1 Dakikada Bembeyaz Dişler

Bu konuyu okuyanlar

İSYAN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu konuda en etkili madde pirinç tozudur ben bir ara kullanmıştım dişlerim pırıl pırıl olmuştu, ama sonradan köküne kıran girdi birdaha bulamadım..

byharby

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Tabi temizler sigara külü içindeki sert partiküller dişin mine kısmını bir zımpara edasıyla aşındıracak. !!! İlk etapta dişleriniz çok temiz gibi görünecek. EVET.Ancak fazla uzun sürmeden dişlerinizde ağrı,sızı başlayacak,dişleriniz sizi erken terkedecek.Yani SAKIN BUNU YAPMAYIN. düzenli fırçalayın dişlerinizi olsun bitsin. Üstelik böyle konuların açılması hiç hoş değil.Daha çok genç arkadaşlar forumda olabilir. Yazıktır.

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
Limon + Diş Macunu da yeterli oluyor ben öyle yapıyorum.

Limon suyu ile ağzı çalkalayın sonra diş macununun üzerine birkaç damla dökün fırçalayın.Sonra tekrar çalkalayın size parıltı dişler:D

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Karbonat dişleri aşındırır üzerindeki parlak tabakayı kaybetmesine neden olur.Daha sonra daha kolay leke tutar dişler..Tavsiye etmem..

UndyingDarkness

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Yapılan yorumlara göre kül iğrenç ve tam fayda etmiyor.
Tuz ve karbonat zararlı.
Limonu hiç denemedim aslında.

Asıl diş temizletme, beyazlatma hakkında bilgisi olanlar var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sigara külünü bilmemde. orjinal zeytinyağı ile iki dakika fırçaladıktan sonra ardından diş macunuyla fırçalayın(diş macunu sensodyne beyazlatıcı etkili olursa daha cabuk etki gösterir) haftada üç kez tekrarlayın bunu bembeyaz oldugunu göreceksiniz..

magicxxL

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaş denemiş işe yarıyor işte resmi :)

Smily.jpg

Iyyk bana arkadaşını söyle sana ne kim olduğunu söyleyeyim :D :D :D

atakanengin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir arkadaş ölmezseniz bizde yaparız demiş, ne bekliyor acaba merak ettim. ölen olursa gelip haber vereceklerini mi :)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Diş macunu fırça ve misvak yeterli yaa. Fazla abartmanın bi manası yok.. Dişleri beyazlatacağım diye her haltı da ağzına sokarsan ilerde beyazlatacak dişlerin de kalmaz..

Ben birde şöyle bişeye inanırım.
Abi kimi insanın saçı dökülür kimi insanın dişi dökülür. Saçı dökülenin dişleri sağlamdır dişi dökülenin de saçları gürdür. Yani bi taraf sağlamken diğer taraftan bişey mutlaka gidiyor..
Benim bi arkadaşım var bigün sohbet ederken arkadaş dedi ben fazla sigara kullanmam ama hergün öksürükten öleceğim dedi ama işyerinde 70 yaşında bi adam var fosur fosur sigara içiyor bişey olmuyor adama diyor..:D
Eğer dişleriniz dökülecekse bunun önüne hiçbişey geçemez. Bu yaa ailenizden gelen kalıtımsal bi hastalık irsi deniyor. Ya da daha başka sağlık problemlerinden sıkıntı stresten olabilir. Aynı şekilde saçları dökülen insanlar için de böyle saçlar dökülecekse buna hiçbişey engel olamaz..