10000 TL Oyun Bilgisayarı Toplamak İstiyorum Tavsiye !

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SDN Okuru

SDN Okuru
git uzaktan kumandalı araba al 100 liraya geri kalan 9 900 lirayada üst baş, abur cubur al.

OyunBilgisayarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@OyunBilgisayarı bende güzel bir ekran kartı var ama 1500den aşağı bırakmam.. 2.el düşünürsen özelden görüşelim.. 2 slotluk yer kaplıyo boyutu onuda bilesin..Kasanda problem olmasın, başka kart ile beraber takmayı düşünürsen
teklif için teşekkürler ama ben sıfır arıyorum Gigabyte nVIDIA Kepler GTX670 2048MB DDR5 256 Bit almayı planlıyorum incelemesine baktım galiba bu kartı yarın sipariş edeceğim :) amd ekran kartı istemiyorum çünkü araştırmalarıma göre intel sisteme en iyi nvidia ekran kartı olur diye duydum

sdsss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
teklif için teşekkürler ama ben sıfır arıyorum Gigabyte nVIDIA Kepler GTX670 2048MB DDR5 256 Bit almayı planlıyorum incelemesine baktım galiba bu kartı yarın sipariş edeceğim :) amd ekran kartı istemiyorum çünkü araştırmalarıma göre intel sisteme en iyi nvidia ekran kartı olur diye duydum

GTX670 i 25tl yemi alacaksın lol :D

DexterRolling

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuyu çok takip edemedim ama o kadar bütçe varken GTX670M almak mantıksız.

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
10.000 tlye türkiyenin en zengin adamı gene pc almaz akıl var mantık var

OyunBilgisayarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Moderatörler konuyu kilitleyebilirler sistem hazır ekran kartının siparişinide verdim Gigabyte nVIDIA Kepler GTX670 2048MB DDR5 256 Bit ... Sistemimi seçmeme yardımcı olan arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum. Hayırlı günler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardes oyun bilgisayarı toplamak isityorsun aradıgın cevap bende su videoyu izle ve izledikten sonra karar ver.You tube a [h=1]Boost My PC #2 bunu yaz cıkar[/h]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...