1 TB'lık Harici diskten format atma Windows7 x64

Bu konuyu okuyanlar

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar konuyu okuyan acil yardım ederse çok memnun olurum. Şuan format atmak için bekliyorum. Kaspersky intetnet security 2012 kaldırdıktan sonra windows sidebarım bozuldu. bu sorun yıllardır kaspersky sürümlerinde hala var. windows 7 x64 kullanıyorum. Geçenlerde netten Windows 7 Alienware 64 bit oem dvd copysini indirdim. ne kadar gerçek bilmiyorum ama şuanda halihazırda elimde boş dvd yok çekecek. 1 tblık harici harddiskimden format atabilirmiyim. içi full dolu yalnız. bi klasörde bulunuyor. oem isosu. böyle birşey yapabilirmiyim. acil yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum..

---------- Post added at 13:33 ---------- Previous post was at 13:22 ----------

Yardım edene legal olarak 4 aylık norton internet security 2012 türkçe lisansı vereceğim..

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Böyle birşey yapabileceğini hiç sanmıyorum. Direk iso olarak boot etmez diye biliyorum. Flash bellek filan varsa ondan atabilirsin ama öbür türlü dediğim gibi olacağını sanmıyorum.

ßLaCkЯiDeЯ

Asistan
Reaksiyon puanı
1
tahminen anakart destekliyorsa harddiskten atılabilir ama içine dosyaları Ultraıso ile yazdırman gerek ve hdd içindekiler gider fakat 4 gb'lık bir flash bellek işini görür format atabilirsin hem dvdden kurulumdan dah kısa zamanda atmış olursun

VurguN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
içi doluysa olmaz bellekten format atma yolları var ama hepsindede diski biçimlendiriyo o iş olmaz.

Son mesajlar