1000 TL'ye Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Onelikable

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar telefon almayı düşünüyorum durum olarak hepsini alma gücüm var ama gerek görmüyorum en fazla 1000tl ye bi telefon almayı düşünüyorum oyun oynamayı pek fazla sevmiyorum sadece angrybirds ,sosyal aglar ve müzik çok dinliyorum alacagım telefonda maillerimide kolayca okuyabilmeliyım ,alacagım telefonun özellikleri ve şıklık olmasını istiyorum suan aklıma yatan iki tane telefon var biri lumia 720 diğeride iphone 4 siz hangisini secerdiniz yada farklı önerileriniz var mı şimdiden teşekkür ediyorum ..bide aldıgımda en az 2 yıl gitmeli :)

ouzdoan68

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iphone 4 doğru tercih ,
dezavantajları şöyle;
Çok kısıtlama var telefonda
Şarjı tatmin edici değil,
avantajları
çok iyi , oyunları sevmesen bile her türlü oyunu rahatlıkla oynar ; sosyal ağlarda istediğin kadar gezebilirsin ,
sesi iyi olmasada fena değil
ama alabiliyorsan 4s al , s3 minide olabilir ,

Onelikable

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
android sevmiyorum galaxy wonder kullandım berbat :(

iso81tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence 100 tl ye telefon al, kalanıyla eğer ihtiyacın varsa bim'e 800 tl ye gelecek olan asus notebook al. kalan 100 tl ile de evine kumanya al...

0conan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Wonder android in 2.3 sürümünü kullanıyor onun için sevmemişsindir :) Ayrıca hepsiburada da Xperia s 999Tl bence düşün

0conan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamera ile çok işin varsa lumia al yoksa boşver

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
1000 tl ye belki lumia 820 bulabilirsin 1150 ye xperia sp 1050 ye s3 ve i phone 4 alabilirsin hepsi iyi telefonlar bence

bfcokan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
üstüne 100 lira koy nexus 4 al derim ama android isteyip istememe sana kalmış

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iphone 3g bulabilir misin? ya da o fiyata lg l9 gibi casper vıa gibi telefon alırsın :D

Ferdi Akyüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
açıklamayı okumasam sana paralel ithaat s3 veya nexus 4ü önerirdim ama androidi pek sevmemişsin. lumia 720 mi iphone 4 mü dersen iphone 4 derim.

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Galaxy W 4.2.2 rom ile çok akıcı bir şekilde çalışıyor. Ama uygulama performansı, dahili hafıza ve şarj süresi hala tatmin ediciden oldukça uzak. Öneri kısmına gelirsek, iOS'un tadına gerçekten varabilmek için iPhone 4 artık yeterli değil. Ama 1000 TL civarında bir şey istiyorsan 100 TL daha ekleyip Nexus 4 almanı öneririm.

sinangj

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sunduğun seçeneklerden ip4 senin için daha iyi bir seçim olacaktir (bence) :thumbup1:

lashh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepsiburada'da pazar gününe kadar hediye çeki kampanyası var. Sony xperia sp seni her açıdan mutlu edecektir. 200 tl hediye çeki de çok iyi.:thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende bir telefon arıyorum aklımda 1 telefon var o samsung s4 nasıl bir telefondur o... başka önerilerinizi bekliyorum..

Tmac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia m almanı tavsiye ederim. kamera ekran dokunmatiği işletim sistemi falan dahil gayet iyi ve ucuz bir telefon. bütçeni zorlamıcak bir telefon. tek problemi hafıza olayı. bıraz ufak diğer telefonlara göre. ama diğer özellikleri gayet iyi

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Lg g2 al ve adroidi sevmeye başla :D 1279 TL şuan ile

S

SDN Okuru

SDN Okuru
casper via v8c-b al hem hafıza hemde ram olarak çok iyi hızlıca maillerine girebilir ve internetin hızını keşfedebilirsin
veya casper via v5 al o dahada ucuz hemde kar yaparsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaxy s 4 mini al bence bende kullanıyorum sadece biri aradığında zil sesi ilk basta sessiz sonra düzgün çıkıyor birde şarj sıkıntı ama idare eder kullanılacak ideal bir telefon boyututu az bişiküçük ama ( 4.3) boyundan büyük işler yapıyo maşallah :D :) tavsiye ederim samsung galaxy s4 mini 800 tl ye alabilirsin sık sık kampanyalar oluyor gidipte 950 alma tabi alacaksan :):yes::yes:

Son mesajlar