1 Megabit Hızım 8 megabit oldu amam dowland hızım 150 kb ?

Bu konuyu okuyanlar

frkn06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 1 megabit sınırsız kullanıyordum ve geçen gün dosya indirirken hızım 300 kb lere çıktı sonra 150 kb ye indi ve bu hızda devam etti ben hemen modem değerlerine baktım , hattım 8 megebit olmuş ama indirmem hızım 150 kb acaba dedim paketim 1 megabit ondanmı , ama modeme gelen hız bu paketle alakası yok gibi düşündüm sonra ttneti aradım bulunduğunuz bölgede çalışma yapıldı dedi hızınız 8 megabit oldu dedi ve şunu ekledi eğer 8 megabit paketine geçerseniz tam hızı alırsınız dedi ben tmm dedim ama modeme gelen değer 8 megabit bunu benim kullandığım paket etkiliyormu biraz işkinlendim bu durumdan , buraya hat değerlemi koyucam şuanki hattım iyise iyi diyin kötüyse nerelerin kötü olduğunu söyleyin ve nasıl düzelteceğimide söyleyin

Not: olarak 2 yıldır huwai hg521 kullanıyorum bununda etkisi olabilirmi ve biraz ısınmalar oluyor cihazda değiştireyim mi ?

c8w5s.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
8 Mbit kullanabilirsin hattın destekliyor ama 8 mbit tarifesine geçmen lazım

frkn06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8 Mbit kullanabilirsin hattın destekliyor ama 8 mbit tarifesine geçmen lazım
hmm demek öyle ama bazı arkadaşlarında böyle hızı yükselmiş fakat paket değiştirmeden yükselen hızı almışlar bu nasıl oluyo

edit kaç kişi konuya bakmış çok az yorum var yapmayın arkadaşlar :)

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
1 mbit hızın mı var ? Kaç mbitlik pakettesin ? 1 ise paket yükseltmeisin

carizmauqur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum kısacası 8mbit'e kadar olan tarifeye geç diyorlar.Bence geç ama unutma 50gb kotasını...

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
1 mbit hız hala var mı? Yoksa eski sözleşme üzerinden mi devam ediliyor?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim gibi 1-2 kişide hala var :) sabah adaletli kullanmıymış neymiş ona geçmek için ttnet e gidicem ama korkuyorum. Umarım şeriatın kestiği parmak acımaz :))))))))))))))))

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Merhaba.. 1 mbps hızınız var 8 mbps'lik tarifeye geçerseniz 8 mbps olur hızınız..
İndirmede hızınızın 150 kb olması normal. 1 mbps'lik pakette bazen bu hıza ulaşabiliyor..

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
8 mb ye geç en azından AKK yi geçince bile 3 e düşüyo seninkinden yine 3 kat hızlı en düşük hızı.. Bu arada hat değerlerin çok iyi çok rahat tam 8 alırsın..