06.10.2015 - GM Discovery Kitkat'a Güncelleme Geldi

Bu konuyu okuyanlar

bailamo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gençler bugün itibariyle (06.10.2015) GM Discovery'e bir güncelleme geldi kitkat olanlara 122MB kadar. Bilgisi olanlar varmı, açıklamasında sistem hızlandırıldı gibi bi ifade vardı. Bakalım hızlandıysa iyi, değil se Jelly'e geri dönmek lazım zirat ilk kitkat'a döndüğümde telefonun hali berbattı.

mevlut624

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mükkemel bir telefon o kadar mükemmelki güncellemeden sonra telefon acılmıyor :D
hasatı cıktı vallaha yapandan yaptırandan 600 tlye satandan fakir kazıklayandan allah razı olsun ne diyimki baska

barkoda10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vay arkadaş ya satalı 1 ay oldu efsane telefon yeni gelen güncellemeyi görmek isterdim

D

dede147

SDN Okuru
Radyo artık çalışmıyor, müzik çalara ek özellikler gelmiş fakat kilitli ekranda kontrol etme gitmiş. Hataları ve çözümler ini burada paylaşalım.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Arkadaş güncelledi telefon çöktü :D

Rylad

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Discovery 2 ve 2+ hala update yok telefonlar ölüyor

O

Onlypiee

SDN Okuru
Ben dün (09.10.2015) güncelledim ve telefonda hiçbir sorun çökme falan olmadı. Aksine şarj süresi uzadığını fark ettim sebebini bilmiyorum. Telefonumun hızladığı çok belli oluyor. Ben yenilik olarak menüde uygulama gizlemeyi gördüm biraz rehber değişmiş birde müzik çalarda bir değişme mevcut ben gayet memnunum. 2 yıldır kullanıyorum by telefonu çok oyun oynuyorum ve sürekli olarak ya mobil veri yada Wifi açık durumda buna rağmen bataryama hiç bir şey olmadı sadece bu güncelleme gelmeden önce biraz donuyordu onu da sd hafızasını büyüterek kurtuldum.

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
telefonu çökerten güncelleme yeah !

Ç

ÇILDIRAN_ADAM

SDN Okuru
ÇILDIRIYORUM!!!

Bu güncelleme bi' harika oldu yaa:thumbup:
Şaka bir yana arkadaşlar telefon çöktü açılmıyor. Siz siz olun dikkkat edin. Servise götürecem şimdi.

A

ali bozoglu

SDN Okuru
güncellemeden sonra tlefon dondu discovery yazısı geliyor telefon açılmıyor ben böyle telefonun

arslan0618

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben tekrar dün güncelleme yaptım kitkata geçtim,gayet güzel ve iyi çalışıyor benim gördüğüm tek aksaklık eskiden oynadığım canndy crashsaga ve candy crash soda yı açmıyor,benim gördüğüm açan bi oyun farm heroes saga.ondan başka telefonda şu an için bi sıkıntı yok.
daha önce indirdiğimde çok pişmandım telefonu nerdeyse yere vurup kıracaktım ama şuan memnunum.bi ara telefondan kitkat güncellemesi bile ,güncellemeyi kontrol edince çıkmıyodu ama2-3 aydır kitkat güncellemesi geldiğini gördüm çok düşündüm yüklesem gene aynısı mı olur diye ama şu an oyun hariç sıkıntı yok ..
bu oyun problemini çözen olurda ,burdan
paylaşırsa o zaman harika olur.
iyi günler herkeze...

B

Brsngl12

SDN Okuru
Selamun aleykum beyler benim telefon da güncelleme hata veriyor, yardım edebilecek varmı?

arslan0618

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu gün tekrar güncellemeyi kontrol ettim .tekrar güncelleme gelmiş bu sefer tüm aksaklıklar gitmiş oyunlarda açıyor,hiç bir sıkıntı yok ben terkrar güncelledim.hafıza kartın varsa yedeklemye alıyor hiçbir bilgi silinmiyor hepsini tekrar yüklüyor .tavsiye ederim.
İYİKİ YÜKLEMİŞİM... SAYGILAR ...

alper2122

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben discovery nin 4 gb modelinin ekim 2015 güncellemesini bulamıyorum :'( link atarmısınız ?

S

SDN Okuruevet

SDN Okuru
Ekim ayı güncellemesini yaptıktan sonra tarayıcıdan bir siteye girmeye çalıştığımda farklı bir siteye yönlendiriyor. galiba virüs girdi.

Atakan GM 16GB

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben telefonu ilk aldığım halde 4.2.1 jb. Telefon gayet güzel. KitKat güzel görünüyor en son hali ile ama güncellemekten biraz tırsıyorum. World of Tanks olsun Modern Combat 5 falan oynaya biliyom.

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Bir konuya açıklık getirelim. Arkadaş konu başlığı olarak discovery yazmış ama Discovery Elite Modeli sanırım güncelleme gelen. Doğru mudur ?

Node

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu güncelleme 16 gb GM Discovery 1 modeli içindir. Telefonu 4gb olanlar yüklemesin.

OZGECEYLAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gm discovery için de geldi.. Telefonum gm dıscovery 16 gb hiçbir şekilde donma yapmiyor sarj dayanma suresi uzadi ses problemi giderildi ve oyun olarak the sims freeplay oynamama ragmen aksaklik olmuor uygulama hatasi almiyorum eskisinden cok cok daha iyi

S

SDN Okuru1

SDN Okuru
Guncelledi sonrası launcherleri varsayılan yapılmıyor acil yardim

B

baharrrr

SDN Okuru
16 gb benim telefonda güncelleme hala 28 kasımda ne yapabilirim yardımcı olursanız sevirim

S

SND okuru KADİR

SDN Okuru
arkadaşlar bende telefonu güncelledim bir hafta kadar önce telefon biraz hızlandı kasma bir nebzede olsa azaldı şarj işi mükemmel ...AMA birisi beni aradığında telefonum donuyor kimin aradığını zor görüyorum AMA GÜNCELLEME MÜTHİŞ OLMUŞ TAVSİYE EDERİM.....:rolleyes:

H

hcytrtxfgfg

SDN Okuru
Arkadaş guncelleneden sonra telefona felc indi menu arka plan resmi degismiyor muzikler dosyalarda gozukmesine ragmen muzik calara gelmiyo oyunlarda telefonun surumu uyumlu degil diyo cildirmak uzereyim