HANGİSİ SEÇİLMELİ

• LG X CAM

• SONY XPERİA XA

• LENOVO MOTO G4 PLUS

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Önü S8 ile benzer. Arkası daha değişik olcak bence:)
Ön olarak bencede S8 gayet hoş bir 2 ufak değişiklik yaparlar belki edge 'i de iyileştirirler daha da . Arkada parmak izi okuyucusunun yerini kesin değişeceklerdir belki ekran altı filan da olabilir . Bir de çift kamera olayı var .

Öncelikle Herkese merhabalar.
Ben 2014 senesinde zenfone4 almıştım ve 3senedir kullanmaktaydım genel olarak memnundum ama arada takılmalar kasmalar oluyordu bazen çok sinirlendiriyordu ama alışmıştım sonra android 5 otaya gelmedi bende manuel yükleyeyim derken telefon bricklendi kime gösterdiysem yapamadı en son kvkya götürdüm bana 91tl işlemm bedeli olduğunu söylediler (garantim bitti) bende kabul ettim ardından anakartında arızalandığını söylediler ve 501tl fiyat talep ettiler buda bana çok geldi yeni bir ntelefo almaya karar verdim.
Asustan genel olarak memnun olduğum için asusla devam etmek istedim. Zenfone Live ve Zenfone GO arasında kaldım.(bir telefona 1000tlden fazla veremem) çok fazla oyun oynamam(ama azda olsa oynarım) instagram facebook whatsapp snapchat filen kullanıyorum sarjıda okula gidip gelmem için yetsin(bir günü çıkartsın) çok fazla bir performans beklemiyorum sizce hangisi benim için uygundur.

Ben 2014 senesinde zenfone4 almıştım ve 3senedir kullanmaktaydım genel olarak memnundum ama arada takılmalar kasmalar oluyordu bazen çok sinirlendiriyordu ama alışmıştım sonra android 5 otaya gelmedi bende manuel yükleyeyim derken telefon bricklendi kime gösterdiysem yapamadı en son kvkya götürdüm bana 91tl işlemm bedeli olduğunu söylediler (garantim bitti) bende kabul ettim ardından anakartında arızalandığını söylediler ve 501tl fiyat talep ettiler buda bana çok geldi yeni bir ntelefo almaya karar verdim.
Asustan genel olarak memnun olduğum için asusla devam etmek istedim. Zenfone Live ve Zenfone GO arasında kaldım.(bir telefona 1000tlden fazla veremem) çok fazla oyun oynamam(ama azda olsa oynarım) instagram facebook whatsapp snapchat filen kullanıyorum sarjıda okula gidip gelmem için yetsin(bir günü çıkartsın) çok fazla bir performans beklemiyorum sizce hangisi benim için uygundur.
Kardeşim o fiyatlık bir üründen yine kısa süre sonra aynı şikayeti alırsın benim sana tavsiyem limitini az daha yükseltmen mümkünse p9 lite 2017 öneririm

F1kan

Profesör
Bir tık yukarı çıkıp mi5 al dostum

Durmuşkandemir arkadaşın dediği gibi bu fiyata hangi telefonu alırsan al ilerde kasacak. Sana önerim bütçeni biraz yükseltmen. Ama illa da 1000 tl olsun diyorsan sana önerim General Mobile GM6, GM5/Plus alman. Ek olarak Huawei P9 Lite var bakarsan.

Biraz Düşünüp taşındım ve ilerde sıkıntı çekmemek adına bütçemi 1300 civarına çıkarmayı düşündüm ve ayrıca xiaomi, lenovo,nokia tarzı marka telefonları pek istemiyorum biraz bilindik bir marka olsun

Dediğiniz telefonlar güzel hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ama benim niyeyse telefonda biraz zariflik takıntım var ben araştırma yaptım bir kaç telefon arasında kaldım sizce bunlardan hangisi tercih edilmeli? (Günlük face,instagram,snapchat vb kullanıyorum oyun oynamam maksimum clash royale filen oynarım çok fazla bir performans beklemiyorum günü çıkarsın ve ısınmasın yeter)
Samsung Galaxy J7(2016)
Samsung Galaxy J7 Prime
Samsung Galaxy J5 Pro
General Mobile GM5 Plus
General Mobile GM6

Dediğiniz telefonlar güzel hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ama benim niyeyse telefonda biraz zariflik takıntım var ben araştırma yaptım bir kaç telefon arasında kaldım sizce bunlardan hangisi tercih edilmeli? (Günlük face,instagram,snapchat vb kullanıyorum oyun oynamam maksimum clash royale filen oynarım çok fazla bir performans beklemiyorum günü çıkarsın ve ısınmasın yeter)
Samsung Galaxy J7(2016)
Samsung Galaxy J7 Prime
Samsung Galaxy J5 Pro
General Mobile GM5 Plus
General Mobile GM6
Yani ben GM5 Plus alırdım herhalde. Ama bilmiyorum.

gm 5 plus kullanıyorum sakın almayın işlemci aşırı derecede ısınıyor batarya hemen bıtıyor yarım gunu zor çıkarıyor hatta çıkarmıyor batarya ömrü kısalıyor kamerası iyi değil , malzeme kalitesi çöp 500 cm den düştü camı kırıldı yukarı , hız olarak hızlı sayılır ama 50 tane eksisi 1 tane artıyla işler yürümüyor

stat counter