Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Müdavim
Reaksiyon puanı
271
Sinan Akçıl, özel izinle Jandarma Komutanlığı’nda klip çekti. Klibi izleyen askerler ve asker eşleri duygulandı
597
Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, önceki gün 'Seni Böyle Sevmediler' adlı şarkısının klibini görücüye çıkardı. Alınan özel izinle Jandarma Komutanlığı'nda çekilen, Akçıl'ın yüzbaşını oynadığı klipte; ilk kez yerli ve milli üretim silahlar kullanıldı. Akçıl klipte rolü gereği yerlerde süründü, şınav çekti, askerlere talimat verdi ve patlamanın ortasında kaldı.
899

'VATAN AŞKI AĞIR BASAR'
Klip yayınlandıktan kısa süre sonra Akçıl'ın Instagram sayfasına 8 bin 600 mesaj geldi. Askerler ve asker aileleri yorumlarda çok duygulandıklarını dile getirdi. Bir günde 500 bin izlenme rakamına ulaşan kliple ilgili yapılan yorumlardan bazıları şöyle:
bullet.jpg
aycicekordu: Helal olsun böyle güzel bir klip yaptığınız için. Kardeşim, Afrin'de görev yapıyor. Çok duygulandırdınız beni. 20 kere izledim klibi.
bullet.jpg
Sazogluözlem: Bir asker kızı olarak sizinle gurur duyuyorum.
960
bullet.jpg
nurguldrd: Bir asker eşi olarak ben de çok beğendim şarkıyı ve klibi. Türkiye'nin böyle şarkılara çok ihtiyacı var.
bullet.jpg
cigdemcemrekadir: Eşim askerde, klibi izlerken ağladım. Vatanını seven, inançlı, merhametli ve mütevazı bir insansınız. Sanatçı kavramının karşılığı sizsiniz kesinlikle.
960
bullet.jpg
sedaerva: Eşim Afrin'e gittiğinde oğlumuz 3.5 aylıktı. Bugün doğum günüm ve o yine uzakta. Olsun, vatan sağ olsun.
bullet.jpg
sureyyamcankuzum: Bizim hayatımızı ne de güzel anlattınız. Vatan için sevdalarımız ertelenir. Şimdi onlar Suriye'de, biz yine sevdamıza ara verdik. Vatan aşkı ağır basar.

Kaynak:Sabah

Son mesajlar