HANGİSİ SEÇİLMELİ

• LG X CAM

• SONY XPERİA XA

• LENOVO MOTO G4 PLUS

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Önü S8 ile benzer. Arkası daha değişik olcak bence:)
Ön olarak bencede S8 gayet hoş bir 2 ufak değişiklik yaparlar belki edge 'i de iyileştirirler daha da . Arkada parmak izi okuyucusunun yerini kesin değişeceklerdir belki ekran altı filan da olabilir . Bir de çift kamera olayı var .

Enes Er

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle Herkese merhabalar.
Ben 2014 senesinde zenfone4 almıştım ve 3senedir kullanmaktaydım genel olarak memnundum ama arada takılmalar kasmalar oluyordu bazen çok sinirlendiriyordu ama alışmıştım sonra android 5 otaya gelmedi bende manuel yükleyeyim derken telefon bricklendi kime gösterdiysem yapamadı en son kvkya götürdüm bana 91tl işlemm bedeli olduğunu söylediler (garantim bitti) bende kabul ettim ardından anakartında arızalandığını söylediler ve 501tl fiyat talep ettiler buda bana çok geldi yeni bir ntelefo almaya karar verdim.
Asustan genel olarak memnun olduğum için asusla devam etmek istedim. Zenfone Live ve Zenfone GO arasında kaldım.(bir telefona 1000tlden fazla veremem) çok fazla oyun oynamam(ama azda olsa oynarım) instagram facebook whatsapp snapchat filen kullanıyorum sarjıda okula gidip gelmem için yetsin(bir günü çıkartsın) çok fazla bir performans beklemiyorum sizce hangisi benim için uygundur.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Ben 2014 senesinde zenfone4 almıştım ve 3senedir kullanmaktaydım genel olarak memnundum ama arada takılmalar kasmalar oluyordu bazen çok sinirlendiriyordu ama alışmıştım sonra android 5 otaya gelmedi bende manuel yükleyeyim derken telefon bricklendi kime gösterdiysem yapamadı en son kvkya götürdüm bana 91tl işlemm bedeli olduğunu söylediler (garantim bitti) bende kabul ettim ardından anakartında arızalandığını söylediler ve 501tl fiyat talep ettiler buda bana çok geldi yeni bir ntelefo almaya karar verdim.
Asustan genel olarak memnun olduğum için asusla devam etmek istedim. Zenfone Live ve Zenfone GO arasında kaldım.(bir telefona 1000tlden fazla veremem) çok fazla oyun oynamam(ama azda olsa oynarım) instagram facebook whatsapp snapchat filen kullanıyorum sarjıda okula gidip gelmem için yetsin(bir günü çıkartsın) çok fazla bir performans beklemiyorum sizce hangisi benim için uygundur.
Kardeşim o fiyatlık bir üründen yine kısa süre sonra aynı şikayeti alırsın benim sana tavsiyem limitini az daha yükseltmen mümkünse p9 lite 2017 öneririm

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Bir tık yukarı çıkıp mi5 al dostum

Berkay Gündüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Durmuşkandemir arkadaşın dediği gibi bu fiyata hangi telefonu alırsan al ilerde kasacak. Sana önerim bütçeni biraz yükseltmen. Ama illa da 1000 tl olsun diyorsan sana önerim General Mobile GM6, GM5/Plus alman. Ek olarak Huawei P9 Lite var bakarsan.

Enes Er

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Biraz Düşünüp taşındım ve ilerde sıkıntı çekmemek adına bütçemi 1300 civarına çıkarmayı düşündüm ve ayrıca xiaomi, lenovo,nokia tarzı marka telefonları pek istemiyorum biraz bilindik bir marka olsun

Berkay Gündüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yani şunlar var:
  • Huawei GR5 2017
  • Sony Xperia XA Ultra
  • Casper Via A1
  • LG G5 SE
Ben XA Ultra alırdım. Belki de GR5 veya Via A1 .

009fy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
moto g4 plus ve gm5 plus a bakabilirsin

Enes Er

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dediğiniz telefonlar güzel hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ama benim niyeyse telefonda biraz zariflik takıntım var ben araştırma yaptım bir kaç telefon arasında kaldım sizce bunlardan hangisi tercih edilmeli? (Günlük face,instagram,snapchat vb kullanıyorum oyun oynamam maksimum clash royale filen oynarım çok fazla bir performans beklemiyorum günü çıkarsın ve ısınmasın yeter)
Samsung Galaxy J7(2016)
Samsung Galaxy J7 Prime
Samsung Galaxy J5 Pro
General Mobile GM5 Plus
General Mobile GM6

Berkay Gündüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Dediğiniz telefonlar güzel hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ama benim niyeyse telefonda biraz zariflik takıntım var ben araştırma yaptım bir kaç telefon arasında kaldım sizce bunlardan hangisi tercih edilmeli? (Günlük face,instagram,snapchat vb kullanıyorum oyun oynamam maksimum clash royale filen oynarım çok fazla bir performans beklemiyorum günü çıkarsın ve ısınmasın yeter)
Samsung Galaxy J7(2016)
Samsung Galaxy J7 Prime
Samsung Galaxy J5 Pro
General Mobile GM5 Plus
General Mobile GM6
Yani ben GM5 Plus alırdım herhalde. Ama bilmiyorum.

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
gm 5 plus kullanıyorum sakın almayın işlemci aşırı derecede ısınıyor batarya hemen bıtıyor yarım gunu zor çıkarıyor hatta çıkarmıyor batarya ömrü kısalıyor kamerası iyi değil , malzeme kalitesi çöp 500 cm den düştü camı kırıldı yukarı , hız olarak hızlı sayılır ama 50 tane eksisi 1 tane artıyla işler yürümüyor

Enes Er

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Büyük ihtimal J7 Prime alıcam bana çok cazipgeliyor

Enes Er

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Sana Zenfone 3 laser i tavsiye ediyorum
İnan ki j7 prime ile zenfone 3 laser arasinda kaldim fakat bu telefon cok sık ve zarif . Pes 2017 yi bile kasmadan rahatca oynadi. Android 7.1.1 oldu. Kamerasi cok iyi . Ekran J7 prime da Tft kalitelo bi ekran deil . Telefonda isinma da olmuyor. Elin hissetmiyor bile. 4gb ram ve 32 gb hafizasi var . Sar degerleri de daha iyi . Gonlun rahat etmezse Antutu test skorlari bile j7 prime ile ayni seviyelerde. Bu kadar artisi varken bence bunu al. Kendim kullaniyorum.İkisi arasinda kalip bunj aldim
Asus ZenFone 3 Laser - Samsung Galaxy J7 Prime (Tek Hat / 16 GB) Karşılaştırması - Epey

Enes Er

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sana Zenfone 3 laser i tavsiye ediyorum
İnan ki j7 prime ile zenfone 3 laser arasinda kaldim fakat bu telefon cok sık ve zarif . Pes 2017 yi bile kasmadan rahatca oynadi. Android 7.1.1 oldu. Kamerasi cok iyi . Ekran J7 prime da Tft kalitelo bi ekran deil . Telefonda isinma da olmuyor. Elin hissetmiyor bile. 4gb ram ve 32 gb hafizasi var . Sar degerleri de daha iyi . Gonlun rahat etmezse Antutu test skorlari bile j7 prime ile ayni seviyelerde. Bu kadar artisi varken bence bunu al. Kendim kullaniyorum.İkisi arasinda kalip bunj aldim
Asus ZenFone 3 Laser - Samsung Galaxy J7 Prime (Tek Hat / 16 GB) Karşılaştırması - Epey
Dostum haklısın ama açıklamada belirttiğim gibi asus beni biraz süründürdü diyebilirim ve emin ol bende asusu aldığım ilk sene senin gibi çok memnundum ama asus telefonumda 8-12 ay içerisin sorunlar başladı bundan emin olduğum için bir daha almak istemiyorum

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Dostum haklısın ama açıklamada belirttiğim gibi asus beni biraz süründürdü diyebilirim ve emin ol bende asusu aldığım ilk sene senin gibi çok memnundum ama asus telefonumda 8-12 ay içerisin sorunlar başladı bundan emin olduğum için bir daha almak istemiyorum
İlk Asusum Zenfone 5 ti ve dedigin gibi sorunlar oluyordu. Biraz benden de kaynakliydi fakat İnsallah bu telefonumda sıkıntı yaşamam . Sen bilirsin bende senin gibi samsungtan sogumustum :smiley:

Salhx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
J5 pro varken j7 prime alınmaz bir cok ozelligi ayni zaten j5 pro daha yeni ve daha sık bir telefon onun icin j5 pro al hepsini gorup deneyimledim j7 2016 j7 prime ve j5 pro siralama ise soyle
J5 pro>j7 prime>j7 2016 ayrica j5 pro kutudan nougat ile cikiyor kim bilir belki android 9u bile alir hem aralarinda en iyi kamera onda var diyafram araligi en dusuk yani en iyi 1.7 j7 2016 nin 1.9 du diye hatirliyorum ama sen bilirsin en yeni cihaz o iken bence onu tercih et

Ozi17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar benim bütçem 800 tl zorlasam 900 olabilir (olmayabilirde) bana internette hızlı gezebileceğim temple run 2 gibi oyunları rahat oynayabileceğim ekran boyutu en az 3.8 inç olan iyi işlemcili bir telefon önerirmisiniz bu arada ekranı çokta büyük olmasın 4.3 olsa yeter
lenovo k5 bulabilirsen hiç düşünme al
Ama şimdi k 6 var sanırım simdi baktım k6 power gold da 789 tl dediğin oyunları sorunsuz oynatır ama benim tavsiyem pasaportun varsa ali express ten telefon alman bende şu anda lenovo k3 note var gayet memnunum[/QUOTE]