09 Eylül 2009 - Günün Bedava Yazılımı - Paragon Rescue Kit 8.5 Professional

Bu konuyu okuyanlar

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Tanıtım

Bilgisayarınız zamanla çöküyor mu? Yanıtınız evet ise bu yazılım tam size göre. Üstelik bugüne özel ücretsiz.

Paragon Rescue Kit 8.5 Professional yazılımı ile hasar görmüş kısımları düzenleyebilirsiniz. Verilerinizi güvenli bir şekilde silebilirsiniz. Ayrıca unutulan Windows şifrelerini kaldırabilirsiniz. Ayrıca başka ağ bağlantılarından da yardım da alabilirsiniz.

Özellikler

Sistem ön yükleme sorunlarını çözme;

Sabit diskten veri kurtarma;

Yanlışlıkla silinmiş bölümü geri getirme;

Ağ üzerinden yardım;

Gelişmiş silme aracı;

Kolayca Windows şifresini kaldırma.

Sınırlamalar: WinPe yüklemeye dahil değildir.

Şartlar ve Koşullar

Bu ürün “Olduğu Gibi” sunulmaktadır. Herhangi bir garanti verilmemektedir. Yazılımdan kaynaklanacak tüm hatalar indiren kişinin sorumluluğundadır. Yazılımın ticari amaç için kullanılması yasaktır. Yazılım tamamen bireysel kullanıcılar için ücretsizdir.

Not: Yazılımı 10.09.2009 Saat: 10:00'a kadar etkinleştirmeniz gerekmektedir.

Resimlerin Orjinal Boyutu İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Yazılımı İndimek İçin Tıklayın

Kurulum

:: Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak dosyayı indirin.
:: Sıkıştırılmış dosyayı açın.
:: Açılan klasör içerisindeki Setup.exe dosyasını çalıştırarak kurulumu yapın.
:: Kurulum işlemi tamamlanmıştır.

Yazılımın Künyesi

Adı: Paragon Rescue Kit 8.5 Professional
Dosya Boyutu: 54.0 MB
Firma: Paragon Software
İşletim Sistemi: CPU: 300 MHz ve üstü; RAM: 128 MB; SVGA video adaptör ve monitör
Dili: İngilizce
Yarınki Fiyatı: 99.95 $
Bilgi İçin: GOTD

yynss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kurarken product key ve serial no istiyo :S

_taha

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
eyw. teşekkürler şuan için tam işime yarayacak bir program :)

İnternet

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kurdum ama üyelik beni biraz uğraştırdı. Çok yararlı fakat İSO dosyasını kuramadım Cd'ye yetmedi sonra DVD ye kurarım.

ilteris07

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Paragon Rescue Kit 8.5 Professional i bilgisayarıma yükledim.Bilgisayar çlışırken elektriikler gitti.Açılışta Paragon Rescue Kit geldi.Bilgisayarı kapattım."Missing oparating System.. " mesayı variyor.Bilgisayar açmıyor.

Paragon Rescue Kit 8.5 Professional CD ye yazdım .Onunla programın menülerine giriyorum.Fakat bilgisasyarı açamıyorum.Fütfen yardım.

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Arkadaşlar Paragon Rescue Kit 8.5 Professional i bilgisayarıma yükledim.Bilgisayar çlışırken elektriikler gitti.Açılışta Paragon Rescue Kit geldi.Bilgisayarı kapattım."Missing oparating System.. " mesayı variyor.Bilgisayar açmıyor.

Paragon Rescue Kit 8.5 Professional CD ye yazdım .Onunla programın menülerine giriyorum.Fakat bilgisasyarı açamıyorum.Fütfen yardım.

İşletim sisteminiz vista ise vista DVD'sini takınız. Daha sonra kurtarma konsolunu açınız ve aşağıdaki komutları yazınız.

bootrec.exe /fixmbr
bootrec.exe /fixboot
bootrec.exe /rebuildbcd

Xp kullanıyorsanız

Fdisk yaparak kurtarmayı deneyiniz.

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
Okuldaki bilgisayarlarımızda otomatik kuruluydu bu. Tavsiye etmiyorum. Kullanışlı değil.

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
güzele benziyor 9 eylül de keşke beni istanbul dan izmir e ışınlayacak bir program verselerdi :D :D

musvir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Belki günün birinde şifre sıfırlama işe yarayabilir. Onun dışında tavsiye etmem. Aynı işi çok daha iyi yapan internette tonla bedava bootable cdler var.

ilteris07

Asistan
Reaksiyon puanı
0

X diye yeni sürücü oluşturdu .Bilgisayarı buradan açıyor..Oda boş .Bir türlü C. geçemedim.

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255

X diye yeni sürücü oluşturdu .Bilgisayarı buradan açıyor..Oda boş .Bir türlü C. geçemedim.

İşletim sisteminiz vista ise vista DVD'sini takınız. Daha sonra kurtarma konsolunu açınız ve aşağıdaki komutları yazınız.

bootrec.exe /fixmbr
bootrec.exe /fixboot
bootrec.exe /rebuildbcd

Xp kullanıyorsanız

Fdisk yaparak kurtarmayı deneyiniz.

Bir önce yazdığın soruda cevabını vermiştim.