HANGİSİ SEÇİLMELİ

• LG X CAM

• SONY XPERİA XA

• LENOVO MOTO G4 PLUS

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

2_pac

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@cem295 ​8gb hafıza farsa onu belli alanlara dagıtıyo sana uygulama için 1 gb kalıyo.

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Al geç bir tane telefon ,telefon telefondur 2 gün oyun oynar sıkılırsın zaten.

cem295

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
alcagım cihazı seçtim smsung galaxy young yeni modeli 6310 neden onu aldım ben geneld okula götüreceğim öle büyük ekranlı iyi bişe alıp götürürüm düşürürüm çaldırırım otobuste vb yerlerde korkusuyla almadım kucuk ekran ıyı performans olsun dıye onu alıcagım çünkü öle yeni aldıgım değerli bi malıma hasar gelirse aşırı üzülürüm :/ :D

BLACKPOWERTURBO

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
alcagım cihazı seçtim smsung galaxy young yeni modeli 6310 neden onu aldım ben geneld okula götüreceğim öle büyük ekranlı iyi bişe alıp götürürüm düşürürüm çaldırırım otobuste vb yerlerde korkusuyla almadım kucuk ekran ıyı performans olsun dıye onu alıcagım çünkü öle yeni aldıgım değerli bi malıma hasar gelirse aşırı üzülürüm :/ :D
iyi telefon al 1 ay sonra çöp ihtiyacina göre almişsin hayirli olsun

MarioMan531905

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Önerilerinizi bekliyorum nedenleriyle birlikte :)

aradığım özellikler şık bir telefon
kamerası çok iyi olmasın ama kötüde olmasın
oyun oynamıyorum
sosyal medya için :)

OzanAydın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Biraz para ekleyebilerim diyorsan (50 TL civarı), Lenovo K6 öneririm. Kendim kullandığım için de sana öneririm.

Taha Aydın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
750 TL ye alınabilecek en iyi telefon nedir sebepleriyle birlikte yazabilir misiniz ? Lenovo k5 düşünüyorum

Abdil03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
maksimum bütçe 800 arkadaşlar. Fazla oyun oynamam.

Abdil03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Şu telefonlara bakabilirsiniz:
Lenovo K5. Özellikleri: Lenovo K5 Özellikleri İçin Tıkla - Epey.com
Lenovo K5 Plus. Özellikleri: Lenovo K5 Plus Özellikleri İçin Tıkla - Epey.com
General Mobile GM 5. Özellikleri: General Mobile GM 5 Özellikleri İçin Tıkla - Epey.com
Lenovo Moto G4. Özellikleri: Lenovo Moto G4 Özellikleri İçin Tıkla - Epey.com
--- Gönderi Güncellendi ---
Özelliklerine baktım ama kullanan varsa kullanıcı yorumlarına bakacaktım. Ama izin vermediniz kapattınız hemen konuyu.

MarioMan531905

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Özelliklerine baktım ama kullanan varsa kullanıcı yorumlarına bakacaktım. Ama izin vermediniz kapattı

Pardon hocam yeniyim kusura bakma. K5 mi K5 plus mı sence?
K5 Plus Daha İyi İşlemci Bakımından olsun ekran bakımından olsun çerceve daha ince tutuluyor daha iyi yani 100 TL fazla verilir zaten ucuz f/p telefon

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Sizce Moto G4 nasıl?
Kamera performansı ve işlemcisi iyi onun. Fakat bizim ülkedemidir nedir sıkıntı var gibi sanki. Bizim ülkedeki plus modeli ile diğer pazarlardaki plus modeli özellikleri birbirini tutmuyor

OranGutanKK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar. Anneme telefon alacağım, tek kriterim şarjının iyi gitmesi, Vibe P1 gibi bir performans beklemiyorum ama günü çıkartsın yeterli, şuanda Xperia P kullanıyor, yarım gün gidiyor şarjı. Maksimum 700-750 lira bütçem var. Önerilerinizi bekliyorum.

Söylemeyi unutmuşum; telefonla konuşmak, facebook ve whatsapp'ta dolaşmaktan başka birşey yapmıyor.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Selamlar. Anneme telefon alacağım, tek kriterim şarjının iyi gitmesi, Vibe P1 gibi bir performans beklemiyorum ama günü çıkartsın yeterli, şuanda Xperia P kullanıyor, yarım gün gidiyor şarjı. Maksimum 700-750 lira bütçem var. Önerilerinizi bekliyorum.

Söylemeyi unutmuşum; telefonla konuşmak, facebook ve whatsapp'ta dolaşmaktan başka birşey yapmıyor.
O bütçeye pili koklayan telefon bulmak zor gibi.

Ama K6'ya bakılabilir.

Bütçe artacaksa listenize Redmi 4 Prime gibi hem günlük kullanımda optimize durumu çok iyi hem de pil canavarı bir cihaz alabilirsiniz.

Redmi 4 Prime zaten asla üzmez. Artı yoğun kullanımda 2 günü çıkaran cihaz annenizin bu kullanım tarzı ile daha uzun pil süresi alabilirsiniz. Artı 32 GB avantajı da göz ardı edilmemeli. Gördüğünüz üzere tam bu fiyat segmentinde 32 GB sunan bir telefon dahi yok.

Kırantalon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonum garantiye gittiğinde 1-2 ay asus zenfone 2 laser kullandım. Bence fiyatına göre yeterli performanstaydı. Ama insanlar asus falan pek tercih etmiyorlar ya iphone olacak ya da samsung. Bende onlardanım diyorsan samsung un j seriside güzel aslında. Lenovo da denenebilir. Şurada birşeyler önermişler ama tp-linkin telefonları iyimidir bilmem: 800 TL Altı En İyi Akıllı Telefonlar

MarioMan531905

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Huawei P9 Lite Alıyorum
Şık Hızlı Marka Pilde yeterli bence :)

Musty

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tr fiyatini bilmiyorum ama oneplus 3 kesinlikle en iyi secenek uygun fiyata veya galaxy a6

rovou

Alperen Karaoğlu
Reaksiyon puanı
73