1200 - 1250 tl ye telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

grkm61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha önceden 1000 tlye diye açmıştım fakat şimdi biraz daha eklemeyle 1200 1250 ye çıkabiliyorum fiyat olarak. yanlız telefonumu verip üstüne para eklediğim için netten telefon alamam konuştuum turkcell bayiinden almak zorundaım 1300lük 1350 tl lik telefonları 1200 1250 kadar indirebilirim sanırım acil tavsiyelerinizi bekliyorum

grkm61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yardım edecek yokmu acaba

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Telefonda aradığınız özellikler nelerdir? Telefon kullanım alışkanlıklarınız?

grkm61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonda aradığınız özellikler nelerdir? Telefon kullanım alışkanlıklarınız?

nete hızlı girsin takılma falan olmasın oyunları uygulamaları sıkıntısız çalıştırsın ics falan almış olsun yada alacak olsun ekranının çok ükemmel olmasına gerek yok yda tipinin çok güzel olmasına da gerek yok performans telefonu olsun. bide müzik güzel çalsın yeter.

s2 ler 1500 tl ya alamıyorum malesef..

blltlgn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
evet telefonda aradığınız özellikleri söylerseniz öneride bulunabiliriz

grkm61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O kadar pahalı değil.
Galaxy S III 1.149 TL
Galaxy Note 1.309 TL
Bu site %100 Güvenilir. Ve alabiliyorsan 1300 TL'ye Galaxy Note al.
Güvenilir olduğunu anlamak için yorumlarına bakabilirsiniz. :thumbup1:

ilk mesajımda da belirttiğim gibi şuan elimdeki telefonla takasa girip üstüne para koyup aldığım için sadece konuştuğum turkcell bayiinden alabilirim telefon..

evet telefonda aradığınız özellikleri söylerseniz öneride bulunabiliriz

nete hızlı girsin takılma falan olmasın oyunları uygulamaları sıkıntısız çalıştırsın ics falan almış olsun yada alacak olsun ekranının çok ükemmel olmasına gerek yok yda tipinin çok güzel olmasına da gerek yok performans telefonu olsun. bide müzik güzel çalsın yeter.

grkm61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aouuv pardon okumamışım orayı :)

olsun sıkıntı yok :D şimdi bu koşullarda önereceğiniz telefonlar varmı. bide bu turkcell bayiinde 2. el htx sensation xl var onun hakkındaki yorumlar nedir bu paraya daha iyisi alınabilirmi

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1

s2 ler 1500 tl ya alamıyorum malesef..

Yurt Dışı Açılmış Cok fazla Var 900 Tl yee sıfır:4:

grkm61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yurt Dışı Açılmış Cok fazla Var 900 Tl yee sıfır:4:

dostum sadece turkcell bayiinden alabiliriyorum şuanki teefonumla takasa girip üstüne para ekleyip alacam ve telimi en çok paraya sayan bi turkcell bayii var bu yüzden ordan almak zorundayım...

.

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
htc evo 3d veya xperia arc s öneririm

grkm61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc evo 3d veya xperia arc s öneririm

evo 3d çok ağır ve kalın bi telefon taşıması biraz sıkıntı olur performans olarak iyi ama cepte çok rahatsızlık verir diye düşünüyorum arc s ise tek çekirdek 512 mb ram bu yüzden pek tercih etmiyorum onu..

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
aslında 512 mb çok düşük değil ama senin tercihine kalmış, arc s ayrıca bence piyasadaki en şık telefon tabi bu benim görüşüm :)

grkm61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslında 512 mb çok düşük değil ama senin tercihine kalmış, arc s ayrıca bence piyasadaki en şık telefon tabi bu benim görüşüm :)

evet çok şık bi telefon ama benim için şıklığı çok önemli değil performansı daha önemli zaten pahalı olmasınn nedeni şıklığı :D aynı fiyata daha performanslı telefonları arıyorum :D

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
evet çok şık bi telefon ama benim için şıklığı çok önemli değil performansı daha önemli zaten pahalı olmasınn nedeni şıklığı :D aynı fiyata daha performanslı telefonları arıyorum :D
o zaman biraz daha ekleyip s2 alabilirsin hem şık hemde yüksek performanslı :D

umur-akturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bütün cevapları okudum şartlarına göre galaxy s advance dan başka telefon aklıma gelmedi.

grkm61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
anladım hocam s advance ve xperia p arasında kaldıysan p al bence :)

umur-akturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yani alabiliyosan tabiki xperia p al ama paran yetmiyorsa s advance kağıt üzerinde sana en yakın model, kullanmadım bilmiyorum kasa kalitesi görünüş çok önem vermiyorsan pişman olmazsın diye düşünüyorum s advance

grkm61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anladım hocam s advance ve xperia p arasında kaldıysan p al bence :)

xperia p diyosunuz. peki bi sorum daha olacaktı bu işlemcilerde 1000ghz ile 1200 ghz arasında pek bi fark oluyormu ikiside çift çekirdekli veya tek çekirdek 1500 ile çift çekirdek 1000 ghz arasında ve 768 ram ile 1 gb ram arasında bi fark oluyormu. bunları soruyorum çünkü telefon alacağım yerde sensation xl var 2. el 1150 tl ama o tek çekirdek 1500 ghz 768 mb ram

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
1000-1200 ghz arasında günlük kullanımda çok fazla fark olmaz çift çekirdek olması daha iyidir tabi ama 1 gb ram ile 768 mb arasında fark olur imkanın varsa 1 gb ram olanı al tabi

umur-akturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia p diyosunuz. peki bi sorum daha olacaktı bu işlemcilerde 1000ghz ile 1200 ghz arasında pek bi fark oluyormu ikiside çift çekirdekli veya tek çekirdek 1500 ile çift çekirdek 1000 ghz arasında ve 768 ram ile 1 gb ram arasında bi fark oluyormu. bunları soruyorum çünkü telefon alacağım yerde sensation xl var 2. el 1150 tl ama o tek çekirdek 1500 ghz 768 mb ram
yani android sistem gereksimi ister doğrudur, ama yine arkadaşlar karşı çıkabilir benim görüşüm günlük kullanıcıya tek çekirdek de yeter 512 mb ram de . tek çekirdek 1 ghz 512 mb ram tel kullanıyorum yani gayet yeterli. eğer ben değişik bi tipim hem internete girer hem 5 oyun açık tutarım hem müzik dinlerim falan diyosan ram yetmez tabi, ama normal bi kullanıcıya 512 üstü ram yeter diye düşünüyorum. işlemcin 1ghz değilde 1.2 ghz olursa oyunlarda 1-2 saniye daha az loading görürsün, istersen.

umur-akturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu arada sensation xl çift çekirdektir yanlış baktın heralde

grkm61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1250 tl ye 3 aylık galaxy note geldi bugün yarın onu alacam inş. heralde alabileceğimin en iyisidir dimi