1000 TL Civarına Klavye, Mouse

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Keremow01

Üyecik
1000 TL bütçeyle alınabilecek mekanik klavye ve mouse önerir misiniz. Daha çok FPS türünde oyunlar oynuyorum. Klavye de mouse da RGB olursa sevinirim. Şimdiden yazacağınız cevaplar için teşekkürler.

Şimdi yedim seni

Profesör
Gerçekten gerek varmı direk 1000tl'yı harcamaya yoksa o kadar çıkabilirim anlamında mı ?

Keremow01

Üyecik
O kadar çıkabilirim anlamında, tabi ki daha uygun fiyata güzel bir klavyeyle güzel bir mouse bulursam onu alırım.

Keremow01

Üyecik
Logitech G230 kullanıyorum, 3 sene kadar önce aldım. Çok yoğun kullanmadığımdan dolayı şu an hala çok iyi durumda.

Şimdi yedim seni

Profesör
Bunun sadece kırmızı ışıklı modelini kullanıyorum cherrymx red swtich kullanıyor o kadar zevkli ki başka switch kullanamasınız metin belgesi açıp yazı yazıyorum.

Bu fareyi de kullanıyorum biraz büyük gelebilir ama makro tuşları rahatlığı gerçekten efsane pubg için kullanıyorum bu mouse ne kadar yükseklikte algılayacağını ayarlayabiliyorsunuz ben en düşük yükseklikte kullanıyorum mouse kaldırdığım an algılaması gidiyor geri koyarken de hiç titremeden konabiliyor alıştığınız zaman çok zevkli bir mouse corsair yazılımı üzerinden klavye ve fare için efekt mod makro atanabilir öneririm yani.

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
K68 RGB ve Rival 300S önerebilirim.

Şimdi yedim seni

Profesör
Tasarımı değişik sadece ses kısma tarafı tekerli ona alıştıktan sonra normel ses kısma, açma çok kötü gelebiliyor gövdesi demir kaplosu örgü kaplo başka bir artısı yok.

stat counter