10 yıllık pc m var ailem yenisini almıyor taktik verin

Bu konuyu okuyanlar

Eupy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nasıl yenisini aldırabilirim bir fikrin var mı
Bilgisayar lafını duyunca hemen yok diyorlar nasıl ikna ederim her türlü fikre açığım yardiiiikm
çok kötü durum ben olsam ayrı eve çıkardım );

MrGrфn

Profesör
Reaksiyon puanı
1,290
Benim de ortalamam 99 küsur ailem aferin bile demiyor. :D

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Ailem teknolojiye karşı, 10 yıllık PC var. Aileme yenisini alalım dedim hayır diyorlar. Onlardan habersiz birkaç sipariş verdim iyice kızdılar lise 1 deyim 9.sınıf ama derslerim mükemmel ötesi 98 ortalamam yani ama hala almıyorlar. Hatta o kadar öteye geçtiler ki artık aldıkları yeni telefonu bile aldılar tuşlu telefon verdiler. Kış geldiğinde okullar açılınca PC'yi kaldırıyorlar sadece yazları veriyorlar taktik verin ne olur delireceğim. Pc nin parasının bir kısmını vermeye razıyım
Allah yardımcın olsun. Büyük ihtimalle ileride iş sahibi olunca yeni bir bilgisayar sahibi olacaksın.

RexFaiL

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Türkiye Gibi bi ülkede kiminne saçma gelsede okumak çok saçma asgari ücretle bile çok zor geçiniyolar sanki okuyunca aylık 15.000tl alıyoz he benim akrabam mühendis fakat tekstilde makinede çalışıyor.

MrGrфn

Profesör
Reaksiyon puanı
1,290
Türkiye Gibi bi ülkede kiminne saçma gelsede okumak çok saçma asgari ücretle bile çok zor geçiniyolar sanki okuyunca aylık 15.000tl alıyoz he benim akrabam mühendis fakat tekstilde makinede çalışıyor.
Nereden mezun olduğuna göre değişir. Kuzenim Bilkent'ten 1.'likle ayrıldı 1 ay içinde ROKETSAN'da işe başladı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nereden mezun olduğuna göre değişir. Kuzenim Bilkent'ten 1.'likle ayrıldı 1 ay içinde ROKETSAN'da işe başladı.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Sadece bilgisayara adeta taparcasına kendinizi şartlamıyın, biraz da etrafınızdaki güzellikleri farketmeye çalışın... Sporla ilgilen mesela, vücut yap ya da boy uzatmaya çalış, kendini geleceğe hazırla... Bırak boşver bilgisayardaki oyunlardan sadece ama sadece geçici bir zevk alırsın ama kendini geleceğe hazırlayabilirsen spor, sanat ya da aşk anlamında çok karlı çıkacaksın emin ol.

goktug05.06

Doçent
Reaksiyon puanı
121
sana yaptığım taktiği anlatayım ilk başta kendi pc ne bakma hiç böyle çok çok az yüksel pc başında donuyo kasıyo vs. ondan sonra internet kafeye gitmeye çalış her fırsatta anneni zorla internet kafe için ben böyle yaptım sonrası çorap söküğü gibi geldi
Ailem teknolojiye karşı, 10 yıllık PC var. Aileme yenisini alalım dedim hayır diyorlar. Onlardan habersiz birkaç sipariş verdim iyice kızdılar lise 1 deyim 9.sınıf ama derslerim mükemmel ötesi 98 ortalamam yani ama hala almıyorlar. Hatta o kadar öteye geçtiler ki artık aldıkları yeni telefonu bile aldılar tuşlu telefon verdiler. Kış geldiğinde okullar açılınca PC'yi kaldırıyorlar sadece yazları veriyorlar taktik verin ne olur delireceğim. Pc nin parasının bir kısmını vermeye razıyım

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Esnaf olmak kolay mı? Hele küçük esnaf olmak...

Glenkee

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Çoğu kişi başarı falan demiş ama benimde derslerim 90 altında değildi hiçbir zaman almıyolardı evet.SOnra ben para topladım 1500 tl fln yavaş yavaş parça aldım bilgisayara sonra güzel birşey çıktı ortaya.Kendi paramla alınca bişey demediler.Öyle bi dene

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
Laptop al alacaksan.Masaüstü leri sevmiyorum ben.

Reaksiyon puanı
111
Kardeşim sana öncelikle bir şeye değinmek istiyorum. Bir bildikleri var o yüzden almıyorlar. Senin bilgisayarı alınca derslerinin düşeceğini ve asosyal bir insana dönüşeceğini düşünüyorlar. Derslerine çalışmaya devam et vatana millete hayırlı bir insan ol büyüyünce işleyip mutlaka güzel bir bilgisayar alırsın onları üzme sen çalış mutlu et onları her güzel şeyin sonunda elbet bir başarı olur mutlaka. Paranı biriktir onlarla iyi geçin onlara yardım et sürekli sosyalleş onlarla ve gözlerine gir mutlaka bir şeyler olacaktır kendi tecrübelerimi anlatıyorum ben böyle yaparak PlayStation4 almıştım geçen sene ve 11.Sınıfım çalışıyorum. Paramı da biriktirdim oyunumu oynuyorum. Dediklerimi bir dene emin ol hikayenin sonunda mutlu olacaksın güzel kardeşim kendine iyi bak :)