1. el PS3 mu 2.el PS3 mü alsam?

Bu konuyu okuyanlar

Mesuthoroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Arkadaşlar,
Ps3 2. el mı alsam yoksa sıfır mı alsam bilmiyorum, incelediğimde bazı cihazlar 1-2 kere kırmızı işik sorunu cıkabilir deniyor veya turuncu işik hatası olma olasığı var diye soylediler :blink:.
Sizce 1. el ps3 alip online oyuncular ile takılmak mı yoksa 2.el alıp kırılmış oyunlar mı takılmak iyidir ?
2. elde alıp 1 ay sonra cihaz hata verme riski olur mu ?
Biraz daha bekleyip ps4 mu alsam ?? :tt1:
Ps3 vardı bende Dongle lu, bozuldu Move seti kolları hepsi mevcut.
yardım edin lütfen ???

boncuk2009

Asistan
Reaksiyon puanı
1
biraz bekle kırıldıktan sonra ps4 al veya beklemek istemiyorsan kırılmış ps3 al güvendiğin bi yerden

Lee Tai

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bence online takılmanın tadı başka. Kırılmış zevk vermez. Bi Gta 5 alıp online olmak vardı ama para yok

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Kırılmamış-sıfır PS3 alın, multi oynayın. Kırılmış, single moda talim bir konsol olmasa da olur.

Mesuthoroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Online oynamak guzel olur diye üşünüyorum, ben evde tek başına oldumdan ve genelde yanlız oynadımdan mı online olsa dedim. kırılmış konsol inceledim en düşük fiyatı 600/700 TL 2. El Sıfırı ise 599 500GB.
PS4 ise baktım bir yerden 1300 diyorlar ve movelar ve bendeki kollar olmuyormuş yeni baştan move systemi almak gerekiyormuş ps4 farklı miş

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kırılmış cihaz online oynanıyor mu ? bildiğim kadarı ile kırılmışları tespit edildiğine konsolu kapatıyormuş sony. Doğru mudur ?

Lee Tai

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Online oynamak guzel olur diye üşünüyorum, ben evde tek başına oldumdan ve genelde yanlız oynadımdan mı online olsa dedim. kırılmış konsol inceledim en düşük fiyatı 600/700 TL 2. El Sıfırı ise 599 500GB.
PS4 ise baktım bir yerden 1300 diyorlar ve movelar ve bendeki kollar olmuyormuş yeni baştan move systemi almak gerekiyormuş ps4 farklı miş

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kırılmış cihaz online oynanıyor mu ? bildiğim kadarı ile kırılmışları tespit edildiğine konsolu kapatıyormuş sony. Doğru mudur ?

Ya olabilir riske girmeye gerek yok al orijina evde de yalnizsin play store felan vaf uye oldugun zaman yillik bi para veriyosun sanirim istedigin oyunu indirebiliyosun yanlış hatırlamıyosam

Mesuthoroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya olabilir riske girmeye gerek yok al orijina evde de yalnizsin play store felan vaf uye oldugun zaman yillik bi para veriyosun sanirim istedigin oyunu indirebiliyosun yanlış hatırlamıyosam

Bende oyle mı yapsam diye düşünüyorum işte, alıp da sonra pişman olmak istemem :blush:

yusa216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bulduysan 1.el al bulamazsan 2.el alırsın.