1 Ay Ücretsiz Tivibu Deneme Teklifi

Bu konuyu okuyanlar

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
mrb. dün ttnet müşteri hizmetlerinden aradılar. benim türkiye genelinde seçilen 10.000 aboneden biri olduğumu ve 1 ay boyunca ücretsiz tivibu deneme fırsatı sunduklarını söylediler. üstelik bunun için herhangi bir taahütname imzalamam gerekmiyormuş. 1 ay sonunda memnun kalmazsam ürünü iade etme hakkım varmış. :)

evimde yeni nesil tv olmadığını söyleyerek bu öneriyi geri çevirmek durumunda kaldım. gerçi yetkili bayan, tivibu kullanabilmek için yeni nesil tv kullanma şartı bulunmadığını, her türlü televizyonda tivibu izleyebileceğimi söylediler. ama kabul etmeyi pek mantıklı bulmadım.

çünkü ben bilgisayarımda tv kartı ile tv izliyorum ve monitörüm crt. bunun yayında salonda 55 ekran ve oturma odasında 37 ekran olmak üzere 2 adet de tüplu tv mevcut. bu sistemlerde iptv verimli olsa bile keyfine vararak seyretmek mümkün olmazdı. :)

merak ediyorum, benden başka aynı teklifi alan var mı? :)

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
baskasi boyle bir teklif alamaz sen secilmis kisisin :)) mavi hapi ye bence

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Hiç gerek yok.
Üstüne 10.000 TL. de verseler beni hiç bağlamaz.
İster anten, ister kablo.
TV seyrediyor musun?
Yeterli.
Bu yayınlarda bulunmayan ne üstün özellikleri, hangi muhteşem değişik kanalları var?
Tıs.
Yerli kanallar belli zaten.
Ekstra ne var?
Dünyadaki yayınları veren onlarca onlite TV yazılımı var.
Açıyorum, İngilizce dışında bir halt anlayamıyorum.
Sadece müzik kanalları.

metin2008

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
benide aradalılar ücretsiz deneyebileceğimi söylediler. bende televizyon izlemediğimi bilgisayarla uğraştığımı söyledim bu seferde aylık 1 tl web paketinden bahsettiler. kaçırdığım dizileri izleyebileceğimi söylediler bende televizyon izlemediğimi o yüzden kaçırabileceğim bir dizinin olmadığını söyledim. isterseniz biraz düşünün biz başka bir zaman sizi yeniden arayalım dediler. bende daha sonra fikrimde bir değişiklik olmayacağını söyledim. onlarda zaman ayırdığınız için teşşekkür ederiz diyip kapattılar telefonu

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
3 aylık hediye gelmişti kampanya olarak kullanmadım elimide sürmem :D ne yapacakları belli olmaz bunların.

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Şuan ben kullanıyorum ama hani normal TV'den pek bir artı tarafı yok..Geri al izle hertürlü şeyi download ettiğinde yapabileceğin bir özellik..

Lig TV olsa mükemmel olurdu..Digitürk'le anlaşmada yapacaklarını zannetmiyorum..