanımda kasma donma yapmayacak akıcı önerebileceğiniz başka telefon modelleri varsa onlarada açığım illa yukarıda yazdığım modeller olacak diye bir şey yok teşekkürler

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Mi 5 almanizi öneririm f/p cihazi ve cok şık güncelleme destegide bayağı iyi.

SERKAN gx246ksel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bendede en çok ağır basan telefon bu işlemci olsun yorumlar olsun ama garanti konusunda tereddütlerim var bir sıkıntı olursa firma mı arkasında duracak yoksa hepsiburada sitesi mi

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
İthalatçı bir sorun olursa muhattabiniz hepsiburada sizi madur edecegini sanmam herhangi bir sorunda.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
merhaba siz değerli arkadaşlar XİAOMİ Mİ5 VE SAMSUNG GALAXY C5 telefonlar arasında kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim ithalatçı garanti konusunda sıkıntı çekermiyim diye tereddüdlerim var bir ikincisi günlük kullanımda kasma donma yapmayacak akıcı önerebileceğiniz başka telefon modelleri varsa onlarada açığım illa yukarıda yazdığım modeller olacak diye bir şey yok teşekkürler
Gm 5 plus 999tl

SERKAN gx246ksel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eyvallah, Süleyman bu konuyu iyice bir araştırmak lazım.

Son düzenleyen moderatör:

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061

1300-1400'e iPhone 5s alabilirsin ;)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mi5in 1750 TLye kadar doğru dürüst rakibi yok gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
5se bulaşma kesinlikle

SERKAN gx246ksel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5s derken GM 5PLUS mı demek istedin Murat

Son düzenleyen moderatör:

SERKAN gx246ksel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar hepsiburada sitesi ile görüştüm satıcı kendileri olduğu için muhattabımız herzaman kendileri olacakmış en güzel tarafı bu oldu sadece servis olarak kendi belirledikleri servis ile iletişime geçeceklermiş

SERKAN gx246ksel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung galaxy c5 görüntü olarak estetik görünüyor xiaomi mi 5 nasıl kullanan varmı performans olarak c5 muhtemelen xiaomi mi5 in yanından geçemez ama estetik olarak nasıl kullanan yorum yaparsa sevinirim

M

Murat Burç

SDN Okuru
samsung galaxy c5 görüntü olarak estetik görünüyor xiaomi mi 5 nasıl kullanan varmı performans olarak c5 muhtemelen xiaomi mi5 in yanından geçemez ama estetik olarak nasıl kullanan yorum yaparsa sevinirim
bence siz zorlayın az sabredip para biriktirin 1750ye G5 alın ithalatçı kafanız rahat olsun

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Açık ara xiaomi mi5. Kullananlarında çok memnun kaldıklarını duymuştum

Şahin Emre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
arasında kaldığınız telefonların ikiside güzel.eğer marka takıntınız yoksa(ki xiaomi dünyada tanınan malesef ülkemizde tanınmayan) hem performans hem tasarım anlamında gayet başarılı olan mi5 i gözüm kapalı öneririm. Xiaomi Mi5 İnceleme - ShiftDelete.Net izlemediyseniz izleyebilirsiniz.

Son mesajlar