1000-1500 tl telefon önerisi

Hangi telefon? oyun-video açısından

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

efeerengezer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunlar haricince telefon öneriniz varsa yorumlarını bekliyorum.
1.Xiomi Redmi 5 Plus
2.Xiomi Mi A1
3.Huawei P Smart
4.Lenova Moto Z

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,370
3 telefon arasında kaldım bunlar haricince telefon öneriniz varsa yorumlarını bekliyorum.
1.Xiomi Redmi 5 Plus
2.Xiomi Mi A1
3.Huawei P Smart
Lenovo Moto Z'ye ne dersin?
Telefonun oynatamayacağı hiçbir oyun yok. 1-2 yıl tam performans çalışabilecek bir cihaz. :)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,370
tamam bunu alabilirim biraz hoşuma gitti bundan sonra en iyi 2. ne sizce kamera kaliteside güzel olsun
Snapdragon 625 işlemci platformlu 4K video kaydı yapabilen Redmi 5 Plus 2. sırada seçenekler arasından yerini alabilir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
M6 Note. Tamn paket bir cihaz. Video kaliten yüksek olur ama videoda sarsıntı çok olur sabit çekim yapacaksan HTC U11 kamera senbsmörne sahip. Pil 4000 ama işlemci SD625. SD625 ile bir çok yuun rahat oynarsın.
Moto Z çok ince bir cihaz olduğu için hem çabuk ısınıyormuş hem de bunu ciddi derecede hissteriyormuş. Pil zaten en büyük sorunu oyun da işin içne girerse o pili emer.

M

Murat Burç

SDN Okuru
peki sizin öneriniz nedir genellikle oyun oynayan biriyim ama birde 4k çekim kalitesi olsun ne önerirsiniz
Benim deneyeimlerini aktaralanrdan okudğum kadarıyla fotoğrafları Note FE seviyesinde. Bazen daha iyi bazen daha kötü. Yani kısaca iyi.
Ama VİDEO 4K var mı bilmiyorum. Bu fiyata çok iyi video çeken cihaz bulmak zor. Moto Z 4K çekiyor ama ne kadar performans verir bilemem dedim ya pil sıkıntı biraz. Video isteğiniz bu fiyat için biraz lüks kaçıyor. M6 Note'da stabilziasyon yok habertiniz olsun

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
peki sizin öneriniz nedir genellikle oyun oynayan biriyim ama birde 4k çekim kalitesi olsun ne önerirsiniz
Benim deneyeimlerini aktaralanrdan okudğum kadarıyla fotoğrafları Note FE seviyesinde. Bazen daha iyi bazen daha kötü. Yani kısaca iyi.
Ama VİDEO 4K var mı bilmiyorum. Bu fiyata çok iyi video çeken cihaz bulmak zor. Moto Z 4K çekiyor ama ne kadar performans verir bilemem dedim ya pil sıkıntı biraz. Video isteğiniz bu fiyat için biraz lüks kaçıyor. M6 Note'da stabilziasyon yok habertiniz olsun
Stabilziasyon nedir? Bir de o telefonda galiba dokunmatik sorunu oluyormuş.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Moto z

Siparişini verdim. Sabursızlıkla bekliyorum

Zeus Antonius

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
25
Tabii ki Venüs Z20.
QSD 630, 4GB RAM, 64GB Depolama, 5.65" FHD+ 427ppi Ekran, 16 MP-5 MP Dual Cam Bokeh, 4K&Slow Motion Video Record, Radio, WoWIFI, ViLTE, VoLTE, 3400 mAH, Android Oreo
Ses ve güç düğmeleri sağ tarafta ve birbirine yakın. Parmakizi okuyucu yerli yerinde. Gürültü önleyici ikinci mikrofon var.
Ve harika garanti.
Fiyat 1600TL.
---- Mesajlar birleştirildi ----
Yalnız Vestel telefonun içini dayayıp döşemeyi müşteriye bırakıyor. Şu programları Z20'ye yüklersen, Z20 muhteşem bir telefon olacaktır:
Nova Launcher, MacroDroid (AI), Simple Mobile Tools-Gallery, EverSync with Widget, VLC, BlueMail, Comodo Savungan, Comodo Dome Shield, FADE Encrypter, ACR Call Recorder, Equalizer FX, AccuWeather, Avast Battery Saver-RAM Cleaner-Bulk Cleaner-Charging Screen, ES File Explorer, ES Swipe Menu, ES Note Editor, WPS Office, MSOffice Lens, ColorNote with Widget, Google Calendar, RAR, Whatsapp, Google Drive, FTP Express, Power Director, Pixlr, Sony Sound Recorder, Animated Photo Widget+, GPS Widget, DU Recorder, Gabenative Compass, Samsung SmartView, TeamViewer, TestM, Firefox, Opera with Ad Blocker, Swiftkey Keyboard (Zaten yüklü olması lazım.), E-devlet.
Bir de size örnek bir arayüz göstereyim: https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=ocIQ0-mgGMU

efeerengezer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi ben ne alim lütfen yardım edin şuan Lenova Moto Z ve Redmi 5 plus arasında kaldım ben genellikle oyun oynuyorum pil ömrüde iyi olsun çekim kalitesi güzel olsun

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şimdi ben ne alim lütfen yardım edin şuan Lenova Moto Z ve Redmi 5 plus arasında kaldım ben genellikle oyun oynuyorum pil ömrüde iyi olsun çekim kalitesi güzel olsun
Çekim kalitesinden kastın nedir? Bak açık açık söylüyorum bu fiyata video hedeflerini üst seviye tutma fotoğraf dersen çok iyi modeller var.
Moto znij pili iyi değil. Oyun oynarsan su gibi akan pil daha da akar.
Ortalama oyun performansı çok iyi pil çok iyi fotoğraf kalitesi dersen M6 Note al