1000-1200 TL civarı telefon önerisi olan ?

Bu konuyu okuyanlar

yemrekmekci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan cebimde nakit 1.000 TL var ve yeni telefon almak istiyorum. En fazla 1.500 TL'ye kadar çıkabilir.

İstediğim Özellikler;
  • Android veya iOS
  • 8 MP kamera
  • En az 1 Ghz
  • Uzun Pil Ömrü
  • 1080p video kaydı

Telefonda aradığım başlıca özellikler bunlar. Telefon seçmede yardımcı olursanız sevinirim.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Bende onu düşünüyorum aslında. Pasaport kayıtlı Sim Free iPhone 4S 16 GB alayım diyorum ama garanti olmayınca insan tereddütte kalıyor.

HTC alacak olduktan sonra 4S düşünülebilir çünkü htc'nin teknik servisinden herkes şikayet ediyor ama işim garanti olsun dersen, şu iki üründen birisini düşünebilirsin. :)

http://www.hepsiburada.com/Liste/so...x?productId=telceperickarcs&categoryId=371946
http://www.hepsiburada.com/Liste/so...px?productId=telceperickarc&categoryId=371946

[MENTION=376]pesimist[/MENTION]'in telefonu bunlardandı diye biliyorum, bir o da gelip yorum yaparsa iyi olur. :)

yemrekmekci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC alacak olduktan sonra 4S düşünülebilir çünkü htc'nin teknik servisinden herkes şikayet ediyor ama işim garanti olsun dersen, şu iki üründen birisini düşünebilirsin. :)

http://www.hepsiburada.com/Liste/so...x?productId=telceperickarcs&categoryId=371946
http://www.hepsiburada.com/Liste/so...px?productId=telceperickarc&categoryId=371946

@pesimist'in telefonu bunlardandı diye biliyorum, bir o da gelip yorum yaparsa iyi olur. :)

Arc S 1.4 Ghz işlemcisiyle dikkatimi çekiyor. Bir sorum olacak; Arc S'de ön kamera yok mu?

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben Optimus Black ten memnunum. Fiyatıda makul. Önerebilirimde. Ancak tavsiyem çift çekirdekli bir işlemcisi olan (veya güçlü bir tek çekirdek) ve Ram miktarı 1 gb telefon alman. Bu vakitten sonra güçlü bir işlemci olmazsa olmaz. Gönül ister ki ICS üzerinde gelen bir telefon olsun. Ama Türkiyenın durumu malum.

İphone konusuna gelince, her nekadar kolay kolay arıza ile karşılaşılmıyorsada bu sana denk gelmeyecek demek değil. Garanti önemli birşey. Ve pasaport bulmakda baya sıkıcı.

Yerinde olsam xperia arc s alırdım

yemrekmekci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Optimus Black ten memnunum. Fiyatıda makul. Önerebilirimde. Ancak tavsiyem çift çekirdekli bir işlemcisi olan (veya güçlü bir tek çekirdek) ve Ram miktarı 1 gb telefon alman. Bu vakitten sonra güçlü bir işlemci olmazsa olmaz. Gönül ister ki ICS üzerinde gelen bir telefon olsun. Ama Türkiyenın durumu malum.

İphone konusuna gelince, her nekadar kolay kolay arıza ile karşılaşılmıyorsada bu sana denk gelmeyecek demek değil. Garanti önemli birşey. Ve pasaport bulmakda baya sıkıcı.

Yerinde olsam xperia arc s alırdım

1.000 - 1.500 TL verince en iyisi olmasa bile iyi bir telefon olsun istiyorum. Arc S veya Sensation düşünüyorum şuan.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Arc S 1.4 Ghz işlemcisiyle dikkatimi çekiyor. Bir sorum olacak; Arc S'de ön kamera yok mu?

Evet Arc S var bende.. 1.4 Ghz işlemci ile hakikaten ışık hızında android keyfi yaşatıyor. Oyunlar hızlı açılıyor ve kasılmıyor. Ön kamerası yok. İhtiyaç da yok bence. Görenler hayranlıkla bakıyor... İyi ki almışım. Şarjı çok aşırı kurcuklarsan 1 gün, insan gibi kullanırsan 2 gün gidiyor :)

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Ben olsam iphone 4 alırdım ama sensationda mükemmel :)

yemrekmekci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet Arc S var bende.. 1.4 Ghz işlemci ile hakikaten ışık hızında android keyfi yaşatıyor. Oyunlar hızlı açılıyor ve kasılmıyor. Ön kamerası yok. İhtiyaç da yok bence. Görenler hayranlıkla bakıyor... İyi ki almışım. Şarjı çok aşırı kurcuklarsan 1 gün, insan gibi kullanırsan 2 gün gidiyor :)

Eğer daha iyi bir telefonu o fiyata bulamazsam Arc S alacağım.

Lg Optimus 2x düşünebilirsin aslında Çift çekirdekli aynı şekilde.

LG'ye bir türlü kanım ısınmıyor.

Ben olsam iphone 4 alırdım ama sensationda mükemmel :)

iPhone alırsam 4S alırım ama onun içinde 900 TL daha biriktirmem lazım.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
4 ile 4s arasında ne fark var sizce ?

yemrekmekci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4 ile 4s arasında ne fark var sizce ?

8 MP kamera, 1080p HD video çekimi, konuşma vb. süreler. Almışken elimden geldiği kadar en iyisi almak istiyorum hocam. 4S alamayacağım için Sensation veya Arc S'i tercih ederim. Tabi bu benim düşüncem :)

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
donanımda öte işletim sistemlerinide bir karsılastır bence. Iphone 4'ün tüm sosyal ağlarla olan ilişkisi cok iyi bildirimler cıkıyor ekranda vs onlar cok hosuma gidiyor benim :)

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Kesinlikle Sensation veya Arc S'i tercih Sebebin olmalı bence ;)

ozyyyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende htc evo 3D yede bi bakmalısın ram ve işlemci konusunda çok iyi artı 3 boyutlu goruntu cekmesı cabası :D

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Ben 3d telefon kullandım ve bu kadar gereksiz bir özellik olamaz telefonda :)
çektiğin videoyu izlerken 3 boyut etkisi hissetmiyorsun ancak bir yerlerden bulup izlediğinde artık dogru acıyı tutturursan izleyebiliyorsun 3 boyutlu görütü :)

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Ben 3d telefon kullandım ve bu kadar gereksiz bir özellik olamaz telefonda :)
çektiğin videoyu izlerken 3 boyut etkisi hissetmiyorsun ancak bir yerlerden bulup izlediğinde artık dogru acıyı tutturursan izleyebiliyorsun 3 boyutlu görütü :)

Aynen eğerki doğru açıyı tutturamazsanız görüntüden hiç birşey anlaşılmıyor..oyun larda bile aynı şekilde.

yemrekmekci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evo 3D'ye bir türlü kanım ısınmadı. Ayrıca benim için "şuan" telefonlarda 3D gereksiz bir özellik... Almışken uzun süre kullanmak istiyorum bu yüzden iyi araştırma yapıyorum. Şuan için en iyi tercih Sensation, Arc S veya iPhone 4...

Garantisiz iPhone 4 veya 4S alayım diyorum ama ilerleyen zamanlarda sorun çıkar diye biraz tereddütteyim.