1200 tl telefon

Bu konuyu okuyanlar

asabiwasabi78

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Merhaba 1200tl altında beni yaklaşık 3 yıl idare edecek bir telefon arıyorum.Vestel veya herhangi bir türk markası istemiyorum.Araştırdım,xiaomi redmi note 6 var ama xiaomi'ye telefonun genel olarak kasması konusunda güvenemiyorum.Alcatel 5V var hiç alcatel kullanan biri görmedim emin olamıyorum.Honor 9 lite a101 de var Türkiye garantili ama saydığım telefonların özellikleri bu telefondan daha iyi.Ne dersiniz hangisini almalıyım veya önerdiginiz daha iyi bir telefon var mı?Oyun oynayacağım,kamerasını kullanacağım.Isınmasını falan istemiyorum.Lütfen cevaplayın kararsız kaldım? :)

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Evet z20 gayet iyi bir telefon onun dışında redmi note 6 pro var onu almanız daha mantıklı

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Merhaba 1200tl altında beni yaklaşık 3 yıl idare edecek bir telefon arıyorum.Vestel veya herhangi bir türk markası istemiyorum.Araştırdım,xiaomi redmi note 6 var ama xiaomi'ye telefonun genel olarak kasması konusunda güvenemiyorum.Alcatel 5V var hiç alcatel kullanan biri görmedim emin olamıyorum.Honor 9 lite a101 de var Türkiye garantili ama saydığım telefonların özellikleri bu telefondan daha iyi.Ne dersiniz hangisini almalıyım veya önerdiginiz daha iyi bir telefon var mı?Oyun oynayacağım,kamerasını kullanacağım.Isınmasını falan istemiyorum.Lütfen cevaplayın kararsız kaldım? :)

Note 6 Pro öneririm. Gönül rahatlıyla alabilirsiniz. F/P ve kullanım olarak gayet iyi bir cihaz.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Rn 6 pro veya z20 memnun eder

Z20 vestwlin en iyi cihazı bence gerisi çöp

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
GM 9 Go

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Hey Allahım ya hocam telefon önermeyin siz nolursunuz konu sahibine yardımcı olmuyorsunuz böyle yaparak gelin sizin önerdiğiniz ile çoğunlukla önerilen cihazı karşılaştıralım kendiniz görün boşuna mı konuşuyorum

Hocam bütçe yeterli olsaydı GM 9 Pro önerecektim.