[1.El Satılık] Simfer M-3228 inox statik FIRIN , sadece 70TL

Bu konuyu okuyanlar

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Merhaba Arkadaşlar,

27.061.9995.001301t3.jpg

Evlenirken çeyiz için aldığımız fakat son anda ankastre mutfaklı eve takışıp hiç ama hiiiiiç kullanamadığımız inox görünümlü simfer marka fırını satıyorum.

(Yeni evime ankastre aldım)

-Ürün sadece kutusundan 1 kere çıkartılıp bakılıp tekrar kutusuna yerleştirildi.

-Faturası, garanti belgeleri herşeyi mevcuttur.

-Fiyat performans ürünüdür.

-Hizlial.com sitesinden satın alınmıştır.

-Gayet şıktır.

Satın aldığım ürün linki aşağıdaki gibidir.

İstanbul içi (Ataşehir, Ümraniye, Kartal, M.köy, G.O.P ) elden ticaret yada kargo seçenekleri olabilir.

http://www.hizlial.com/simfer-m-3228-albeni-3-fonksiyonlu-32-lt-inox-statik-firin/27.061.9995.0013

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
:) Satamadım daha.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Hayırlısı olsun, senin cihazı bizim iş yerinden bir bayan arkadaşıma önermiştim, aslında niyetlendi gibi, sonra gitti Turkcelin kendi cihazlarından aldı... :)

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Hayırlısı olsun, senin cihazı bizim iş yerinden bir bayan arkadaşıma önermiştim, aslında niyetlendi gibi, sonra gitti Turkcelin kendi cihazlarından aldı... :)

:) Satamazsam da anneme veririm artık. Dokunup durur gari :)

motan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Almak isterdim, ama yurt dışındayım, Mart sonu döneceğim, eğer hala satmamışsanız, 2 standart emaye kare tepsi + 1 özel tasarım tel ızgara gibi aksesuarları da duruyorsa alırım kısmetse..:yes:

ugurturhal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yukarıdaki arkadaşa ayıp olmasın ancak ben de almayı düşünmekteyim (Tabi "tambjk"yazdıklarımızı okuyabiliyorsa :) )

motan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yukarıdaki arkadaşa ayıp olmasın ancak ben de almayı düşünmekteyim (Tabi "tambjk"yazdıklarımızı okuyabiliyorsa :) )

Niye ayıp olsun arkadaşım, hayatta her şey kısmettir, al hayrını gör satan arkadaşın da işi görülsün..