0.facebook.com ücretli oluyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S4B0T4J

Profesör
Milleti bağladılar 0'a şimdi ceplerine sokuyorlar ellerini :) Ayrıca Turkcell bu şaşırmadım..

Ghost34

Profesör
kazı ürkütmeden yolma taktiğimiydi bunlar :)
yakın zamanda facebooku hesabı dondurmadan direk sildim.. sadece e-mail kullanıyorum artık..

canfb1907

Asistan
Çok iyi olmuş herkese uygun değil zaten parayı veren düdüğü çalar :)

SwateR

Dekan
Beleşten ne güzel takılıyorduk ya. Kötü oldu bu...

POWER

Rektör
Milleti bağladılar 0'a şimdi ceplerine sokuyorlar ellerini :) Ayrıca Turkcell bu şaşırmadım..
Ne alaka Turkcell? Vodafone'da ücretli yapıyor. Ayrıca bu olay operatörler ile facebook arasında olan bir anlaşma. Yani kafalarından ücretsiz yapmadılar.

Mobil data pahalı bir hizmettir. Karşılıklı anlaşma olmazsa yürümez.

221BSHERLOCK

Dekan
Sanmam, olmaz. 0 faceboktan önce m.facebook.com gnctrkcll'de ücretsizdi zaten. Zero çıktı mobil sitesi ücretli oldu Turkcell'de.

S4B0T4J

Profesör
Ne alaka Turkcell? Vodafone'da ücretli yapıyor. Ayrıca bu olay operatörler ile facebook arasında olan bir anlaşma. Yani kafalarından ücretsiz yapmadılar.

Mobil data pahalı bir hizmettir. Karşılıklı anlaşma olmazsa yürümez.
POWER Turkcelle gıcığım var sadece bu konu için söylemedim. 1 verse sana 5 alıyor. Ayrıca çok kazık tarifeleri var bence..

POWER

Rektör
@POWER Turkcelle gıcığım var sadece bu konu için söylemedim. 1 verse sana 5 alıyor. Ayrıca çok kazık tarifeleri var bence..
12 yıldır kullanıyorum Turkcell'i. Sürekli kampanya takip ediyorum. Konuşma ve sms için çok iyi fakat internet ücreti hakikaten tuzlu. ama 12 tl lik her yöne sms yapınca 100 mb internet hediye ediyorlar. Kısmi olsa da yetiyor.

muratveb

Profesör
Onursal Üye
Çok iyi olur. Zaten FB'nin böyle cacık hale gelmesinin en büyük sebebi zero hizmetiydi kanımca. Cünkü adamlar bilgisayarı olmadan bile telden kntr olmadan yine girebiliolardı. Tadı kaçmıştı zaten. Bu konuda Twitter çok daha iyi .

sevimli34

Üyecik
Eğer ücretli olursa en çok sevinenlerden birisi ben olacağım kuşkusuz :)

Avea hakkında birşey belirtilmiyor. Sadece Vodafone ve Turkcell de mi ücretli olunacak yoksa Avea'da dahil mi ? ve bu olay gerçekten doğru mu arkadaşlar ?

stat counter