10 Eylül – 20:30 Hadi Müzik Gecesi İpucu Sorusu Cevabı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)


haberbozkurt

Üyecik
Katılım
19 Eyl 2015
Mesajlar
12
Puanları
3
10 Eylül 20:30 Hadi Müzik Gecesi İpucu Bugün Yayınlandı.

Türkiye’nin ilk canlı ve gerçek para ödüllü mobil bilgi yarışmasına hoş geldin! hadi’de yarışmak çok, kazanmak daha da çok eğlenceli.
hadi’de herkese uygun bir yarışma var! Spor, müzik, futbol, film, magazin, kolayı, zoru, orta şekerlisi… Daha neler neler… Her gün yepyeni bilgi yarışmalarına katılabilir, gerçek para ödülleri kazanabilirsin.
Bugüne kadar milyonlarca TL ödül dağıttık ve bu rakam her geçen gün artıyor. Belki de sıradaki ödülün sahibi sensin.
Hadi’yi indirdikten sonra ilgi duyduğun kategorilerdeki yarışmaların hangi gün ve saatte yapılacağını öğrenmek için ana sayfada hadi logosunun altında yer alan menüdeki butona tıklayarak yarışma yayın akışlarına bakmayı sakın unutma.
Katıldığın yarışmalardaki tüm soruları doğru bilirsen, günün para ödülünü, senin gibi tüm soruları doğru bilen hadicilerle eşit olarak paylaşırsın. Bir soruya yanlış cevap verirsen elenirsin ama jokerin varsa elenmez yarışmaya devam edersin.
Hadi ile yeni tanışıyorsan, yanlış bir cevap versen bile yarışmaya devam etmeni sağlayacak jokerlere nasıl ulaşabileceğini de hemen söyleyelim. Joker kazanmak istiyorsan bir arkadaşını hadi’ye davet edebilirsin. Davetini kabul eden her arkadaşın sana +1 joker kazandırır. Instagram ve Youtube’da hadioynalive hesaplarımızı takip ederek sürpriz jokerler ve yarışma ipuçlarına ulaşabilirsin.
Sana herkesin çok bilmediği bir sır daha verelim. hadi’ye tam vaktinde gelmen çok önemli!
Bazı günler yarışma geri sayım ekranlarında 3. soruyu da garantileyeceğin ekstra sürpriz ipuçları seni bekliyor olabilir.


Cevabı için: 10 Eylül – 20:30 Hadi Müzik Gecesi İpucu Sorusu Cevabı - Bilgi Dehası
 
Üst
stat counter