10000 bin TL lik oyun bilgisayarı

Bu konuyu okuyanlar

Dream Team

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ben 28 D 590 Ultra HD Monitorü Geçen Ay Aldım.. Fakat Pişman Oldum.. Bu Monitör Tam Fiyasko.. Ultra HD 30 Hz Sayfa Değişikleri Yalpalamalarını Bırak Biyana Oyun Oynarken Geçikmeler Yalpalamaları Hayal Kırıklığına Uğrattı Beniii... 1384 TL Fiyatı. Türkiye Gümrüğüne 428 TL Vergi Ekliyorsun...

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Degistirme imkanin yok mu? [MENTION=54707]Dream Team[/MENTION]

f1r4tc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=54707]Dream Team[/MENTION] monitörün tepki süresi kaçtı?

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Ben 28 D 590 Ultra HD Monitorü Geçen Ay Aldım.. Fakat Pişman Oldum.. Bu Monitör Tam Fiyasko.. Ultra HD 30 Hz Sayfa Değişikleri Yalpalamalarını Bırak Biyana Oyun Oynarken Geçikmeler Yalpalamaları Hayal Kırıklığına Uğrattı Beniii... 1384 TL Fiyatı. Türkiye Gümrüğüne 428 TL Vergi Ekliyorsun...

Siz hdmi üzerinden görüntü aldığınız için 30 hz. Hdmi port 4K çözünürlükte 60 hz desteği sunmuyor. 4K çözünürlükte 60 Hz desteği display portta var. Görüntüyü display port girişi üzerinden alırsanız 60 Hz olur.

Bu monitör Türkiye'de alabileceğiniz en ucuz 4K monitördür.

60 Hz için display porttan görüntü alacaksınız.

biL1zJ9.png

monitörün tepki süresi kaçtı?

Tepkime süresi 1 ms

Dream Team

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Siz hdmi üzerinden görüntü aldığınız için 30 hz. Hdmi port 4K çözünürlükte 60 hz desteği sunmuyor. 4K çözünürlükte 60 Hz desteği display portta var. Görüntüyü display port girişi üzerinden alırsanız 60 Hz olur.

Bu monitör Türkiye'de alabileceğiniz en ucuz 4K monitördür.

60 Hz için display porttan görüntü alacaksınız.

biL1zJ9.png

Tepkime süresi 1 ms

Anladım Fakat Pcde Bağlantıyı Nasıl Gerçekleştirebilirim..

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
o pc ye o klavye mouse yakışmamış
bu pc ye 2014 blackwidow ultimate ve ouroboros giderdi :)
hayırlı olsun

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
insanları anlamakta zorluk çekiyorum. Acaba yakında insanlar şarap içip içmemek için ,sünnet olduğu için, içi boşaltılmış istişare yapmaya çalışır mı? :confused1:
İlk önce senin ihtiyacın 10,000 liralık bilgisayar mı yoksa senin 10,000 lirayı bi yerlerde çarçur etme isteğin mi ihtiyaç?
eğer benim 10,000 liralık bilgisayara ihtiyacım var diyorsan; 4k ile full hd arasındaki farkı 28'' ekranda anlayabilecek misin...

Acaba oyun için bu kadar parayı ,zamanı es geçtim, verilip verilmemesini sünnete sormalısın. Nas olan konularda istişare yapılmaz.
senin için yeterli olacak azami 4000 lira bu da fazlaya... geriye kalan 6000 lira ile yanı başımıza kadar gelen suriyelilere yardım edebileceğini düşündün mü?
eğer suriye için yardım edip etmemek konusunda birilerinin oyununa gelmişsen, afrika ülkeleri ve bosna yeter de artar bile

yahu bosversene ne suriyelisi ne yardimi .zaten yardim parasini her türlü kesiyorlar vatandaştan .
adam para kazanmış harcasın keyfine göre 10.000 lira biraz fazla ama ben olsam 5 bin liralık bir sistem toplar geri kalan parayada başka birşeyler alırdım.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
sanki sizden para istiyor para adamın kefif adamın kime ne?

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
insanları anlamakta zorluk çekiyorum. .

Acaba oyun için bu kadar parayı ,zamanı es geçtim, verilip verilmemesini sünnete sormalısın. Nas olan konularda istişare yapılmaz.
senin için yeterli olacak azami 4000 lira bu da fazlaya... geriye kalan 6000 lira ile yanı başımıza kadar gelen suriyelilere yardım edebileceğini düşündün mü?
eğer suriye için yardım edip etmemek konusunda birilerinin oyununa gelmişsen, afrika ülkeleri ve bosna yeter de artar bile

Ülkenin yarısı sadece oyun oynamak için.bin tl üstünde telefon alıyor.dünyanın sorunu bu sadece bizim değil.Tv reklamların da olsun.gerçek hayatta olsun.sürekli insanları tüketmeyi yönlendirin.Sonra da insanlar israf ediyor.diye dem vuruyorlar.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
benim telefonum 250lira dark evopad 3g m7220 hormonlu cep...