Asus zenfone 2 laser mi Lenovo a7000 mi ?

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Her konuda asus zenfone 2 laser daha iyi bir urun. Ozellikle yeni yeni piyasaya giren ze600kl kod adli zenfone 2 laser 6" cok iyi bir urun.

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
O kadar ücret veremem max 800 tek düşündüğüm asusun yazılımı zenfone 2 hakkında çok şikayetçi olan gördüm işallah lazer sorunlu değildir.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
O kadar ücret veremem max 800 tek düşündüğüm asusun yazılımı zenfone 2 hakkında çok şikayetçi olan gördüm işallah lazer sorunlu değildir.

Ozaman ya zenfone 2 laser al yada lenovo düşünüyorsan lenovo p70 al. p70 modeli, lenovo a7000'den donanım olarak daha güçlü. İşlemci bazında da laser'in 5'' ve 5.5'' lik modellerinden daha güçlü. laser 6'' ile aynı seviyede. O yüzden ya laser 6'' pahalı geliyorsa;

kamera için laser 2 'yi

oyun için lenovo p70'i al

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Lenovo p70 te aklıma yattı şuan oda güzelmiş ikisi arasında seçim yapacam artık teşekkürler.

CaStRoLL

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
1
Lenovo A700 alacağına 100 TL fazla ver P1 al ancak illa ikisinden birini alıcam diyorsan 5.5 al Snapdragon 615 güzel iş çıkartıyor.

hasan8705

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zenfone 2 Laser 5" 710 liraya kargo dahil hepsiburada.com'dan aldım. Cihaz bence çok şık şahane tasarıma sahip. Ben memnunum. Ama hoşuna gitmeyecek yerleri var.
Misal en alttaki zen tasarımının olduğu kısımda bir yanında açıklık var. Yani mühendislikte mükemmel değil. Ama bunun benim için hiçbir önemi yok.
Cihazda kulaklıkla müzik dinliyor iken biri arar ve konuşursan konuşma bittiğinde telefon kitleniyordu müzik uygulamasını değiştirdim sorun çözüldü sıkıntı yok.
Sd kartı kullandığım için simgeler geç yükleniyor hatta bazıları takılı kalıyor yüklenmiyor ama bununda çözümü var kullandığın simge paketi dışında paket seçim sora kendi paketine dönersen oda düzeliyor.
Ve telefonu her yeniden başlattığımda sim kart ayar ikonu yer değiştiriyor sadece o yer değiştiriyor ve sorun değil benim için.
Kamerası gerçekten süper bence de hele iyi ışık ile bence mükemmel ful hd kayıt yapabiliyorsunuz. Technopat kanalındaki bir video bu telefonla ile çekildi.
Performansı ise pek sık kullanmadığımdan sürekli güç tasarruf modunda... Bana fazlasıyla yetiyor. Bana en az 4 gün, en fazla 7 gün dayanıyor bataryası.
Son olarak telefonu 1.5 metre civarı bir noktadan betona düşürdüm yanına dek geldi hiç bir sorun yok belli bile olmuyor pek.

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Bende 5.5" olan modelini aldım gerçekten güzel telefon en başarılı yönü batarya en az 8 saat ekran süresi alıyorum :)