1200-1750 tl arasi notebook

Bu konuyu okuyanlar

Qrowlinq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar hız ve performans bakımından iyi bir bilgisayar arıyorum genelde nette tez yazmakla arastirma yapma video izleyecegim, arada da lol oynarım bir hafta icinde almam lazim. Gitigidiyor ve hepsiburadaya baktım ama begenemedim yardimlarinizi bekliyorum bütçe 1250 1750

Qrowlinq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet bun baktım ama hp den uzak durmam gerektigini düşünüyorum çünkü ilk hp deneyimim 6 kere servise gitmekle olmuştu ısınma probleminden dolayi

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Evet bun baktım ama hp den uzak durmam gerektigini düşünüyorum çünkü ilk hp deneyimim 6 kere servise gitmekle olmuştu ısınma probleminden dolayi
kesinlikle hp den ve casperdan uzak durunuz. Acer bu fiyat aralığında daha iyi bir seçenek olabilir bir bakayım :) şu sıralar internette sorun yaşıyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Acer Aspire A515-51G-388J Notebook

full hd ve ddr4 ram var. Ayrıca usb 3.1 de var. 1770 tl nakit.

Bu dizüstünü yeni gördüm ve kendime almayı bile düşünüyorum :)

ayrıca pili li-polimer imiş galiba, sormalı...

Son düzenleme:

Qrowlinq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fiyatı arttırdım net 2200 oldu, asus gq277T siparis ettim daha iyi bir öneri varsa iptal edenilirim hemen

Birde 2189 tlye aldim garanti bonus bonusu derken 145tlde oyle indi baskada o fiyata denk bulamadim full hd ve yansimamasi ayrıca ddr5 ve ddr4 kullanması iyi oldu ekran kartı biraz pasif alama 920m 930m e gore iyi

Son düzenleme:

Qrowlinq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İptal ettim bu arada önerileri bekliyorum :D ekran kartı daha düşük deul mi 930mx den çözünürlük olarak yüksek bir tik

https://www.epey.com/laptop/karsilastir/87141-101335/lenovo-v310-80t30124tx_asus-x542ur-gq277t/
Böyle bir kıyaslama aslinda bana çekici gelen yansimasiz ekrani ve ekran kartiydi sizin gönderdiğiniz daha mi güzel

Lenova da o hd ekran ve çözünürlük bilgisayarı ısıtır mi

Son düzenleme:

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
İptal ettim bu arada önerileri bekliyorum :D ekran kartı daha düşük deul mi 930mx den çözünürlük olarak yüksek bir tik
Evet ama rami daha fazladır. Sanırım oyun oynamayacaksınız o yüzden ekran kartını o kadar önemsemenize gerek yoktur. İşlemci ve rame ağırlık vermenizi öneririm.

Qrowlinq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İslemcileri ayni değil mi iki bilgisayarın , söyle soyliyim beni tek çeken asusa suanlik o yansimaz ekran cunku kutuphane de cok vakit gecirecegim gunesten yansır diye cok korkuyorum , lenovanin full hd ve cozunurlgunu yüksek olması bunu önler mi