Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

HANGİSİ SEÇİLMELİ

• LG X CAM

• SONY XPERİA XA

• LENOVO MOTO G4 PLUS

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

MoNGoL

Profesör
Sana Zenfone 3 laser i tavsiye ediyorum
İnan ki j7 prime ile zenfone 3 laser arasinda kaldim fakat bu telefon cok sık ve zarif . Pes 2017 yi bile kasmadan rahatca oynadi. Android 7.1.1 oldu. Kamerasi cok iyi . Ekran J7 prime da Tft kalitelo bi ekran deil . Telefonda isinma da olmuyor. Elin hissetmiyor bile. 4gb ram ve 32 gb hafizasi var . Sar degerleri de daha iyi . Gonlun rahat etmezse Antutu test skorlari bile j7 prime ile ayni seviyelerde. Bu kadar artisi varken bence bunu al. Kendim kullaniyorum.İkisi arasinda kalip bunj aldim
Asus ZenFone 3 Laser - Samsung Galaxy J7 Prime (Tek Hat / 16 GB) Karşılaştırması - Epey

Sana Zenfone 3 laser i tavsiye ediyorum
İnan ki j7 prime ile zenfone 3 laser arasinda kaldim fakat bu telefon cok sık ve zarif . Pes 2017 yi bile kasmadan rahatca oynadi. Android 7.1.1 oldu. Kamerasi cok iyi . Ekran J7 prime da Tft kalitelo bi ekran deil . Telefonda isinma da olmuyor. Elin hissetmiyor bile. 4gb ram ve 32 gb hafizasi var . Sar degerleri de daha iyi . Gonlun rahat etmezse Antutu test skorlari bile j7 prime ile ayni seviyelerde. Bu kadar artisi varken bence bunu al. Kendim kullaniyorum.İkisi arasinda kalip bunj aldim
Asus ZenFone 3 Laser - Samsung Galaxy J7 Prime (Tek Hat / 16 GB) Karşılaştırması - Epey
Dostum haklısın ama açıklamada belirttiğim gibi asus beni biraz süründürdü diyebilirim ve emin ol bende asusu aldığım ilk sene senin gibi çok memnundum ama asus telefonumda 8-12 ay içerisin sorunlar başladı bundan emin olduğum için bir daha almak istemiyorum

MoNGoL

Profesör
Dostum haklısın ama açıklamada belirttiğim gibi asus beni biraz süründürdü diyebilirim ve emin ol bende asusu aldığım ilk sene senin gibi çok memnundum ama asus telefonumda 8-12 ay içerisin sorunlar başladı bundan emin olduğum için bir daha almak istemiyorum
İlk Asusum Zenfone 5 ti ve dedigin gibi sorunlar oluyordu. Biraz benden de kaynakliydi fakat İnsallah bu telefonumda sıkıntı yaşamam . Sen bilirsin bende senin gibi samsungtan sogumustum :smiley:

Salhx

Üyecik
J5 pro varken j7 prime alınmaz bir cok ozelligi ayni zaten j5 pro daha yeni ve daha sık bir telefon onun icin j5 pro al hepsini gorup deneyimledim j7 2016 j7 prime ve j5 pro siralama ise soyle
J5 pro>j7 prime>j7 2016 ayrica j5 pro kutudan nougat ile cikiyor kim bilir belki android 9u bile alir hem aralarinda en iyi kamera onda var diyafram araligi en dusuk yani en iyi 1.7 j7 2016 nin 1.9 du diye hatirliyorum ama sen bilirsin en yeni cihaz o iken bence onu tercih et

Arkadaşlar benim bütçem 800 tl zorlasam 900 olabilir (olmayabilirde) bana internette hızlı gezebileceğim temple run 2 gibi oyunları rahat oynayabileceğim ekran boyutu en az 3.8 inç olan iyi işlemcili bir telefon önerirmisiniz bu arada ekranı çokta büyük olmasın 4.3 olsa yeter
lenovo k5 bulabilirsen hiç düşünme al
Ama şimdi k 6 var sanırım simdi baktım k6 power gold da 789 tl dediğin oyunları sorunsuz oynatır ama benim tavsiyem pasaportun varsa ali express ten telefon alman bende şu anda lenovo k3 note var gayet memnunum[/QUOTE]

Arkadaşlar benim bütçem 800 tl zorlasam 900 olabilir (olmayabilirde) bana internette hızlı gezebileceğim temple run 2 gibi oyunları rahat oynayabileceğim ekran boyutu en az 3.8 inç olan iyi işlemcili bir telefon önerirmisiniz bu arada ekranı çokta büyük olmasın 4.3 olsa yeter
Bu resimde gösterdim telefonlar iyidir temple run gibi oyunları rahat rahat oynarsın fakat uzun süreli kullanımda örneğin 1 yıl sonra çeşitli sorunlar çıkabilir çünkü bir amiral gemi telefon almıyorsun bütçeni̇ biraz daha yükselterek uzun vadeli kullanım sunan telefon alabilirsin . Iyi günler

Ekli dosyalar

Redmi 4X

Arkadaşlar, 1000 tl'yi geçmeyecek kamerası iyi olan sadece sosyal medya ve iletişim için kullanıcam oyun oynamayacağım hangi telefonu önerirsiniz ? @KeremEnginar @KaanArli

Son düzenleme:
stat counter