10 TL'ye Windows 10 Pro Alınır mı? (ePttAVM)

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
7
arkadaşlar ePttAVM - Microsoft Windows 10 Pro Dijital İndirilebilir Lisans Key bu sitede 10 tl ye windows 10 pro satılıyo altında 56 yorum var hespi 5 yıldız vermiş sizce site güvenilirmi yada 10 tl'ye alınırmı bilemedim açıkcası ben yeni sistem alacağım benim bir tane monitör var eski sistemi taktığımızda windows xp açılıyor yeni sistem alıp taktığımda ordan seçebilecekmiyim windows kaç olduğunu yada mesela windows 7 den 8 e yükselten insanlar var onlar korsan olarak internetten mi yüklüyor hani windows etkinleştirelemedi yazıyor altta yani 1000 bin tl şeyi 10 tl ye almak ne kadar mantıklı youtube'dan video izledim 58 tl ye alıp kullananlar varmış bilemiyorum alınırmı yada yeni sistem aldığında bana hangisi kurmak istiyorsan onu kur seçeneği gelecekmi ?? biryerde görmüştüm sanki

Son düzenleme:

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Tavsiye ettiğimiz bir şey değil. İleride key ile ilgili sorun çıkarsa muhattap bulamazsınız. Kim resmi yollardan 1000 liralık şeyi 10 liraya vermek ister ki?

Reaksiyon puanı
7
Tavsiye ettiğimiz bir şey değil. İleride key ile ilgili sorun çıkarsa muhattap bulamazsınız. Kim resmi yollardan 1000 liralık şeyi 10 liraya vermek ister ki?
evet bende öyle düşünüyoru ama mesela daha yeni sistem almış hiç açmamışbir kaç video izledim orada usb felan takıyorlar bıostan birşey yapıloar uygulama indiriliyor technopatda felanda varda rufus denilen birşey kullanıyorlar link de atayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani pro olması şart değil yeterki windows 10 olsun aa pro olursa daha iyi olur yani onların yaptığı şey işe yarıyormu resmimi virüs gelirmi ?

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
evet bende öyle düşünüyoru ama mesela daha yeni sistem almış hiç açmamışbir kaç video izledim orada usb felan takıyorlar bıostan birşey yapıloar uygulama indiriliyor technopatda felanda varda rufus denilen birşey kullanıyorlar link de atayım

yani pro olması şart değil yeterki windows 10 olsun aa pro olursa daha iyi olur yani onların yaptığı şey işe yarıyormu resmimi virüs gelirmi ?
Vallaha hocam ucuz lisans olmaz. Virüs içerebilir. Resmi değildir. Hatta hocam ben PC'yi formata götürdüm. Yakamoz denen bir yer bana 100 TL format+yepyeni yazılım dedi. Başka bir yer 500 TL dedi. Bir gün sonra yakamoz'dan kasayı aldım. İçinde sahte sürüm var. Paramı iade etmediler. Başvurdum tüketici hakem heyetine. Verdiler. Sonra bir daha format attırdım. 500 TL olan yere. Adam gibi yazılım yüklemişler.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
ben en son 30 tlye almıştım bu tarz sitelerden daha sorun çıkmadı , bol şans :)

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,926

[/QUOTE

Windows sürümü için Windows kurmaya gerek yok. Ne keyi girerseniz anında o versiyon olur. Az özellikliden fazlaya geçerseniz bilgisayarı yeniden başlatmanı istiyor.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bu satılan dijital lisans bu lisansın girildiği bilgisayara özgü birşey o bilgisayar sadece lisanslı oluyor 1000 tl'ye bahsettiğinz lisans kutulu lisans onu istediğiniz bilgisayarda kullanabiliyorsunuz herkes artık öyle kullanıyor bende o siteden aldım bir problem çıkmadı kullanıyorum ama satıcıdan satıcıya değişebilir bu durum..

Reaksiyon puanı
390
Hocam webtekno yayınladığı videosunda ucuza sayılan win10 pro keylerin windows tarafından etkisiz hale getirildiğini söylemişti.

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
vala ben de kimsede görmedim 2 senedir kullanıyorum 0 sıkıntı, gerek güncelleme gerek formatta, aynı kodu tekrar girince her şey orjinale dönmüştü :)

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bende alalı çok olmadı o fiyat civarında epttawm'den aldım hiç bir sıkıntı çıkmadı..

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Bende 20 TL ye aynı şekilde aldım bir sorun yok. Olacağını da sanmıyorum. OEM Keyler anakarta gömülüyor birdaha başka bilgisayarda kullanılamıyor. Fiyatının ucuz olmasının sebebi budur. Bazı forumlarda arkadaşlar Windowsu arayıp teyit ettirmişler. Sizde alıp yapabilirsiniz.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Bende 2 sene önce 10 tl civarında bir fiyata ya HB den yada N11 den windows 10 pro lisansı almıştım hiç bir sorun çıkmadı çok şükür.

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
6.5 tl ye satan varmış yaf (oem görünmüyor ama), gittigidiyor üzerinden valla almayı düşünüyorum sanki.. :)

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
Hocam yani alabilir miyiz bi sorun çıkar mı

temmuzz

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Alınır. Tek cihazda kullanılır sadece başka cihazda çalışmaz.

Son mesajlar