1.300 lira max. Hangi Telefon Alınmalı (Samsung Olsa iyi olur)

1.300 lira max. Hangi Telefon Alınmalı (Samsung Olsa iyi olur)

• A3 2016

Kullanılan: 0 0.0%
  • A5 2016

Kullanılan: 10 66.7%
  • Samsung Galaxy J5

Kullanılan: 0 0.0%
  • Samsung Galaxy J7

Kullanılan: 5 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    15

Bu konuyu okuyanlar

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Samsung'tan uzak durmandır tavsiyem. Paralel ithalat G4'e yönelebilirsin -ki bende o fiyat civarlarında telefon alacağıım (konum az aşağıda) C5-M5-G4 arasında kalmıştım ama 1250 lira olupta G4 kadar kamera-performans-işlemci-ekran performansı verebilen cihaz yok.

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Samsungdan uzak dur Xperia M5 al

murdax105nc

Asistan
Reaksiyon puanı
33
illa samsung diyorsan ikinci el note 4 veya s6 al. bulaşma bu a,j,e serilerine.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

1300 tl bandinda siddetle tavsiye ettigim cihaz lg g4. Urunu sifir olarak uygub fiyata hepsiburada ve kipa gibi alisveris mecralarindan bulabilirsiniz.

Samsung markali olarak o fiyat bandinda sadece ara modeller oldugu icin hic bu modeller kirpilmis cihazlar oluyor. Zamanla performansindan sikayetci olursunuz. Illa samsung dusunuyorsaniz esnaftan 1200-1250 tl'ye daha 1 yil garantisi olan samsung note 4 modellerine bakabilirsiniz. Cok iyidir note 4. Sahibinden'de bolca var.

Tavsiyem bu yondedir.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Samsung'un alt ve orta seviye cihazlarından şiddetle uzak durmanı öneriyorum.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798

samsung ara ürünlere güncellemede cimri davranacaktır kaldı ki note 4 bile daha geçen gün anca güncelleme aldı

1300 lira yı geçebilirseniz note4 alın ama oda bana göre son güncellemesini aldı

onun yerine
-lg g4 (orta segmentin üstünde performans isterseniz )
-v1
-m5
-c5 ultra
-zenfone selfi
-Gm5 plus (bu bantta bence en alınası )

TheMetehan06

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Hocam size iki adet telefon ismi vereyim;
Lg G4
Sony Xperia M5

Zenfone kullanıcısı olarak zenfone'a çok sıcak bakmamanızı da laf arasında söyleyip bu konudan uzaklaşayım :)

G4 ile M5 arasındaki seçiminizi kişisel kullanımınıza göre belirleyebilirsiniz elimin altında M5 bulunan birisi olarak söyleyeyim bunu arka kamera için konuşamam ama ön kamerası G4 çok ilerisinde. Arka kameraya da kötü demiyorum arka kamerası da çok iyi ama bir G4 değil :) M5 gözümde işlemciden kaybeden bir telefon yani oyun veya rom atma performans vb teknik konularda G4 işinize daha çok yarayacaktır. Günlük kullanım, tasarım bakımından şahsen ben M5'i daha çok beğendiğimi söyleyebilirim. Tabi renkler ve zevkler kişiye göre farklılık gösterebilir :)

Samsung üzerinde ısrar etmenizi çok fazla önermiyorum kaldı ki s7 çıkalı daha ne kadar oldu parmakla sayılır s6 yavaştan üvey evlat muamelesi görmeye başladı. Demeye çalıştığım nokta samsung son çıkardığı cihazlar dışındaki telefınlarına ilk günkü özeni göstermeyebiliyor.

Şahsi fikrim M5 ve G4 arasında kullanım amacınıza göre seçim yapmanız :)

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Samsung olsa iyi olmaz.

Şimdi giriorsun hepsiburada'ya gidiyorsun ithalatçı garantili G4'e. Satın alıyorsun. Güzelce keyfine bakıyorsun. İstediğin her şeyi dertsiz tasasız yapıyorsun.

Ben diğer cihazlara bakmanı önermem G4 bu fiyattayken.

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Lg g4 al samsung orta segment ve girisi alinmaz

Atakan Erdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
J5 öneririm arkadaşım kullanıyor. Çok ideal ürerinede para kalıyo bile .

TalhaVzr

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Lenovo VIBE P1 Alabilirsin Çok Övüyorlar.

tutankenshta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
SAMSUNG J7 kötü mü? tabi LG G4 ile kıyaslarsak... yoksa neden?

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Samsung'un şükür bir Note 4/5'i var. Onlara lafım yok. Geri kalanında alayına çöptür Samsunglar. Qualcomm nasıl orta segment işlemci piyasasını çöpe çevirdiyse bunlar da orta segment akıllı telefon pazarını çöpe çevirdiler. Seriler için kullanmadıkları harflerin sayısı kullandıklarından daha az. A C E J M On R S V W Y Z. Üşenmedim bir çoğunu da yazdım. Yani olamaz bu kadar da abartılmamalıydı bu iş.

Yoksa hepsi 0 yani. Samsung da hTC gibi batmadan sürüklenip gidecek mobilde.

J7 zaten en özürlü cihazı. Yani S410 (çöp işte) işlemcili A5'inde 2 GB RAM varken J7'de S615 (en iğrendiğim işlemci ama 410'dan iyidir tabi) 1,5 GB RAM var. Böyle şey olur mu ya az insaf. Sonra bildirim ledi koymamış Jlere. Neden ırkçı mısın sen? Adam kayırmanın lüzumu ne? Ya da şu da var Galaxy Eler S-View özelliğine sahip DEĞİL. İnanılacak gibi değil. O S3/S4 minide bile olan özellik Elerde yok. Topu topu 5 cent etmeyen küçücük bildirim ledi koymuyorsa adamdan sayma zaten SAMSUNG'u.

Adamlarda güncelleme politikası 0. Yüzüne gül arkadan bıçakla. Felsefeleri bu.

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
Usta bak bence turk telekom honor 7 ye bak bu fiyata en iyi telefon o bence :)

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Samsung'un şükür bir Note 4/5'i var. Onlara lafım yok. Geri kalanında alayına çöptür Samsunglar. Qualcomm nasıl orta segment işlemci piyasasını çöpe çevirdiyse bunlar da orta segment akıllı telefon pazarını çöpe çevirdiler. Seriler için kullanmadıkları harflerin sayısı kullandıklarından daha az. A C E J M On R S V W Y Z. Üşenmedim bir çoğunu da yazdım. Yani olamaz bu kadar da abartılmamalıydı bu iş.

Yoksa hepsi 0 yani. Samsung da hTC gibi batmadan sürüklenip gidecek mobilde.

J7 zaten en özürlü cihazı. Yani S410 (çöp işte) işlemcili A5'inde 2 GB RAM varken J7'de S615 (en iğrendiğim işlemci ama 410'dan iyidir tabi) 1,5 GB RAM var. Böyle şey olur mu ya az insaf. Sonra bildirim ledi koymamış Jlere. Neden ırkçı mısın sen? Adam kayırmanın lüzumu ne? Ya da şu da var Galaxy Eler S-View özelliğine sahip DEĞİL. İnanılacak gibi değil. O S3/S4 minide bile olan özellik Elerde yok. Topu topu 5 cent etmeyen küçücük bildirim ledi koymuyorsa adamdan sayma zaten SAMSUNG'u.

Adamlarda güncelleme politikası 0. Yüzüne gül arkadan bıçakla. Felsefeleri bu.

birşeyi merak ettim hani bende bazı şeylere takıntılıyım da sorması ayıptır 615 işlemci ne yaptı sana ya valla samimi olarak sıkıntı filan mı çıkarttı ? halbuki fazla ısınmayan aj enerji tüketen bir işlemci

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Lg g4 alınır başka da bir şey alınmaz.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
birşeyi merak ettim hani bende bazı şeylere takıntılıyım da sorması ayıptır 615 işlemci ne yaptı sana ya valla samimi olarak sıkıntı filan mı çıkarttı ? halbuki fazla ısınmayan aj enerji tüketen bir işlemci
O zayıf GPU performansıyla hak ettiği fiyatın iki katına satılıyor S615 cihazlar. Adreno 405'un FHD ekranla verdiği müthiş(!) performanstan bahsetmeme gerek bile yok. Zaten GPU vasat günümüz oyunlarında bile zaman zaman sıkışan bir işlemci

Ve biraz düşünseniz 599 TLye satılmış ve daha da satılmayan Xperia E4G'deki Mt6732 bile yani Mt67 işlemcilerin giriş seviyesi bile S615 ayarında performans gösterebiliyorsa. Qualcomm'a da orta segment işlemcilerine de yazıklar olsun.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
O zayıf GPU performansıyla hak ettiği fiyatın iki katına satılıyor S615 cihazlar. Adreno 405'un FHD ekranla verdiği müthiş(!) performanstan bahsetmeme gerek bile yok. Zaten GPU vasat günümüz oyunlarında bile zaman zaman sıkışan bir işlemci

Ve biraz düşünseniz 599 TLye satılmış ve daha da satılmayan Xperia E4G'deki Mt6732 bile yani Mt67 işlemcilerin giriş seviyesi bile S615 ayarında performans gösterebiliyorsa. Qualcomm'a da orta segment işlemcilerine de yazıklar olsun.

bende orta segmen 615 alacagıma mtk tercih ederim doğru olmak gerekirse gerçekden başarısız ama anlamıyorum bu sene çok karışık oldu piyasa 8xx serisi kullanan telefonlar ateş pahası oldu bi bakıyorsun g4 1700 lerden 1200 lere düşüyor çok karıştı