1000-2000 TL Arası Telefon Öneririmisiniz

Bu konuyu okuyanlar

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Merhaba Arkadaşlar Abiler Adminler... Öncelikle S4 Mini Kullanıyordum Fakat Artık Telefon Çöp Oldu... Ve Değiştirme Kararı Aldım Özellikle Samsung Ve Apple Pek Tercih Etmiyorum Onların Dışında Bir Marka-Cihaz Olursa Daha İyi Olur.En İyi Performansı 1000-2000 TL Arası Telefonlardan Hangisinden Alırım Bir Türlü Karar Veremedim Kaç Gündür İzlemediğim İnceleme Videosu Falan Kalmadı... Aklımdaki Telefonlar İse Şunlar;

1. Sony Xperia XZ1
  2. HTC 10
  3. HTC U Ultra
  4. ZTE Axon 7
  5. Xiaomi Mi6
  6. Lenovo P2

Şimdiden Teşekkürler...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Xiaomi mi 6 alabilirsin

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu cihazlar arasından en iyisi XZ
Fakat U Ultra ve mi6 demişsin ithalatçı alabiliyorsun sanırım 2300e OnePlus 5Tye de bir bak

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Xiaomi mi 6 alabilirsin
Bu cihazlar arasından en iyisi XZ
Fakat U Ultra ve mi6 demişsin ithalatçı alabiliyorsun sanırım 2300e OnePlus 5Tye de bir bak
Teşekkürler... Mi6'da ki Kamerayı Biraz Beğenmiyorum... Murat Hocam Teşekkürler Bu Arada Fakat 2300e Kadar Ailemin Yükseltceğini Sanmıyorum Ve 6 inç Sanırsam O Telefon Fazla Büyük Ekran Sevmiyorum... İdeal 5.5 inç

M

Murat Burç

SDN Okuru
Teşekkürler... Mi6'da ki Kamerayı Biraz Beğenmiyorum... Murat Hocam Teşekkürler Bu Arada Fakat 2300e Kadar Ailemin Yükseltceğini Sanmıyorum Ve 6 inç Sanırsam O Telefon Fazla Büyük Ekran Sevmiyorum... İdeal 5.5 inç
Cihaz ekran kasa oranı fazla olduğu için 6 ince göre küçük İstanbul'da ise İstanbul'da bazı Teknosa mağazalarına gelmiş sanırım 5T inceleyebilirsiniz büyük mağazalarda vardır. Ben aldım 5T bir kaç güne gelecek isterseniz hakkında bilgi verebilirim.

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Cihaz ekran kasa oranı fazla olduğu için 6 ince göre küçük İstanbul'da ise İstanbul'da bazı Teknosa mağazalarına gelmiş sanırım 5T inceleyebilirsiniz büyük mağazalarda vardır. Ben aldım 5T bir kaç güne gelecek isterseniz hakkında bilgi verebilirim.
Sevinirim fakat istanbul'da değilim :) İzmir'de Var mıdır Bilmiyorum...

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Xiaomi Mi 6 dan başka seçenek yok burda alınacak. Oneplus 5T'ye çıkmaya bakın.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Op 5t yi düşünün onun dışında Xz1 Mi 6 iyi bir tercih.

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Teşekkürler Fakat Sony Xiaomiyle Aynı Performans Derecesine Yaklaşamaz mı Sizce ?
Teşekkür Ederim Düşünürüm...

Xiaomi mi 6 fiyat segmentine göre en iyi hatta 3000TL lik cihazların yerini tutabilecek donanım içeriyor şık tasarımıyla xz1 daha iyi

Uyecik44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sony xperia xz1 en iyi cihaz buradaki. Xiaomi mi 6 tamam fiyat performans telefonu çok güzel de xz1 in dengi değil. Lenovo p2 de bir aralık kullandıgım çok güzel bir telefon. Normal kullanımla 3 gün şarj süresi sunuyor. Dışarı çıkacakken metroda otobüste film dizi izleyecekken batarya gibi bir problemi düşünmemek güzel bir lüks.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Sony xperia xz1 en iyi cihaz buradaki. Xiaomi mi 6 tamam fiyat performans telefonu çok güzel de xz1 in dengi değil. Lenovo p2 de bir aralık kullandıgım çok güzel bir telefon. Normal kullanımla 3 gün şarj süresi sunuyor. Dışarı çıkacakken metroda otobüste film dizi izleyecekken batarya gibi bir problemi düşünmemek güzel bir lüks.

Kaynak: https://youtu.be/mNge67BQRvc

Videodaki gibi ne kadar güçlü bir cihaz olduğunu gör aradaki fiyat farkına bir sürü şey alınabilir burada donanım ve kamera olarak en iyi tercihlerden biri mi 6 dır

Uyecik44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kaynak: https://youtu.be/mNge67BQRvc

Videodaki gibi ne kadar güçlü bir cihaz olduğunu gör aradaki fiyat farkına bir sürü şey alınabilir burada donanım ve kamera olarak en iyi tercihlerden biri mi 6 dır

Sony nin amiral gemisi xz1. ekran özellikleri bakımından xiaomi mi6 xz1 in yanından geçemez. Bu da kullanım kalitesini artıran önemli bir nokta.
Gorilla glass 5 ve gorilla glass 4 farkı. Shiftdelete in xz1 incelemelerini izle. Androidin iosu diyorlar. Stabil seneler geçse de. Batarya koruma özelliği var. Seneler geçse de batarya aynı performası veriyor bu sadece sony de var(ing adını unuttum). Tr garantili olması. 1 ay öncesine kadar 2600 tl olan telefonun fiyatının 2000 civarlarına düşmesi. Kamerası noktasında sony mi6 dan kötü değil bence.

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Xiaomi mi 6 fiyat segmentine göre en iyi hatta 3000TL lik cihazların yerini tutabilecek donanım içeriyor şık tasarımıyla xz1 daha iyi
Hocam O Yönden Bakarsak Sony Xperia XZ1 De Samsung Galaxy 8S Plus'u Falan Saf Dışı Bırakıyor...

Xiaomi mi 6 İle Sony Arasındayım Şuan Bakalım Sonuca :))

Kaynak: https://youtu.be/mNge67BQRvc Videodaki gibi ne kadar güçlü bir cihaz olduğunu gör aradaki fiyat farkına bir sürü şey alınabilir burada donanım ve kamera olarak en iyi tercihlerden biri mi 6 dır
Hocam Mi6 Güçlü Bir Cihaz Fakat Kamera Konusunda Pek Katılmıyorum Size... Kamerası Okadar Güzel Bir Telefon Değil

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Hocam O Yönden Bakarsak Sony Xperia XZ1 De Samsung Galaxy 8S Plus'u Falan Saf Dışı Bırakıyor...

Xiaomi mi 6 İle Sony Arasındayım Şuan Bakalım Sonuca :))

Hocam Mi6 Güçlü Bir Cihaz Fakat Kamera Konusunda Pek Katılmıyorum Size... Kamerası Okadar Güzel Bir Telefon Değil

Kötümü
Çift kamerası var 2x optik zoom yapabiliyor 1.8 diyaframı var 6gb ram'ı var daha ne istiyorsunuz bu niteliklerde cihazı başka bir firma yapsa şuan hala 2500TL civarında olurdu fiyatı tasarımı bile daha iyi xz1'den daha büyük ekran kasa oranı var
Xz1 de 2700 mAh pil mi 6 da 3350 mAh pil var

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Kötümü
Çift kamerası var 2x optik zoom yapabiliyor 1.8 diyaframı var 6gb ram'ı var daha ne istiyorsunuz bu niteliklerde cihazı başka bir firma yapsa şuan hala 2500TL civarında olurdu fiyatı tasarımı bile daha iyi xz1'den daha büyük ekran kasa oranı var
Hocam Aralarında Zaten Kamera Olarak Tek Fark Diyafram Açıklığı Ve Optik Görüntü Sabitleyici Evet Katılıyorum Sony'nin Optik Görüntü Sabitleyici Olmaması Bir - Fakat Sony G Lens Falan Bence O Farkları Kapatıyor Evet Tabii Xiaominin Performansı Daha İyi O Konuda Katılıyorum Pilide İyi Gidiyor...

---- Mesajlar birleştirildi ----

https://www.youtube.com/watch?v=015HG7_Cf_Q

Mesela 7:26'daki Video Çekimine Bakarsanız Gece Pek Güzel Çekmediğini Anlarsınız Xiaominin...

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Hocam Aralarında Zaten Kamera Olarak Tek Fark Diyafram Açıklığı Ve Optik Görüntü Sabitleyici Evet Katılıyorum Sony'nin Optik Görüntü Sabitleyici Olmaması Bir - Fakat Sony G Lens Falan Bence O Farkları Kapatıyor Evet Tabii Xiaominin Performansı Daha İyi O Konuda Katılıyorum Pilide İyi Gidiyor...

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=015HG7_Cf_Q

Mesela 7:26'daki Video Çekimine Bakarsanız Gece Pek Güzel Çekmediğini Anlarsınız Xiaominin...

Xz1 daha iyimi çekiyor? hayır o fiyata alabileceğin en iyi telefon o :)

Fatih847

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Xiaomi mi 6 kullanıyorum tavsiye ederim.Bataryası çok iyi kamerası da gece çekimleri hariç güzel.Tek kötü yanı kulaklık girişinin dönüştürücü ile kullanılması.

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Arkadaşlar Teşekkürler Daha Kararlaştıramadım...

Not:Tek Beğendiklerimi Söylemeyin İsterseniz Yani Daha İyileri Varsa O Fiyata Söyleyebilirsiniz Benim İçin Tasarım Geri Planda Çünkü Donanımsal Olarak İyi İse Yazarsanız Daha İyi Olur Aklıma Gelen Telefonları Sıraladım Çünkü...

RRRohat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Kötümü
Bataryaları yazmışsinizda sony 2700 mah bataryayla diğerleriyle aynı süreyi alıyor. Arada neredeyse hiç fark yok. Sony stabilizasyonunu ortaya koyuyor. Bu arada çift kamera olup 2x optik zoom yapinca mi6 nin kamerasi daha mi iyi oluyor sanki. HAYIR. Kamerada xz1 den tek iyi olduğu yani o zaten. 1.8 diyaframı var ama sony 2.0 diyaframla gece çekimlerinde çok daha iyi çekiyor. Buda da sensörlerin kalitesinden dolayı. Sadece kağıt üzeri bilgilere bakmayalım lütfen.

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Ben anneme Samsung J7 Pro aldım. Ben de kullanma fırsatı buldum gayet güzel telefon. Orta segmentin en iyisi bence. Tavsiye ederim. Fiyatı 1800 TL. Kasma donma felan hiç olmadı oyunları da gayet stabil açıyor.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bataryaları yazmışsinizda sony 2700 mah bataryayla diğerleriyle aynı süreyi alıyor. Arada neredeyse hiç fark yok. Sony stabilizasyonunu ortaya koyuyor. Bu arada çift kamera olup 2x optik zoom yapinca mi6 nin kamerasi daha mi iyi oluyor sanki. HAYIR. Kamerada xz1 den tek iyi olduğu yani o zaten. 1.8 diyaframı var ama sony 2.0 diyaframla gece çekimlerinde çok daha iyi çekiyor. Buda da sensörlerin kalitesinden dolayı. Sadece kağıt üzeri bilgilere bakmayalım lütfen.

Alakası bile yok aradaki farktan haberin yok şuan bir kanıt bulamadım 2 cihaz'ın canlı canlı karşılaştırılmasıyla ilgili arada 650 mAh fark var hangisinin pili uzun zaman sonra daha uzun vaadeli olacağını düşün bakalım mi 6 tam bir fiyat performans ürünü arkadaş tercihini yapsın

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Sonyden telefon mu alınır arkadaş. Ha şu da var sırf kamera için telefon alınır mı? Mesela buda bi bakış açısı.

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Teşekkürler
Alakası bile yok aradaki farktan haberin yok şuan bir kanıt bulamadım 2 cihaz'ın canlı canlı karşılaştırılmasıyla ilgili arada 650 mAh fark var hangisinin pili uzun zaman sonra daha uzun vaadeli olacağını düşün bakalım mi 6 tam bir fiyat performans ürünü arkadaş tercihini yapsın
Sanırım Mi 6 Yı Tercih Edeceğim.. Param Olsa OnePlus 5T Alırım Ama :D
Sonyden telefon mu alınır arkadaş. Ha şu da var sırf kamera için telefon alınır mı? Mesela buda bi bakış açısı.
Sırf Kamera İçin Alınmaz Ya... Yoksa Sony XZ1 den Daha İyi Çeken Başka Telefonlarda Var...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Teşekkürler
Sanırım Mi 6 Yı Tercih Edeceğim.. Param Olsa OnePlus 5T Alırım Ama :D
Sırf Kamera İçin Alınmaz Ya... Yoksa Sony XZ1 den Daha İyi Çeken Başka Telefonlarda Var...
Tabikide bende onu önerirdim hatta bir arkadaşımız incelemesini bile yapacak :)

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Alınmaz tabi kardeşim. J7 Pro diyorum ben de mi6 yı görmedim... Mi6 al gönül rahatlığıyla. Bir arkadaş kullanıyor onu gayet şahane fotoğraflar çekiyor. Performans olarak zaten fişek...

Hepsiburadadan al ama satıcısının hepsiburada olmasına dikkat et dostum. Benim arkadaş öyle aldı baya araştırdı.

Son düzenleme:

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Tabikide bende onu önerirdim hatta bir arkadaşımız incelemesini bile yapacak :)
:) 2500 TL Vermez Bizimkiler :)
Alınmaz tabi kardeşim. J7 Pro diyorum ben de mi6 yı görmedim... Mi6 al gönül rahatlığıyla. Bir arkadaş kullanıyor onu gayet şahane fotoğraflar çekiyor. Performans olarak zaten fişek...

Hepsiburadadan al ama satıcısının hepsiburada olmasına dikkat et dostum. Benim arkadaş öyle aldı baya araştırdı.
Öyle Yapıcağım Zaten Teşekkürler...

M

Murat Burç

SDN Okuru
U11 2100 TL'ye bulunuyor 4gb ram fakat arka kamerası daha iyi ama tek kamera ona dA bak birde az daha zorla 2200-2300e 5tye yine de zorla

Qu4ntum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Kötümü

XZ1 fiyatı 2300 Tl kadar indi TR garantili.

Xiaomi mi 6 1800 TL İhtalatçı garantili.

Ürün garanti olarak bakıldığından fiyat farkı yok. Sadece kasa oranı önemli ürün sağlamlığı, firmada önemli.