Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

HANGİSİ SEÇİLMELİ

• LG X CAM

• SONY XPERİA XA

• LENOVO MOTO G4 PLUS

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

YusufAhmet

Üyecik
Arkadaşlar benim bütçem 800 tl zorlasam 900 olabilir (olmayabilirde) bana internette hızlı gezebileceğim temple run 2 gibi oyunları rahat oynayabileceğim ekran boyutu en az 3.8 inç olan iyi işlemcili bir telefon önerirmisiniz bu arada ekranı çokta büyük olmasın 4.3 olsa yeter
Xaomi mi 4

gardenn

Üyecik
Xiaomi red mi 6 güzel bir telefon. Ben kullanıyorum ve memnunum. 1000 son dönemde malum fiyatlar uçtu ama 1200 civarına şu an bulunabiliyor.

Baran Aydın™

Üyecik
Sony Xperia serisinin büyük bir sorunu var ki; Ekran yanıyor ve sarı bir leke karşınıza çıkıyor. Lg benim önerimdir kaliteli bir marka.

bilgili_bekir58

Üyecik
yeni i
Arkadaşlar benim bütçem 800 tl zorlasam 900 olabilir (olmayabilirde) bana internette hızlı gezebileceğim temple run 2 gibi oyunları rahat oynayabileceğim ekran boyutu en az 3.8 inç olan iyi işlemcili bir telefon önerirmisiniz bu arada ekranı çokta büyük olmasın 4.3 olsa yeter
yeni istiyorsan general mobile gm8 go 1gb ram var istemiyorsan note 3 var 3gb ram veya a3 2015 var

Teknolog26

Üyecik
General Mobile gm8go, gm9go, gm8, gm5plus.. General mobile en kaliteli uygun fiyatlı markadır. net.

Teknolog26

Üyecik
Ne alınır reis
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone 5s (ikinci el) gm 8, redmi 5 vs alınır
Bence bunların arasında en iyisi gm8. 5s artık güncelleme kaldıramayyacak bi telefon aşırı kasıyo ne yazıkki, redmi 5 ile gm8 kıyasladığımızda da gm8 ağır basar.

stat counter