12" MacBook 3600₺ alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

ahmeetgungor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar Lydia'da 12" MacBook yaklaşık 600 liralık bir indirimde piyasada aynı paraya MacBook Air da var , Apple ekosistemini çok seviyorum telefonla senkron çalışması vs. O sebepten bir MacBook almayı planlıyorum ama 3600₺'ye bu Core M işlemcili Retina ekranlı cihazı mı yoksa Air mı almalıyım sizce? Öğrenciyim yani çok fazla video editlemem en fazla iMovie ile ufak şeyler belki biraz daha profesyoneli ama nadiren yani.. Sizce hangisi daha iyi? Retina ekran beni çok cezbediyor bir de bu fiyata düşmesi de cabası.. Çok teşekkürler şimdiden iyi forumlar herkese

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Arkadaşlar Lydia'da 12" MacBook yaklaşık 600 liralık bir indirimde piyasada aynı paraya MacBook Air da var , Apple ekosistemini çok seviyorum telefonla senkron çalışması vs. O sebepten bir MacBook almayı planlıyorum ama 3600₺'ye bu Core M işlemcili Retina ekranlı cihazı mı yoksa Air mı almalıyım sizce? Öğrenciyim yani çok fazla video editlemem en fazla iMovie ile ufak şeyler belki biraz daha profesyoneli ama nadiren yani.. Sizce hangisi daha iyi? Retina ekran beni çok cezbediyor bir de bu fiyata düşmesi de cabası.. Çok teşekkürler şimdiden iyi forumlar herkese

Hangi mağaza da bu indirim ?

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Bütün Lydialar için mi geçerli gittiğiniz mağazaya özel mi ?

ahmeetgungor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İnternet sitesinde gördüm, web'e özel gibi bir ibare yok sanırım tüm mağazalar için geçerli

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Usta sana da indirimi söyledik stok kapatma bize :D

:D alma niyetim varda yılbaşı gibi ama 3600tl ilginç geldi 600 tl indirim bile olsa 4200tl ederki siteden bakıyorum 4700 küsür oda eğitim indirimiyle beraber

ahmeetgungor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
:D alma niyetim varda yılbaşı gibi ama 3600tl ilginç geldi 600 tl indirim bile olsa 4200tl ederki siteden bakıyorum 4700 küsür oda eğitim indirimiyle beraber
Çok hoşuma gidiyor alet ya, alıyorum ben karar kıldım :)

O.Tolga ÖZKAYA

Asistan
Reaksiyon puanı
139

3600 TL'e MacBook 12" bulduysan hemen al derim.Bedava diyebilirim...

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
3600₺'ye MacBook bulduysan bir tane değil bir kaç tane al stok yap.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Lydia'ya baktım kdv hariç öyle. Kdv dahil 3600 olsaydı ciddi ciddi alacaktım.

O.Tolga ÖZKAYA

Asistan
Reaksiyon puanı
139
Lydia'ya baktım kdv hariç öyle. Kdv dahil 3600 olsaydı ciddi ciddi alacaktım.

Şimdi LYDIA nın fiyatlarını inceledim.Bazı ürünlerde yüksek fiyata sahip...

iPhone 6S Plus (Lydia Fiyatı) : 3649 TL (16 GB)
iPhone 6s Plus (Apple Fiyatı) : 3149 TL (32 GB)

emrewashere

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Bişey diyeceğim almadan önce. Öncellikle MacBook cihazlar bana göre kuruşuna kadar hak eden cihazlar fakat sadece cihazın görünümü beğeniyorsanız diye almayın İşletim sistemindeki uyumluluk sorunları gibi şeylerle karşılaşabilirsiniz. Mac os işletim sistemini deneme gibi bir şansınız varsa deneyim tabikide Windowsa göre daha kolay kullanımı fakat bi deneyin :)

ahmeetgungor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar çok özür dilerim, forum benim tamamen aklımdan çıktı.. Ben Air aldım AppleStore'dan, Beats kulaklık hediyesiyle 3800'e geldi

Son mesajlar