1000-1500TL Telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

_zeytin_dalı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şöyle 1000-1500 arası hangi telefon alabilirim?

PubG , rules of survival vb.kaldırmasına gerek yok.Ama çok uygulama yüklerim,kullanırım beğenmediklerini silerim.Kamera da önemli Ön değil de arka kamera iyi olursa iyi olur.Vee batarya da normal kullanımda 1 günü zor çıkaranlar dan olmasın Zırt pırt şarj tak çıkar uğraşmayım.Bazı telefonlar da sorun oluyo ses karşıya gitmiyor(lenovo) ,mikrofonu sıkıntılı olmasın.Ses kaliteli cıkzın Başka? 32 GB iyidir.

Evet ,önerileriniz için beklemedeyim.Bu arada J7 prime 2 Nasıl?

coskunteke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba ; bu paraya gm8 plus olur. İyi̇ telefon.

2600 tl olursa lg v30 plus

Son düzenleyen moderatör:

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513

PubG , rules of survival vb.kaldırmasına gerek yok.Ama çok uygulama yüklerim,kullanırım beğenmediklerini silerim.Kamera da önemli Ön değil de arka kamera iyi olursa iyi olur.Vee batarya da normal kullanımda 1 günü zor çıkaranlar dan olmasın Zırt pırt şarj tak çıkar uğraşmayım.Bazı telefonlar da sorun oluyo ses karşıya gitmiyor(lenovo) ,mikrofonu sıkıntılı olmasın.Ses kaliteli cıkzın Başka? 32 GB iyidir.

Xiaomi Redmi Note 5 veya Mi A2 lite modellerine göz gezdirebilirsin. Kamera, pil performansı ve ses kalitesi bakımından iyi cihazlardır.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299

Xiaomi Mi A2 Lite'ı öneririm. :)

_zeytin_dalı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ; bu paraya gm8 plus olur. İyi̇ telefon.

2600 tl olursa lg v30 plus
2600₺ ne dostum? İyice uçtunn.Yine de sağolasın.

GM'ye de çöp diyorlar.İşte malzemesi sağlam değil ki doğru arka kapak plastik.Ben oraya buraya atarım valla
İşlemci iyi değil snapdragon 430 giriş segment bu fiyata ne bekliyorlarsa Ve şarjı da çabuk bitiyo büyük kız kardeşimden biliyorum gerçi onunki 2500 mah tı.Falan filan
Neyse dostum J7 prime 2 Nasıl ??

---- Mesajlar birleştirildi ----

Xiaomi redmi note 5 tam size göre
Şimdi ithalatçı garantili ...Riske girmek ne kadar doğru? Ve xiomia telefonların sar değeri sanki biraz yüksek .Kullandıysan dostum,o enginnnn tecrübelerinden faydalanabilir miyim??

[
Xiaomi Redmi Note 5 veya Mi A2 lite modellerine göz gezdirebilirsin. Kamera, pil performansı ve ses kalitesi bakımından iyi cihazlardır.
Dostum maksimum 1500 demiştim fiyatına bakıyorum 32 GB (note5) ı bile en düşük 1600₺
Neyse zaten şimdi almayacam 1-2 ay sonra düşer zaar.Eyvallah?

Son düzenleme:

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Redmi s2 de alabilirsin tek kötü yanı ekranı hd olması

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
2600₺ ne dostum? İyice uçtunn.Yine de sağolasın.

GM'ye de çöp diyorlar.İşte malzemesi sağlam değil ki doğru arka kapak plastik.Ben oraya buraya atarım valla
İşlemci iyi değil snapdragon 430 giriş segment bu fiyata ne bekliyorlarsa Ve şarjı da çabuk bitiyo büyük kız kardeşimden biliyorum gerçi onunki 2500 mah tı.Falan filan
Neyse dostum J7 prime 2 Nasıl ??

Şimdi ithalatçı garantili ...Riske girmek ne kadar doğru? Ve xiomia telefonların sar değeri sanki biraz yüksek .Kullandıysan dostum,o enginnnn tecrübelerinden faydalanabilir miyim??

[

Dostum maksimum 1500 demiştim fiyatına bakıyorum 32 GB (note5) ı bile en düşük 1600₺
Neyse zaten şimdi almayacam 1-2 ay sonra düşer zaar.Eyvallah?
Xiaomi Redmi Note 5 32 GB 3 GB Ram Snapdragon 636 İşlemcili Altın Cep Telefonu İthalatçı Firma Garantili 60 tl koyarsınız diye düşündüm açıkcası :)

Kendim garantisiz mi a2 kullanıyorum. Gayet memnunum.

Son düzenleme: