HANGİSİ SEÇİLMELİ

• LG X CAM

• SONY XPERİA XA

• LENOVO MOTO G4 PLUS

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
merhaba
1000 belki 1200 tl kadar bir telefon bakıyorum. Şimdiye kadar hep dandik telefonlar kullandım. Şimdi aradığım bazı özellikler var. Öncelikle pil konusunda hemen bitmesin istiyorum. Özellikle Wi-fi yada mobil internet bağlantısı konusunda hep sıkıntılar yaşadım. Aynı wi-fi üzerine bağlı olan telefonlardan benim telefonum hep sorun çıkardı. Arka kamerasından beklentim sadece tahtaya yazılan notları arka sıralardan rahat ve belirgin olarak resimlemek. Oyun oynayan biri değilim. Spotify, twitter, Instagram kullanıyorum. Önerilerinize açığım.

Not: Benim fiyat olarak beğendiğim şu telefon sizce isteklerimi karşılar mı ?
Xiaomi Mi A1 öneririm.

rovou

Alperen Karaoğlu
Reaksiyon puanı
73
merhaba
1000 belki 1200 tl kadar bir telefon bakıyorum. Şimdiye kadar hep dandik telefonlar kullandım. Şimdi aradığım bazı özellikler var. Öncelikle pil konusunda hemen bitmesin istiyorum. Özellikle Wi-fi yada mobil internet bağlantısı konusunda hep sıkıntılar yaşadım. Aynı wi-fi üzerine bağlı olan telefonlardan benim telefonum hep sorun çıkardı. Arka kamerasından beklentim sadece tahtaya yazılan notları arka sıralardan rahat ve belirgin olarak resimlemek. Oyun oynayan biri değilim. Spotify, twitter, Instagram kullanıyorum. Önerilerinize açığım.

Xiaomi
Mi 4X
Mi A1
Mi 5S

Mi 5S e bütçen yeterse al

GM8 Kullanıcısı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabikide General Mobile GM8 al kardeşim.
İşlemci,yazılım ve kamera harika...

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tabikide General Mobile GM8 al kardeşim.
İşlemci,yazılım ve kamera harika...

Son düzenleme:

Ahmet19afzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
4x hd en uygunu ozaman hem 999 tl hemde özellikleri mükemmel bu arada bütçem 1000 tl olabilir iphone 4 iyi bi seçimmi
Ekran kuć
Arkadaşlar benim bütçem 800 tl zorlasam 900 olabilir (olmayabilirde) bana internette hızlı gezebileceğim temple run 2 gibi oyunları rahat oynayabileceğim ekran boyutu en az 3.8 inç olan iyi işlemcili bir telefon önerirmisiniz bu arada ekranı çokta büyük olmasın 4.3 olsa yeter
Ekranı bukadar küçük istemeseniz Kaan N1 diyebilirim GM 5 plus falan

4x hd en uygunu ozaman hem 999 tl hemde özellikleri mükemmel bu arada bütçem 1000 tl olabilir iphone 4 iyi bi seçimmi
1000 TL bütçeye ilk önereceğim telefon Xiaomi redmi 5 plus olurdu

Son düzenleme:

ĎÃČĎỖÃ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Samsung Galaxy J3 Pro J330 Akıllı Telefon (Siyah) | Teknosa önerebileceğim en iyi samsung marka telefon !++

Model
J330

İşlemci Hızı
1.4 GHz

Renk
Siyah

Boyut
143.2 x 70.3 x 8.2 mm

Ön Kamera
Var

Dahili Hafıza
16 GB

USB Portu
Var

Bluetooth
Var

Dokunmatik Ekran
Var

GPS
Var

Arttırılabilir Hafıza
Var

Ram Kapasitesi
2 GB

Çift Sim
Yok

Desteklenen Hafıza Kartı
microSD

Arttırılabilir Hafıza Kapasitesi
256 GB

İşlemci Çekirdek Sayısı
4

İşletim Sistemi
Android

Kamera Çözünürlüğü
13 MP

Bluetooth Profili
4.1

Wi-Fi (Kablosuz Bağlantı)
Var

Video Oynatma Özelliği
Var

Ön Kamera Çözünürlüğü
5 MP

Pil Kapasitesi
2400 mAh

Video Kayıt
Var

Marka
SAMSUNG

Mobil Bağlantı Hızı
4.5G

Ekran Boyutu
5 inç

Ürün Menşei
VİETNAM

Son düzenleme:

rothfuss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba

Arkadaşlar merhaba. Bu kriterlerime ek olarak müzik dinlemeyide eklemek istiyorum. Ayrıca xiaomi markası uzun kullanım için ideal mi ? Benim minimum kullandığım telefon 5 sene idare etti.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Samsung Galaxy J3 Pro J330 Akıllı Telefon (Siyah) | Teknosa önerebileceğim en iyi samsung marka telefon !++

Model
J330

İşlemci Hızı
1.4 GHz

Renk
Siyah

Boyut
143.2 x 70.3 x 8.2 mm

Ön Kamera
Var

Dahili Hafıza
16 GB

USB Portu
Var

Bluetooth
Var

Dokunmatik Ekran
Var

GPS
Var

Arttırılabilir Hafıza
Var

Ram Kapasitesi
2 GB

Çift Sim
Yok

Desteklenen Hafıza Kartı
microSD

Arttırılabilir Hafıza Kapasitesi
256 GB

İşlemci Çekirdek Sayısı
4

İşletim Sistemi
Android

Kamera Çözünürlüğü
13 MP

Bluetooth Profili
4.1

Wi-Fi (Kablosuz Bağlantı)
Var

Video Oynatma Özelliği
Var

Ön Kamera Çözünürlüğü
5 MP

Pil Kapasitesi
2400 mAh

Video Kayıt
Var

Marka
SAMSUNG

Mobil Bağlantı Hızı
4.5G

Ekran Boyutu
5 inç

Ürün Menşei
VİETNAM
asla almam o fiyata o telefonu.

ĎÃČĎỖÃ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
KARDEŞİM BİZ BURADA MÜNAZARADA DEĞİLİZ Ben sana sadece öneride bulundum !++

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
KARDEŞİM BİZ BURADA MÜNAZARADA DEĞİLİZ Ben sana sadece öneride bulundum !++
Ben de önerine karşılık öneride bulunuyorum kardeşim. Bunda bir sıkıntı yok ki. Ayrıca neden ünlem koyduğunu anlamadım sonuçta basit bir mesele..

Mellinsane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar benim bütçem 800 tl zorlasam 900 olabilir (olmayabilirde) bana internette hızlı gezebileceğim temple run 2 gibi oyunları rahat oynayabileceğim ekran boyutu en az 3.8 inç olan iyi işlemcili bir telefon önerirmisiniz bu arada ekranı çokta büyük olmasın 4.3 olsa yeter
S4 Mini veya normalini alabiliyosan al kardeşim derdim ama eskidi galaxy serisini seviyırym ben 4 sene kullandım miniyi bütçene uygun S5 var alabiliyosan al bence.Ama tekrar değiştirceksen telefonunu ilerde s3-s4 falan al paran olduğu zaman İphone X olmadı 7 Plus alırsın :D

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Redmi note 4 veya redmi 5 plus

Safa Ç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kardeşim Moto G4 al kafan rahat olsun efsane telefon yada lg g3 alabilirsin bende g4 var ben memnunum

konu soruyu açar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Knk lenevo k6 var çok sağlam telefon bı düşün Media Markt da 850 TL ye var en son fiyatıdır yanılmıyorsam

Son düzenleme:

Assadas01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nokia 6 950 TL aldım 2 hafta önce şuan 1200 TL'ye var

YusufAhmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xaomi mi 4

gardenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Xiaomi red mi 6 güzel bir telefon. Ben kullanıyorum ve memnunum. 1000 son dönemde malum fiyatlar uçtu ama 1200 civarına şu an bulunabiliyor.

yılmaz48

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
bu 1300 ama ben çok memnunum