1.75 83kg

Bu konuyu okuyanlar

ctrlaltxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar merhaba oncelikle 1.5 sene once kilom 135'di. 1.5 senedir sporla kendi capımda ugrasarak ve diyetisyen esliginde yakaslık 50 kilo verdim.(vucudumda hic sarkma olmadı sadece karnımda ufak tefek catlaklar oldu) Ozellikle gectigimiz yaz 3 ay boyunca hemen hemen hergün günde ortalama minimum 2 3 saat kelebekleme kurbagalama ve normal kulaclama yüzdüm. 2 hafta once fitnessa basladım . 69 kg kas kütlem cıktı. ( kardeşim 1.79 boyunda ve 78 kg fakat onun pantolonları benim belime geliyor yani hemen hemen aynı bel olculerıne sahibiz ) . Bir kaç sorum olacak size yaşım bu arada 28 ben koşu bandında ortalama 132 - 144 nabız hızında 20 -30 dk boyunca kardıyo yaptıktan sonra hocamın belirledigi gunluk programları yapıorm . bu 2 haftada tartıdaki kilom 85 e cıktı bunun sebebini tam olarak bılmıyorum fakat kendimi daha sıkılasmıs gibi hissediyorum yuzumdeki hafif sıslıkler ındı fakat hocam baslangıcta vucudumun sıvı tutabilecegini soyledi bu ne kadar dogrudur? birde dedigim gibi 69 kg kas kutlem var suanda benım tartıdaki ideal kilom nedir ? kas kutlesı yaparken aynı anda yag yakabılecegım onerılerınız var mı ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada bel ölcüm 84 cm boynumun ölcüsü 36 cm

Son düzenleme:

Son mesajlar