Hangisini önerirsiniz ?

• General Mobile GM 5 Plus

Kullanılan: 79 23.1%
  • General Mobile GM 6

Kullanılan: 53 15.5%
  • Huawei GR 5 2017

Kullanılan: 160 46.8%
  • Lenovo K 6 Note

Kullanılan: 50 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    342

Bu konuyu okuyanlar

sedat44skr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Xiomi mi5s snapdragon 821 performansını ve işlemcisini bu kadar uygun fiyata başka bulamazsınız

Enes Er

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese Merhaba Arkadaşlar,
Benim telefonum arızalandı ve yeni telefon almaya karar verdim önce 800-1000tl arsı bir telefon alıcaktım ama biraz fazla verip uzun kullanmaya karar verdim
Günlük face,instagram,snapchat vb kullanıyorum oyun oynamam maksimum clash royale filen oynarım çok fazla bir performans beklemiyorum günü çıkarsın ve ısınmasın yeter
Bana bu fiyat aralığında ve bilindik bir marka olsun(Samsung,GM,Asus tarzı olsun Lenovo huawei gibi markaları istemiyorum)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Zenfone 3 4gb ram 64 GB depolama olan seçenek 1500 TL civarlarında bulunabiliyor. Onu alabilirsiniz.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
iphone verilen parayı haketmeyen telefondur benim gözümde.Bu bütçede alabilecek bi tek 5s var o da çok değil 1 yıla kadar çoğu uygulamaya desteğini kaybeder üstüne birüsür yeni telefon çıkmışken eski bir iphone almak ne bileyim açıkçası beni tatmin etmezdi.daha yeni aldığım Samsung Galaxy J5 pro telefon bana gayet iyi geldi s8 arayüzünü kullanıyor gözüme kasma vs çarpmadı metal kasası olduğundan güneşte fazla ısınması dışında bi sorun görmedim ben fiyatı 1300TL bence j5 pro almayı bir düşünebilirsiniz.
5s almak dünyanın en büyük akılsızlığıdır. bu fiyata alınmaz. çağ dışı ürün

Daryl dixon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1000-1200 tl arası bütçe ile önerebileceğiniz iyi bir telefon varsa yazarmısınız.

2 yıl götürmesi lazım bu telefonun

aklımda bi kaç model var

1.GM 5 PLUS ---- 1000 TL

2.A3 2017 ---- 1279 TL

3.ASUS ZENFONE 3 MAX ---- 1099TL

-GM 5 PLUS ile ilgili çok şikayet var.geçen gün arkadaşım aldı.çok ısınıyor.
-ZENFONE 3 MAX hakkında hiçbir fikrim yok.
-A3 2017 galiba aralarında en sıcak baktığım model bu.
-hızlı şarj
-suya dayanıklı
-parmak izi okuyucu falan
-baya seri bi telefon tek eksiği oyun performansı

Önerebileceğiniz başka model varsa aşağıya yazalım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mİ5S 64GB
Bilindik marka ve disbiritör garantili olsun diyorsan biraz daha çık X Compact al ama X Compact 4.6 inç kalın ve plasik kasa

aslimimar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1300 Tl'ye Kadar Telefon Önerisi İstiyorum Arkadaşlar Oyun Oynamam Pek , Kamerası Aşırı Derecede Önemli Günde En Az 20-30 Fotoğraf Çekiyorum Bataryasıda Tüm Gün Sosyal Medya Kullanımı için Önemli Önerinizi Ve Nedenini Yazarsanız Sevinirim.. (xıaomı yazmayın)

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
1300 Tl'ye Kadar Telefon Önerisi İstiyorum Arkadaşlar Oyun Oynamam Pek , Kamerası Aşırı Derecede Önemli Günde En Az 20-30 Fotoğraf Çekiyorum Bataryasıda Tüm Gün Sosyal Medya Kullanımı için Önemli Önerinizi Ve Nedenini Yazarsanız Sevinirim.. (xıaomı yazmayın)
1300 liraya en iyi kamera Asus Zenfone 3 te var. Hepsiburada.com da Türkiye garantili 1300 liraya bulabilirsiniz. İnternetten almam derseniz 1500 liraya mağazalarda bulabilirsiniz. Kamera konusunda isteklerinizi fazlasıyla karşılar.
Xiaomi yazmayın dediğiniz için yazmadım. Ama mi5s de isteklerinizi karşılardı.

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
İthalatçı garantili olmasında bir mahsur var mı? Yoksa, türkiye garantili mi olsun?

Eğer ithalatçı garantili sıkıntı olmazsa Samsung Galaxy x5 Pro var.
Yok eğer Türkiye garantili olsun derseniz, Xperia XA1 var. Fakat onun da suya karşı koruması yok. Samsung A3 (2017) diyebilirim, fakat batarya olarak Nokia 6 çok iyi. Kamerası da tatmin edici.

Son düzenleme:

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
İthalatçı garantili olmasında bir mahsur var mı? Yoksa, türkiye garantili mi olsun?

Eğer ithalatçı garantili sıkıntı olmazsa Samsung Galaxy x5 Pro var.
Yok eğer Türkiye garantili olsun derseniz, Xperia XA1 var. Fakat onun da suya karşı koruması yok. Samsung A3 (2017) diyebilirim, fakat batarya olarak Nokia 6 çok iyi. Kamerası da tatmin edici.
Samsung Galaxy x5 pro diye bir telefon mu varmış:D c5 pro dan bahsediyorsun galiba. Onun kamerası zenfone 3 ile yarışamaz. Xa1 de zenfone 3 ten daha geri kamera olarak. 23 MP kameraya aldanma. A3 hiç alınmaz. Tek mantıklı Nokia 6 ama Zenfone 3 bir kaç tık daha önde;)

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Samsung Galaxy x5 pro diye bir telefon mu varmış:D c5 pro dan bahsediyorsun galiba. Onun kamerası zenfone 3 ile yarışamaz. Xa1 de zenfone 3 ten daha geri kamera olarak. 23 MP kameraya aldanma. A3 hiç alınmaz. Tek mantıklı Nokia 6 ama Zenfone 3 bir kaç tık daha önde;)

Bahsettiğiniz telefon 1700 TL civarında. Fakat OİS olması açısından evet kamera konusunda bulardan bir tık ötede.

c5 pro yazacaktım. yanlış yazmışım. Yanyana harfler.

XA1'in aldanılacak bir tarafı yok, rakamlara göre demedim, bizzat tecrübe ile sabit.

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Bahsettiğiniz telefon 1700 TL civarında. Fakat OİS olması açısından evet kamera konusunda bulardan bir tık ötede.

c5 pro yazacaktım. yanlış yazmışım. Yanyana harfler.

XA1'in aldanılacak bir tarafı yok, rakamlara göre demedim, bizzat tecrübe ile sabit.
Zenfone 3 ün 4/64 lük modeli 1700 lira 3/32 lik modeli 1300 liraya bulunuyor. Xa1 kamerası fena değil diye duymuştum bende ama Zenfone 3 ten iyi olduğunu sanmıyorum.

aslimimar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1300 liraya en iyi kamera Asus Zenfone 3 te var. Hepsiburada.com da Türkiye garantili 1300 liraya bulabilirsiniz. İnternetten almam derseniz 1500 liraya mağazalarda bulabilirsiniz. Kamera konusunda isteklerinizi fazlasıyla karşılar.
Xiaomi yazmayın dediğiniz için yazmadım. Ama mi5s de isteklerinizi karşılardı.
selam, zenfone 3'ün hangi modeli bu bahsettiginiz?

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
selam, zenfone 3'ün hangi modeli bu bahsettiginiz?
3 GB ram li 32 GB hafızalı model
--- Gönderi Güncellendi ---
Ayrıca Zenfone 3 kullanıcısı olarak şunları da ekleyeyim:
Ön kamerası müthiş. Selfie çekmek için pek çok farklı modlar mevcut. (Yüksek çözünürlük, süper özçekim,güzelleştirme modu vs) Ayrıca telefonun içinde fotoğraflara farklı efektler ekleyebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz, karanlıkta daha iyi fotoğraf çekmek için pek çok uygulama bulunuyor. Zenfone 3 o fiyat bandının kamera kralı.

Reaksiyon puanı
25
Anladığım kadarıyla ithalatçı garantili istemiyorsunuz. Zaten önerilmiş olsa da ben yine de Zenfone 3 yazayım. Garanti sorun olmazsa yine de Mi5S düşünün. HTC 10, S7 Edge, LG G6 modellerinden (Performans olarak. Kağıt üzeri daha iyi bir kameraya sahip olsa da Mi6 S8 hesabı. Olay deneyimde bitiyor.) geri kalır bir yanı yok pek. Türk bir kanal Zenfone 3 için bir batarya kullanım testi yapmıştı. İsim vermiyorum. Gerçek kullanım testi diye bir şey. Bilen biliyor. Zenfone 3 kullanıcının gördüğü en başarılı cihazlardan batarya konusunda. Çok iyi bir süresi var. Kamera konusunda ise konuşmayı gerek görmüyorum. PixelMaster 3.0 demem yeterlidir umarım. Bunun dışında P9 Lite 2017 ya da GR5 2017 de bakabilirsiniz. Biri çift kameralı biri de çok beğenilen bir cihaz.

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhaba SDN üyeleri ben 1 ay önce S7 edge alıcam dedim ama babam kendisine 6S aldı ve bu yaz çok fazla masraf ettik diye bana almadı şimdi bende onun eski telefonu olan 5S kullanıyorum beni idare ediyor lakin kardeşim bana ver diye ağlamasıyla babam yarın sana yeni alalım dedi benim A7 alacağım kesinleşti fakat iki seçenek var

1) A7 2017 kaçak(yurt dışı) 1150 tl garantisi yok full kutu sıfır
2) A7 2017 yurt içi kayıtlı 1 ay kullanılmış full kutu 1500 tl

Sizce hangisini almalıyım arada ki 350 tlyi verip garantili mi garantisiz mi?

Marka samsung olunca garanti çöp oluyor benim görüşüm 1.den yana ama kendi kafama göre iş yapmayayım diye size soruyorum [emoji4][emoji4] şimdiden teşekkürler.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
1. Riske değer gibi geliyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
Amazonda bile 1300TL iyi bulmuşsun 1150TL ye çakma olabilir dikkat et.

Reaksiyon puanı
125
1150 tl çok iyi fiyat be.
birde ikinci telefon kullanılmış.
riske kesinlikle değer.

M

Murat Burç

SDN Okuru
O fiyata git illa disbiritör garantili ve bilindik marka olacak diyorsan zenfone 3 64 gb al 1500 tlye
Niye uğraşıyorsun A7 2017 ile ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sallama hocam XA1'in en azından fotoğraf olarak zenfone 3'den geri kaldığı bir nokta yok çok fazla sallıyorsun.
Zenfone 3'ün kamerası açık konuşuyorum kendim gördüm gayet iyi bir kamera özellikle gündüz fotoğrafçılığı için. Ama amiral gemisi gibi şişirip duruyorsun.

ZEUS124

Asistan
Reaksiyon puanı
21
O fiyata git illa disbiritör garantili ve bilindik marka olacak diyorsan zenfone 3 64 gb al 1500 tlye
Niye uğraşıyorsun A7 2017 ile ?

Hacı garanti şart değil zaten tüm androidlerin garanti politikaları birbirine yakın hatta aynı samsung servisi ne ise asus servisi de o bilgisayar servisinden biliyorum asusu